głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia chcę powrócić do tych chwil kiedy byłeś jeszcze przy mnie kiedy kupowałeś mi tymbarka a sobie kolejnego lecha i kiedy robiłam krzywy grymas na twojej twarzy poj

ansomia

ansomia.moblo.pl
chcę powrócić do tych chwil kiedy byłeś jeszcze przy mnie kiedy kupowałeś mi tymbarka a sobie kolejnego lecha i kiedy robiłam krzywy grymas na twojej twarzy pojawia
chcę powrócić do tych chwil  kiedy... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

chcę powrócić do tych chwil, kiedy byłeś jeszcze przy mnie, kiedy kupowałeś mi tymbarka a sobie kolejnego lecha i kiedy robiłam krzywy grymas, na twojej twarzy pojawiał się ten anielski uśmiech po którym mówiłeś: - za młoda jesteś . a wtedy ja wybuchałam śmiechem i mówiłam: - pf, 3 lata to nie aż tak dużo . po czym patrzyłeś na mnie i całowałeś mnie w czubek głowy, pod nosem mówiąc: - kurwa rzucę dla niej wszystkie moje uzależnienia, niech tylko Boże nie skończy tak jak ja .

kochanie  nie ręczę za siebie jak... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

kochanie, nie ręczę za siebie jak jeszcze raz ta kurwa jebana napisze do ciebie, po prostu złamie jedno z przykazań, a konkretnie - nie zabijaj .

  tak postanowiłam . przejdę przez... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

- tak postanowiłam . przejdę przez życie samotnie . i skonam . nie potrzeba mi absolutnie nikogo . ani męża, ani dzieci . nikogo . - nikogo ?! akurat ty ? bujda . ty właśnie potrzebujesz innych ludzi, jak nikt . musisz oddać komuś swoje życie, bo nie będziesz żyła naprawdę . - nie mam komu - szepnęła cicho .

nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał . ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki . jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie . a jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez ciebie .

zawsze mówiono:  ty i zniszczenie... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

zawsze mówiono: "ty i zniszczenie przez faceta ? to niemożliwe . jesteś zbyt nieczuła i silna" . ta, a jednak znalazło się te metr osiemdziesiąt wzrostu, ironiczny uśmiech i słodkie oczy, które niszczą mnie z każdym dniem coraz bardziej, i coraz mocniej robią z mojej psychiki szmatę .

była inna . lubiła kiedy faceci... teksty

ansomia dodano: 17 lipca 2012

była inna . lubiła kiedy faceci obijają sobie mordy na ringu, słuchała rapu . zamiast krótkich spódniczek i obcisłych bluzeczek nosiła dżinsy i męskie koszulki . tylko marzenia miała takie same jak reszta dziewczyn . chciała żebyś był obok niej .

i stała na moście przez jakiś czas... teksty

ansomia dodano: 17 lipca 2012

i stała na moście przez jakiś czas, płatki śniegu delikatnie spadały na jej twarz łącząc się z gorzkimi łzami, które harmonijnie grały z biciem jej serca słyszalnym coraz słabiej . spoglądała na parę zakochanych którzy przechodzili wtedy przez park, przytuleni, zakochani tak jak kiedyś oni . patrząc na to jak czule ocierał jej twarz z płatków śniegu, zachichotała cicho, poczuła się jak wtedy gdy jej "Romeo" łaskotał jej bladą twarz swoim czułym dotykiem . wtedy wybuchła nieopanowanym płaczem, a ból w klatce piersiowej gwałtownie się nasilił, przykucnęła prawie siadając na śniegu . "dziecko, coś się stało" ? - zaalarmował nerwowo jeden z przechodniów .. "ono właśnie umarło" - mówiła dławiąc się łzami spływającymi z jej jasnoniebieskich oczu . "ale co ? dziecko uspokój się, kto umarł" ? - kontynuował starszy pan . "moje serce, nie słychać go .. a kiedyś biło" - spojrzała w dół dotykając dłonią swojej lewej piersi .

  ale jesteś głupia .   dlaczego ?... teksty

ansomia dodano: 17 lipca 2012

- ale jesteś głupia . - dlaczego ? - ja wiem, że ty się nigdy do tego nie przyznasz, ale znam cię i wiem, że go dalej .. - zamknij się do cholery . w dupie mam to co czuje .

spojrzała na zegarek  była godzina... teksty

ansomia dodano: 17 lipca 2012

spojrzała na zegarek, była godzina 19:19 - przemilczała . po jakimś czasie zerknęła znowu, wskazówki wskazywały godzinę 21:21 - przemilczała . położyła się do łóżka z nadzieją, że uśnie .. na marne liczyła baranki, gdy tylko zamykała oczy widziała jego twarz . twarz chłopaka, którego tak bardzo kochała . wydawało się jej, że leży już tak całą wieczność, aby się upewnić, która jest godzina spojrzała dyskretnie na zegarek pełna obaw do tego co zobaczy . była godzina 22:22 - to było już za wiele, nie wytrzymała, łzy same spływały po jej bladej twarzy . bo wiedziała, że w tej chwili on myśli o innej .

a teraz pójdę sobie zrobić herbaty... teksty

ansomia dodano: 17 lipca 2012

a teraz pójdę sobie zrobić herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice .

co mam wam niby powiedzieć o sobie... teksty

ansomia dodano: 15 lipca 2012

co mam wam niby powiedzieć o sobie, co ? że mam dość, że nie mogę, że mam problem ? wznoszę głowę, pytam Boga czy nie mogło by być prościej, o wiele nie proszę, tylko daj mi się podnieść . znów tracę oddech widząc przez okno całą mą historie . wszystko takie monotonne, czemu nie dasz mi się podnieść, czemu nie podasz mi ręki kiedy widzisz jak tonę ? czemu łzy już nie są słone, czy straciły smak ? powiedz , czy to może ja straciłem zmysły ? może . i tak powiesz, że jest dobrze, bo inni mają gorzej, a ja znów przed lustrem witam się ze swoim wrogiem .

  kocham go   wyszeptała cicho .... teksty

ansomia dodano: 15 lipca 2012

- kocham go - wyszeptała cicho . przekręcając się na drugi bok . miłość do niego nawet we śnie nie dawała jej spokoju .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV