głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia zgaduję że to koniec pięknej pomyłki . jeżeli oboje zgadzamy się na to że nie powinniśmy być razem to dlaczego to boli ? czuję jakbym straciła najbliższego przy

ansomia

ansomia.moblo.pl
zgaduję że to koniec pięknej pomyłki . jeżeli oboje zgadzamy się na to że nie powinniśmy być razem to dlaczego to boli ? czuję jakbym straciła najbliższego przyjaciela
zgaduję  że to koniec pięknej... teksty

ansomia dodano: 7 lipca 2012

zgaduję, że to koniec pięknej pomyłki . jeżeli oboje zgadzamy się na to, że nie powinniśmy być razem, to dlaczego to boli ? czuję jakbym straciła najbliższego przyjaciela . nie chcę zasypiać . mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy i kompletnie samotny .

skoro to wszystko tak mnie boli  nie... teksty

ansomia dodano: 6 lipca 2012

skoro to wszystko tak mnie boli, nie mam żadnych nadziei i wiem, że jest do dupy, to czemu zawsze mam wielki uśmiech jak do mnie napisze ? przecież to nic nie znaczy .

mówiłam sercu  przystopuj  ale ono... teksty

ansomia dodano: 6 lipca 2012

mówiłam sercu, przystopuj, ale ono nie słucha .

w sumie tak też jest dobrze... teksty

ansomia dodano: 6 lipca 2012

w sumie tak też jest dobrze, schowana pod kołdrą, ogrzana przez kubek czekolady zmotywowałam się by napisać, że wcale nie traktuję tego wszystkiego tak lekko jak na początku . odważyłam się pomyśleć, że teraz jesteś dla mnie kim bardzo ważnym . i czuję się z tym nieswojo choć całkiem sympatycznie .

ten beznadziejny stan spowodowany... teksty

ansomia dodano: 6 lipca 2012

ten beznadziejny stan spowodowany cholernym brakiem odwagi, by się do ciebie uśmiechnąć, zmywa uśmiech z mojej twarzy i powoduje łzy pod powiekami .

dlaczego tak jest  że kiedy... teksty

ansomia dodano: 6 lipca 2012

dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego, zwykłego człowieka, nagle staje się on w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym, kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć naprawdę ? gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi . wywiera on taki wpływ, taki mocny, że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic, że nic się nie stało, że damy radę ?

wiedziała to już po tygodniu .... teksty

ansomia dodano: 5 lipca 2012

wiedziała to już po tygodniu . ujęły ją jego wrażliwość i czułość . później doszedł szacunek, jakim ją otaczał . to chyba przez ten sza­cunek czekał z pierwszym pocałunkiem tak długo . mimo że go prowokowała, dotykając, ocierając się o niego, nawiązując do tego w rozmowach, całując jego dłoń w ciemnym kinie . minęło strasz­nie dużo czasu, zanim po raz pierwszy pocałował ją w usta .

ty jesteś tam  ja jestem tu  nie... teksty

ansomia dodano: 5 lipca 2012

ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już .

bo jutro z tego nie będzie już nic . teksty

ansomia dodano: 5 lipca 2012

bo jutro z tego nie będzie już nic .

przyciąga mój wzrok  prowokuje do... teksty

ansomia dodano: 5 lipca 2012

przyciąga mój wzrok, prowokuje do marzeń . coraz bardziej, coraz częściej .

a co jeśli się zapomnę ? co jeśli... teksty

ansomia dodano: 5 lipca 2012

a co jeśli się zapomnę ? co jeśli pod wpływem impulsu znów złączą się nasze usta nadając życiu sens ?

a wiesz co jest jeszcze straszniejsze... teksty

ansomia dodano: 4 lipca 2012

a wiesz co jest jeszcze straszniejsze niż bycie samą ? wiesz co jest gorsze ? bycie samą z niewłaściwym facetem przez resztę życia . rozumiesz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV