głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i jak to w końcu jest że niby cię nie kocham ale gdy cię widzę robi mi się gorąco i miękną mi nogi ? no powiedz co to może być ? chyba nie ta jebana miłość któr

ansomia

ansomia.moblo.pl
i jak to w końcu jest że niby cię nie kocham ale gdy cię widzę robi mi się gorąco i miękną mi nogi ? no powiedz co to może być ? chyba nie ta jebana miłość której ja s
i jak to w końcu jest  że niby cię... teksty

ansomia dodano: 21 lipca 2012

i jak to w końcu jest, że niby cię nie kocham, ale gdy cię widzę robi mi się gorąco i miękną mi nogi ? no powiedz co to może być ? chyba nie ta jebana miłość, której ja się wypieram ?

  a gdzie twój Romeo ?   poszedł... teksty

ansomia dodano: 21 lipca 2012

- a gdzie twój Romeo ? - poszedł przelecieć inną Julię, zaraz wraca .

ty sobie lepiej uważaj  bo jak cię... teksty

ansomia dodano: 21 lipca 2012

ty sobie lepiej uważaj, bo jak cię pierdolnę to nawet Dr. House nie będzie wiedział jak może ci pomóc .

znów przyszedłeś nie w porę  o... teksty

ansomia dodano: 21 lipca 2012

znów przyszedłeś nie w porę, o godzinę za szybko i o wiosnę na późno .. siadasz i mówisz - jak dobrze było ci beze mnie . a ja wsłuchana w twoje słowa stoję i piję herbatę, znów przesłodzoną o łyżeczkę cukru . i nie potrafię odejść i znów czekać aż się pojawisz o chwilę za późno .

idź i powiedz jej to samo co mnie:... teksty

ansomia dodano: 19 lipca 2012

idź i powiedz jej to samo co mnie: że ma ładne oczy, że jej perfumy pachną cynamonową lawendą, że kiedy patrzysz na zdjęcie Wielkiego Kanionu w ramce na biurku, przypominasz sobie o niej, że kiedy się śmieje tak uroczo marszczy czoło . że ją kochasz i że nigdy nie opuścisz . ale powiedz jej również to co mnie, tylko że nie na końcu, ale na samym początku: że tak na prawdę nic dla ciebie nie znaczy i że to co wydawało się być miłością okazało się być tylko złudzeniem . przynajmniej nie będzie robiła sobie nadziei .

chcę nareszcie położyć się i w... teksty

ansomia dodano: 19 lipca 2012

chcę nareszcie położyć się i w spokoju zasnąć . chcę wieczorów bez tych chorych myśli . chcę nocy bez wycierania mokrych policzków, bez sterty chusteczek obok poduszki, bez bezsensownego przekręcania się z boku na bok, bez układania w mojej głowie tych obrazków, na których jesteśmy razem tak nielegalnie szczęśliwi . każdego dnia przed snem mówię sama sobie: - dzisiaj dasz radę . nie będzie żadnego pochlipywania . od razu zaśniesz, wstaniesz pełna energii . jesteś silna, dasz sobie radę . i łażę jak ta idiotka po pustym mieszkaniu starając się nie myśleć . a potem kładę się, opatulam kołdrą i wszystko wali się na mnie w piorunującym tempie . i płaczę, zwijam się z wewnętrznego bólu, który nikt nie jest w stanie mi uśmierzyć . nie radzę sobie . najzwyczajniej nie mam sił . więc błagam bądź .

kochałam cię tak mocno . ale kiedy... teksty

ansomia dodano: 19 lipca 2012

kochałam cię tak mocno . ale kiedy w końcu zrozumiałeś, mi już przeszło .

no chodź  poznasz kogoś nowego... teksty

ansomia dodano: 19 lipca 2012

no chodź, poznasz kogoś nowego będzie fajnie . odruchowo pomyślałam eh .. znów chce mnie z kimś zeswatać, ale co ? miałam kolejny wieczór siedzieć na gadu czekając aż do mnie napisze ? nie .. nie tym razem . odstawiona przyszłam do domu jej przyjaciela . otworzył mi drzwi mój pseudo ideał . czarne włosy, kolczyk w wardze, luźna bluza i cudowny uśmiech, który odruchowo poprawił mi humor . tylko, że on nie był nim . poza tym ja nie umiem już kochać, bo odchodząc mój były obdarł mnie z uczuć . wchodząc do mieszkania wiedziałam, że to będzie kolejna noc, którą spędzę pijana pod ścianą zaciągając się kolejnym papierosem po cichu klnąc Boga, że pozwolił kolejnemu skurwielowi złamać mi serce .

dziś na białych kartkach napisałam... teksty

ansomia dodano: 19 lipca 2012

dziś na białych kartkach napisałam swoje uzależnienia, pierwsza strona zajęła mi napisanie o gadu, muzyce, papierosach . ale kurwa, czemu na następnych kartkach widnieje tylko twoje imię ?

chcę powrócić do tych chwil  kiedy... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

chcę powrócić do tych chwil, kiedy byłeś jeszcze przy mnie, kiedy kupowałeś mi tymbarka a sobie kolejnego lecha i kiedy robiłam krzywy grymas, na twojej twarzy pojawiał się ten anielski uśmiech po którym mówiłeś: - za młoda jesteś . a wtedy ja wybuchałam śmiechem i mówiłam: - pf, 3 lata to nie aż tak dużo . po czym patrzyłeś na mnie i całowałeś mnie w czubek głowy, pod nosem mówiąc: - kurwa rzucę dla niej wszystkie moje uzależnienia, niech tylko Boże nie skończy tak jak ja .

kochanie  nie ręczę za siebie jak... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

kochanie, nie ręczę za siebie jak jeszcze raz ta kurwa jebana napisze do ciebie, po prostu złamie jedno z przykazań, a konkretnie - nie zabijaj .

  tak postanowiłam . przejdę przez... teksty

ansomia dodano: 18 lipca 2012

- tak postanowiłam . przejdę przez życie samotnie . i skonam . nie potrzeba mi absolutnie nikogo . ani męża, ani dzieci . nikogo . - nikogo ?! akurat ty ? bujda . ty właśnie potrzebujesz innych ludzi, jak nikt . musisz oddać komuś swoje życie, bo nie będziesz żyła naprawdę . - nie mam komu - szepnęła cicho .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV