głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia uśmiechała się mówiła że jest jej obojętny . śmiała się z innymi wszystkim wydawało się że jest silna i niezależna . ale gdy tylko zamykała się w swoim pokoju k

ansomia

ansomia.moblo.pl
uśmiechała się mówiła że jest jej obojętny . śmiała się z innymi wszystkim wydawało się że jest silna i niezależna . ale gdy tylko zamykała się w swoim pokoju kładła
uśmiechała się  mówiła że jest... teksty

ansomia dodano: 10 lipca 2012

uśmiechała się, mówiła że jest jej obojętny . śmiała się z innymi, wszystkim wydawało się że jest silna i niezależna . ale gdy tylko zamykała się w swoim pokoju, kładła się na łóżko i marzyła o samobójstwie .

a gdyby to była ostatnia godzina... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

a gdyby to była ostatnia godzina twojego życia ?

drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

cholera  znów zaczyna się mój... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

cholera, znów zaczyna się mój horror pt. "powróciłeś" .

i przypominam sobie te wszystkie... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

i przypominam sobie te wszystkie wspólne uśmiechy . przypominam sobie wspólnego papierosa i wspólne wino we wspólnym kieliszku . wspólne spacery i wspólne rozstanie też sobie przypominam . to wszystko było tak wspólne, że nie mogliśmy przetrwać .

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

ansomia dodano: 9 lipca 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

stałam pod ścianą pisząc smsa .... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

stałam pod ścianą pisząc smsa . kątem oka widziałam, że on stał po przeciwnej stronie . olałam to . idąc przez korytarz dalej wpatrzona w komórkę nie zauważyłam że podłożył mi nogę tak, że wpadłam prosto w jego ramiona . powiedział tylko "no i widzisz ? wpadłaś . teraz nie ma odwrotu" .

chcę żyć z myślą  że nadejdzie... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

chcę żyć z myślą, że nadejdzie ten dzień kiedy przyjdziesz i powiesz "kochanie wróciłem, nie potrafię bez ciebie żyć" .

i dziwią się  że piję  palę... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

i dziwią się, że piję, palę, brałam piguły i jarałam, że zachowuję się tak jak się zachowuję, że nikomu nie ufam, że jestem zbyt naiwna, że jestem wredna i sieję intrygi . to ty mnie tego nauczyłeś ! ty sprawiłeś, że tak cholernie się zmieniłam . tylko dlatego, że postanowiłeś zniszczyć moje życie . więc pomogłam ci w tym . zaczęłam je niszczyć sama, żeby poszło szybciej .

usiadł na podłodze i pocałunkami... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

usiadł na podłodze i pocałunkami zbierał do kupy moje rozszarpane serce . to było takie oczywiste, że to ten jedyny . jak mogłam go stracić, jak mógł pozwolić mi odejść .

gdybym wiedziała  że tak to się... teksty

ansomia dodano: 8 lipca 2012

gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie zakochałabym się w tobie . nie chciałabym dowiedzieć się wszystkiego na twój temat, nie pozwoliłabym sobie na ciągłe szukanie cię wzrokiem i nie chciałabym cię poznać . jednak jest już za późno . to wszystko się wydarzyło, a ja nie potrafię zapomnieć . nie potrafię wymazać z pamięci tych cholernych, cudownych wspomnień, przez które moje życie stało się piekłem .

myślała  że to koniec ranienia... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

myślała, że to koniec ranienia się nawzajem . a potem spojrzała na niego, i wiedziała że to dopiero początek .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV