głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jeszcze kilka lat temu powiedziałabym że każda miłość jest piękna tęsknota za kimś to wspaniałe uczucie życie jest kolorowe w dzisiejszym świecie nie ma czegoś

ansomia

ansomia.moblo.pl
jeszcze kilka lat temu powiedziałabym że każda miłość jest piękna tęsknota za kimś to wspaniałe uczucie życie jest kolorowe w dzisiejszym świecie nie ma czegoś taki
jeszcze kilka lat temu... teksty

ansomia dodano: 31 sierpnia 2012

jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, że każda miłość jest piękna, tęsknota za kimś, to wspaniałe uczucie, życie jest kolorowe, w dzisiejszym świecie nie ma czegoś takiego jak nienawiść, a ludzie darzą się wzajemnym szacunkiem . do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że byłam taka głupia .

a kiedyś  w niedalekiej... teksty

ansomia dodano: 30 sierpnia 2012

a kiedyś, w niedalekiej przyszłości, wydam własną książkę, o naszej miłości . i tak, "wkleję" tam kilka kartek z mojego pamiętnika . sprzeda się jako bestseller, zobaczysz . ludzie czytający ją dowiedzą się, jak ogromnie można za kimś tęsknić, robić wszystko, by próbować zatrzymać ukochaną osobę . napiszę tam również, jak czuję się dziewczyna, która zakochała się tak niesamowicie, że mogłaby zabić, ile wieczorów, nocy spędziła nieustannie patrząc się w telefon, czekając na jakąkolwiek wiadomość, znak życia od ciebie . i przeczytają również o tym, jak można kogoś jednocześnie nienawidzić, ale i ogromnie kochać, jak jedna, wielka miłość, może zniszczyć nam całe życie . mam nadzieję, że ty również ją przeczytasz, i zrobi ci się wtedy cholernie głupio .

i ten wielki ból  który czuje w... teksty

ansomia dodano: 30 sierpnia 2012

i ten wielki ból, który czuje w sercu za każdym razem, kiedy widzę go z inną .

siedzieliśmy przytuleni do siebie... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

siedzieliśmy przytuleni do siebie pod kocem, trzymając się za ręce, a w myślach modliłam się do Boga, aby już nigdy więcej mi go nie odbierał .

dlaczego zwykle jest tak  że kiedy... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

dlaczego zwykle jest tak, że kiedy zaczynam przyzwyczajać się do samotności, zaczynam lubić samotne wieczory, z butelką wina, godzę się z faktem, że miłość nie jest dla mnie, pojawiasz się i wszystko komplikujesz ? sprawiasz, że wszystko wraca . robisz mi nadzieje, składasz nieszczere obietnice . a ja znowu staje się tą naiwną idiotką, która nie może poradzić sobie z własnymi problemami .

najgorsza jest ta bezsilność  kiedy... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

najgorsza jest ta bezsilność, kiedy on wciąż cię całuję, a ty, pomimo bólu, który zadał ci tyle razy, godzisz się na pocałunki, pozwalając robić mu to dalej, choć wiesz, że on cię nie kocha, gardzi tobą i zdradza z każdą inną .

chcę po prostu  żeby był przy mnie... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

chcę po prostu, żeby był przy mnie zawsze, kiedy tylko będę tego potrzebowała . chcę, żeby przytulił mnie, kiedy poczuję się niekochana i samotna . on chyba uważa, że chcę zbyt wiele, bo odszedł .

wykrzyczałam mu wszystko  co czułam... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

wykrzyczałam mu wszystko, co czułam w środku, ten ogromny żal, ból . stał nic nie mówiąc . nie kochał mnie, wiedziałam to dłuższy czas, ale powiedziałam mu to dopiero wtedy, kiedy zdobyłam się na odwagę, kiedy pojawiła się we mnie ta ogromna siła, kiedy myślę, że mogę wszystko . a na koniec krzyknęłam "i nie próbuj mnie zatrzymywać!", tak, aby oszukać samą siebie, a potem myśleć, że nie zatrzymał mnie, bo przecież rozkazałam mu tego nie robić . tak jest lepiej .

a kiedy po raz pierwszy usłyszałam... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

a kiedy po raz pierwszy usłyszałam w jego ustach "kocham cię", wypowiadane do mnie, słyszałam bicie mojego serca, jakby miało mi zaraz wyskoczyć .

wracałam do domu przez osiedle .... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

wracałam do domu przez osiedle . mijając ławkę, na której siedziały osiedlowe dresy, czułam na sobie ich spojrzenia ."'ej, laska ! chcesz zajarać?", usłyszałam zza pleców . "koleś, nie poniżaj się", burknęłam pod nosem, idąc dalej . "a pomasujesz mi?", "niech koledzy ci pomasują', i wtedy usłyszałam śmiech, który jakby zbliżał się w moją stronę . odwracając się, zauważyłam idących za mną, dwóch z nich, oblizujących się . przyspieszyłam kroku, pisząc do niego smsa . serce zaczęło mi walić jak dzwon, zaczęłam biec . chciałam, żeby mi pomógł, był przy mnie, mocno mnie przytulił . zgubiłam ich, ale wciąż łudziłam się, że zaraz przybiegnie do mnie, jak najszybciej potrafi, nie wiedząc, że on aktualnie świetnie bawi się u boku innej .

tyle nocy spędziłam siedząc na... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

tyle nocy spędziłam siedząc na parapecie, z klejącymi się od zmęczenia oczami . czekałam na ciebie, mając nadzieję, która nie odchodziła ode mnie nawet na krok, że w końcu wrócisz .

i nie  nie oczekuję od niego  że... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

i nie, nie oczekuję od niego, że zadzwoni i powie, jak bardzo mnie kocha, tęskni, pragnie . wiem, że tak już nie będzie, bo to spieprzyłam, ale chciałabym po prostu wiedzieć, co u niego . wiem, że to by mi wystarczyło, przynajmniej na jakiś czas .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV