głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezznakumiloscii Cześć pamiętasz mnie jeszcze? Kiedyś byłam nazywana Twoją dziewczyną i podobno mnie kochałeś. Nie poczułam nic. Czułam totalną pustkę. Zupełne nic które ogarnia

bezznakumiloscii

bezznakumiloscii.moblo.pl
Cześć pamiętasz mnie jeszcze? Kiedyś byłam nazywana Twoją dziewczyną i podobno mnie kochałeś.
Cześć  pamiętasz mnie jeszcze?... teksty

bezznakumiloscii dodano: 7 listopada 2015

Cześć, pamiętasz mnie jeszcze? Kiedyś byłam nazywana Twoją dziewczyną, i podobno mnie kochałeś.

Nie poczułam nic. Czułam totalną... teksty

bezznakumiloscii dodano: 27 października 2015

Nie poczułam nic. Czułam totalną pustkę. Zupełne nic, które ogarniało moje serce. Byłam obojętna. Mógł podejść i przytulić mnie tak jak za dawnych czasów, ale równie dobrze, mógł odejść nie rzucając ani słowa na pożegnanie. Nie robiło to na mnie żadnego wrażenia, co zrobi w danym momencie. Stanęłam na przeciwko niego, i spojrzałam się na jego twarz. Wiedziałam, że tęsknił, chociaż ja nie tęskniłam za Nim. Nigdy nawet nie pomyślałam, że moglibyśmy jeszcze kiedykolwiek ze sobą być, ani nawet wymienić między sobą kilka zdań. Nie chciałam tego. Nie chciałam widzieć go, ani przypominać sobie tego, co kiedyś było między nami. Chciałam to zakończyć. Zapomnieć, że był, że istniał. Zapomnieć, że kiedyś to On był przy mnie na co dzień. Chciałam zapomnieć, że było coś takiego jak miłość z Nim. I udało mi się. Nie chciałam go widzieć, już nigdy więcej.

''Najtrudniej w życiu patrzeć jest... teksty

bezznakumiloscii dodano: 25 października 2015

''Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełne nic. Obojętność , zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha cała sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności.'' - M.M.

Jak już kradniesz to kurwa podpisuj. Moje... teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Jak już kradniesz to kurwa podpisuj. Moje... do wpisu 23 października 2015
Moje. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje. do wpisu 23 października 2015
Kolejne moje. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Kolejne moje. do wpisu 23 października 2015
Moje. teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Moje. do wpisu 23 października 2015
'' Mądra dziewczyna całuje  ale... teksty

bezznakumiloscii dodano: 22 października 2015

'' Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakochuje. Słucha, ale nie wierzy i odchodzi zanim zostanie porzucona. '' - M.M.

No popatrz  zjebało się to. Jak... teksty

bezznakumiloscii dodano: 20 października 2015

No popatrz, zjebało się to. Jak wszystko inne.

Nigdy nie chciałam się w Tobie... teksty

bezznakumiloscii dodano: 20 października 2015

Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać. Nie chciałam nawet dopuścić myśli, że kiedyś będziemy razem. To nie tak miało być. Miała to być zabawa, która miała się skończyć w krótkim czasie. Miało to być bez zobowiązań i bez jakichkolwiek uczuć z mojej strony. To miało przeminąć. Miało się nawet nie zaczynać. I spójrz, jak wyszło. Stało się, zbyt dla siebie ważni nie potrafimy o sobie zapomnieć. A miało być tak pięknie. Miało nie być Nas, a jednak zaistnieliśmy, choć nie powinniśmy.

Też kochałam  i co? Nic z tego nie wyszło. Taka jest miłość :'  teksty bezznakumiloscii dodał komentarz: Też kochałam, i co? Nic z tego nie wyszło. Taka jest miłość :') do wpisu 19 października 2015
Wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

bezznakumiloscii dodano: 17 października 2015

Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? Że stęskniłam się za Nim. Że brakuje mi jego ciepła, jego spojrzeń, i jego mocnego tulenia. Brakuje mi tego trzymania się za ręce i tych jego pocałunków z zaskoczenia. Brakuje mi tych słów, że mnie kocha. Brakuje mi jego. Całego. Każdego milimetra jego ciała. Brakuje mi tego co było w Nas. Tej miłości, tej wiary, nadziei i tego ciepła, które jeszcze nie dawno odgrywało główną rolę w naszym życiu. Brakuje mi tego wszystkiego. Nawet tych kłótni, bo teraz nie ma już nic. Każda kłótnia kończy się olewaniem, a każde spotkanie, kończy się przekładaniem, i brakiem czasu. Tego już nie ma, umarło coś między Nami, i żadne z Nas nie potrafi powiedzieć czego chcę, żadne z Nas nie powie, że tęskni, i że chce jeszcze spróbować. Nasza duma wygrywa. Zbyt silni nie dajemy ponieść się emocjom. Co wygra, serce czy duma?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV