głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia nie wiem czy jest ze mną coś nie tak ale patrzę na twoje zdjęcie z nią i uśmiecham się . chyba nie byliśmy sobie pisani . mnie z tobą łączy już teraz tylko sent

ansomia

ansomia.moblo.pl
nie wiem czy jest ze mną coś nie tak ale patrzę na twoje zdjęcie z nią i uśmiecham się . chyba nie byliśmy sobie pisani . mnie z tobą łączy już teraz tylko sentyment
nie wiem czy jest ze mną coś nie... teksty

ansomia dodano: 23 czerwca 2012

nie wiem czy jest ze mną coś nie tak, ale patrzę na twoje zdjęcie z nią i uśmiecham się . chyba nie byliśmy sobie pisani . mnie z tobą łączy już teraz tylko sentyment, co za ulga .

i tak zostaw mnie tutaj samą w... teksty

ansomia dodano: 22 czerwca 2012

i tak zostaw mnie tutaj samą w środku ciemnego, zasypanego parku . przecież to potrafisz najlepiej .

a może byłeś stworzony  by trwać... teksty

ansomia dodano: 22 czerwca 2012

a może byłeś stworzony, by trwać tylko chwilę obok mojego serca .

chodziliśmy nie szukając się  ale... teksty

ansomia dodano: 22 czerwca 2012

chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się odnaleźć .

a kiedy wrócisz już ci nigdy nie... teksty

ansomia dodano: 22 czerwca 2012

a kiedy wrócisz już ci nigdy nie pozwolę, tak długo nie być i tak daleko odejść, zalana szczęściem, że nareszcie już jesteś . tylko kiedy to będzie ?

  wydaje mi się  że jednak coś do... teksty

ansomia dodano: 22 czerwca 2012

- wydaje mi się, że jednak coś do ciebie czuję, powiedziałeś patrząc na mnie, a ja widziałam, że mówisz prawdę . po tylu latach, po tylu kłamstwach, potrafiłam rozpoznać kiedy jesteś szczery . - kochanie, nauczyłam się, że ludzie którym coś się wydaje, nie są godni mojego zaufania, a konkretnie nauczyłeś mnie tego ty, bawiąc się ze mną w kotka i myszkę przez ostatnie trzy lata, odpowiedziałam . mimo to w tej chwili rozpłakałam się, ty dołączyłeś do mnie, mówiąc: - pamiętasz, jak powiedziałem ci, że nigdy nie będziesz płakać sama, chociaż tej obietnicy mogę dotrzymać . i tak płakaliśmy razem, przez kilkanaście minut, patrząc na siebie i dochodząc do wniosku, że nie możemy bez siebie żyć . jego świat nie istniał beze mnie, a mój bez niego . trzeba było tylu lat, abyśmy to wreszcie zrozumieli . - już nigdy nie pozwolę na pustkę w naszym świecie - podsumowując, chwyciłeś mnie za rękę i od tego czasu już razem walczyliśmy o naszą przyszłość .

  chcę do ciebie wrócić .... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

- chcę do ciebie wrócić . powiedział leżąc po przeciwnej stronie łóżka . cały on, takiego go zawsze kochałam i pewnie będę kochać, ale nie chciałam znów cierpieć . - jeśli kochasz tylko i wyłącznie mnie to zostań tutaj i już nigdy nie odchodź, ale jeśli jest w twoim sercu jeszcze inna kobieta, to nie ma tu dla ciebie miejsca . powiedziałam, zachowując zimną krew i licząc, że jego odpowiedź uczyni mnie szczęśliwszą . - ja .. przykro mi . przepraszam .. przykro mi . odpowiedział walcząc z własnym sercem i sumieniem . - mnie również jest przykro . rzuciłam i przytuliłam go mocno ten ostatni raz .

wtedy  wcale nie miałam zamiaru cię... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

wtedy, wcale nie miałam zamiaru cię spotkać, nie miałam też zamiaru się z tobą całować, ani sprawić, że będziesz jedyną myślą w moje głowie, a moje sny będą codziennie powtarzającą się mantrą o naszym wspólnym życiu . ale jak to już u mnie bywa, zamiary mijają się z rzeczywistością .

kiedy z tobą rozmawiam  jestem... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

kiedy z tobą rozmawiam, jestem spięta jak prostytutka w kościele .

i to taki proces dopierdalania się... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

i to taki proces dopierdalania się, gdy leżysz i zaczynasz myśleć o tym co sprawia ci cholerny ból . i pogłębiasz te myśli tak, że z oczu płyną łzy . igrasz z własną granicą wytrzymałości, którą powoli przekraczasz .

nie lubię chodzić spać zaraz po... teksty

ansomia dodano: 21 czerwca 2012

nie lubię chodzić spać zaraz po kłótni z tobą . najpierw przez pierwsze dwie godziny nie mogę zasnąć, bo rozsadza mnie irytacja na ciebie i cały świat . potem urządzam sobie zawody na stworzenie łóżka wodnego z potoku moich łez . i dopiero wtedy, gdy mogę już zacząć uczyć pływać się żabką, spoglądam na zegarek i wściekła stwierdzam, że za godzinę znów będę pomykać po ulicach z czerwonymi, zapuchniętymi oczami rodem z horrorów .

tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

ansomia dodano: 20 czerwca 2012

tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy . nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku . taki był .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV