głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia więcej niż przyjaźń mniej niż miłość . i co ? upiła się . nie pamięta co mówiła co robiła i jak się zachowywała . a może w końcu powiedziała mu że go kocha i ni

ansomia

ansomia.moblo.pl
więcej niż przyjaźń mniej niż miłość .
więcej niż przyjaźń  mniej niż... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2012

więcej niż przyjaźń, mniej niż miłość .

i co ? upiła się . nie pamięta co... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2012

i co ? upiła się . nie pamięta co mówiła, co robiła i jak się zachowywała . a może w końcu powiedziała mu, że go kocha i nie potrafi bez niego oddychać .

nie zabolało mnie to  że... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2012

nie zabolało mnie to, że poszedłeś do niej . zabolało mnie to, że zawsze mówiłeś, że ci zależy, a teraz nawet nie byłeś w stanie powiedzieć mi prosto w twarz, że to koniec .

nie była popularna  piękna ani... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2012

nie była popularna, piękna ani nawet bogata . a jednak on chciał ją mieć .

czasem po prostu chciałabym wrócić... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2012

czasem po prostu chciałabym wrócić do czasów wczesnego dzieciństwa, kiedy słowo "gówno" było największym przekleństwem, jedynym zmartwieniem były potwory wychodzące z szafy, a ulubionym zajęciem ustawianie życia lalkom barbie .

uwielbiałam się z tobą kłócić... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2012

uwielbiałam się z tobą kłócić, chodzić w twojej bluzie, zasypiać na ramieniu, bić bez powodu . czułam się twoją małą dziewczynką, bezpieczną i szczęśliwą . a gdy obdarzałeś mnie tym swoim łobuzerskim uśmiechem, wiedziałam, że jesteś tym jedynym, pierwszym, któremu oddałam serce .

czasami chciałabym być kimś innym... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2012

czasami chciałabym być kimś innym . czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła . na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała, za niczym bym nie tęskniła .

idę przez życie  potykając się o... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2012

idę przez życie, potykając się o sznurowadła .

nie żyć  nie myśleć  nie być... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2012

nie żyć, nie myśleć, nie być, nie istnieć, na chwile się zgubić, a kiedy będzie po wszystkim - wrócić .

chciałabym spojrzeć  nie jak... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2012

chciałabym spojrzeć, nie jak zauroczona dziewczynka, ale jak zwykła twoja koleżanka . a jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę ją i ciebie i się uśmiechnę . nie, nie tak sztucznie, na pokaz .. prawdziwie . prawdziwy uśmiech bez bólu . tak, chciałabym doczekać takich czasów .

kiedy mijasz mnie na korytarzu... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2012

kiedy mijasz mnie na korytarzu odwracam głowę w drugą stronę, byś nie widział jak mi cholernie zależy .

było jakoś koło 21 . wracałam... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2012

było jakoś koło 21 . wracałam zmęczona treningiem . nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę - zawsze dzwoniłeś, gdy wiedziałeś, że mam przechodzić przez ten ciemny park . czułam się wtedy bezpieczniej . rozmawialiśmy, gdy nagle zobaczyłam grupę kolesi stojących przy ławce . powiedziałam ci o tym . wiedziałam, że szykują się kłopoty - kazałeś mi grać na czas i rozłączyłeś się . zdziwiona szłam z trzęsącymi się nogami przed siebie . typki zaczęli się do mnie rzucać . próbowałam załagodzić sytuację, ale na marne . zabrali mi torbę . nagle zobaczyłam jak w ich stronę biegnie grupa kolesi - to byli jego kumple . kojarzyłam ich . w pięć minut swoje rzeczy miałam z powrotem . spytali, czy nic mi nie jest i zaprowadzili do domu . byłam w szoku, non stop pytając: "ale jak, skąd" ? w końcu jeden z nich spojrzał na mnie mówiąc: "masz tak zajebistego chłopaka, że dba o ciebie nawet z odległości . doceń to" . uśmiechnęłam się tylko pod nosem, a w oku zakręciła mi się łza .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV