głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia cholera znów zaczyna się mój horror pt. powróciłeś . i przypominam sobie te wszystkie wspólne uśmiechy . przypominam sobie wspólnego papierosa i wspólne wino we

ansomia

ansomia.moblo.pl
cholera znów zaczyna się mój horror pt. powróciłeś .
cholera  znów zaczyna się mój... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

cholera, znów zaczyna się mój horror pt. "powróciłeś" .

i przypominam sobie te wszystkie... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

i przypominam sobie te wszystkie wspólne uśmiechy . przypominam sobie wspólnego papierosa i wspólne wino we wspólnym kieliszku . wspólne spacery i wspólne rozstanie też sobie przypominam . to wszystko było tak wspólne, że nie mogliśmy przetrwać .

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

stałam pod ścianą pisząc smsa .... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

stałam pod ścianą pisząc smsa . kątem oka widziałam, że on stał po przeciwnej stronie . olałam to . idąc przez korytarz dalej wpatrzona w komórkę nie zauważyłam że podłożył mi nogę tak, że wpadłam prosto w jego ramiona . powiedział tylko "no i widzisz ? wpadłaś . teraz nie ma odwrotu" .

chcę żyć z myślą  że nadejdzie... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

chcę żyć z myślą, że nadejdzie ten dzień kiedy przyjdziesz i powiesz "kochanie wróciłem, nie potrafię bez ciebie żyć" .

i dziwią się  że piję  palę... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

i dziwią się, że piję, palę, brałam piguły i jarałam, że zachowuję się tak jak się zachowuję, że nikomu nie ufam, że jestem zbyt naiwna, że jestem wredna i sieję intrygi . to ty mnie tego nauczyłeś ! ty sprawiłeś, że tak cholernie się zmieniłam . tylko dlatego, że postanowiłeś zniszczyć moje życie . więc pomogłam ci w tym . zaczęłam je niszczyć sama, żeby poszło szybciej .

usiadł na podłodze i pocałunkami... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

usiadł na podłodze i pocałunkami zbierał do kupy moje rozszarpane serce . to było takie oczywiste, że to ten jedyny . jak mogłam go stracić, jak mógł pozwolić mi odejść .

gdybym wiedziała  że tak to się... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie zakochałabym się w tobie . nie chciałabym dowiedzieć się wszystkiego na twój temat, nie pozwoliłabym sobie na ciągłe szukanie cię wzrokiem i nie chciałabym cię poznać . jednak jest już za późno . to wszystko się wydarzyło, a ja nie potrafię zapomnieć . nie potrafię wymazać z pamięci tych cholernych, cudownych wspomnień, przez które moje życie stało się piekłem .

myślała  że to koniec ranienia... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

myślała, że to koniec ranienia się nawzajem . a potem spojrzała na niego, i wiedziała że to dopiero początek .

poszła w ich pamiętne miejsce .... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

poszła w ich pamiętne miejsce . usiadła na pamiętnej ławce, a wspomnienia po raz kolejny rzuciły się jej na szyję . była cała roztrzęsiona . na twarzy, miała rozmazany tusz . w ręku trzymała, butelkę czerwonego wina . - tęskniłaś ? - usłyszała z oddali . obróciła się gwałtownie . stał . jak gdyby, nigdy nic . wpadła w atak furii, rzuciła butelką o chodnik . wino spływało, po ulicy . podeszła do niego i wybuchając płaczem, niczym opętana, zaczęła okładać go rękami . - po co wracasz ?! po co ?! dlaczego znowu robisz mi to samo ?! nie chcę cię widzieć, rozumiesz ?! nie chcę cię widzieć ! opadła z sił . kucnęła i zwinęła się w kłębek . klęknął obok niej . przytulił, czule całując w policzek, wyszeptał, że to był ostatni raz, że to się nigdy więcej nie powtórzy . - naiwnie uwierzyła . po raz kolejny .

kończyłam robić makijaż . za... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

kończyłam robić makijaż . za chwilę miałam wyjść na imprezę . w radiu puszczali dyskotekowe piosenki, mój humor był idealny . musnęłam moją szyję odrobiną perfum, wzięłam torebkę a na nogi wsunęłam szpilki . wyszłam z domu . zmieniona, bardziej pewna siebie, może trochę silniejsza . wysyłałam zalotne uśmiechy do chłopców, którzy nie mogli oderwać ode mnie wzroku . już prawie byłam na miejscu, gdy zadzwoniła przyjaciółka, mówiąc "no hej, gdzie jesteś ? czekamy na ciebie", odpowiedziałam, że już niedaleko i zaraz będę . odparła "on z nami czeka .. na ciebie" . w tym momencie telefon wypadł mi z rąk . co ty narobiłeś ?! - pomyślałam . bo znów z pięknej, pewnej siebie singielki zmieniłeś mnie w zakochaną choleryczkę z trzęsącymi się rękami i zazdrością w oczach .

może tylko się łudziłam  może... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

może tylko się łudziłam, może lekko pogubiłam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV