głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia dlaczego jest tak że miłość przychodzi do nas w najmniej spodziewanym momencie a odchodzi wtedy kiedy jest nam najbardziej potrzebna ? jeśli odejdziesz to kto b

ansomia

ansomia.moblo.pl
dlaczego jest tak że miłość przychodzi do nas w najmniej spodziewanym momencie a odchodzi wtedy kiedy jest nam najbardziej potrzebna ?
dlaczego jest tak  że miłość... teksty

ansomia dodano: 14 września 2012

dlaczego jest tak, że miłość przychodzi do nas w najmniej spodziewanym momencie, a odchodzi wtedy, kiedy jest nam najbardziej potrzebna ?

jeśli odejdziesz  to kto będzie... teksty

ansomia dodano: 14 września 2012

jeśli odejdziesz, to kto będzie przyprowadzał mnie do domu, zalaną w trzy dupy ?

wracałam ze szkoły  kiedy wyszłam... teksty

ansomia dodano: 14 września 2012

wracałam ze szkoły, kiedy wyszłam zza zakrętu, stały tam trzy dziewczyny, których nienawidzę - każda z nich podkochiwała się w moim chłopaku . gdy je mijałam zaczęły się cicho śmiać. postanowiłam to olać, i szłam dalej . - dupa to nie kierownica ! - usłyszałam zza pleców . - to mi pojechałaś - powiedziałam idąc dalej . - wiecie, ten K serio jest zajebisty . a jak cudownie liże ! mmm - mówiła jedna do którejś z nich . zatrzymałam się, odwróciłam i poszłam w ich stronę . podeszłam do jednej z nich, złapałam za kurtkę . - masz coś do mnie ? to kurwa powiedz mi to prosto w twarz, a nie drzesz ryja, kiedy mnie nie ma obok ciebie . co, boisz się ? jak jesteś taka odważna to mów, co masz mi jeszcze do powiedzenia - z nerwów mogłabym jej nawet napluć w twarz, skopać dupę . - nic nie mam, to był żart - powiedziała cichutkim głosikiem . - żart ? - puściłam ją, pozostałe było stać tylko na - sorki, sorki siostra - po czym poszły wystraszone do szkoły . kurwa, widzisz, co ze mną robisz, idioto ?

obiecaj mi  że nigdy nie pozwolisz... teksty

ansomia dodano: 13 września 2012

obiecaj mi, że nigdy nie pozwolisz na to, abym odeszła .

wstaję z łóżka  staję przed... teksty

ansomia dodano: 13 września 2012

wstaję z łóżka, staję przed lustrem, ocieram łzy, i mówię "już mi nie zależy" - tak zaczynam nowy dzień .

wyprostowane włosy  a podczas... teksty

ansomia dodano: 13 września 2012

wyprostowane włosy, a podczas deszczu drobne loczki, chude, lecz niedługie nogi, na rzęsach kilka warstw tuszu, na twarzy puder, ulubione, już nawet zdarte conversy, spodnie z dziurami na kolanach, szeroka bluza, leniwa, nigdy nie przychodząca na czas, wredna, mściwa, niezdecydowana, spontaniczna, mająca wciąż bałagan w swoim życiu - to cała ja . nie jestem idealna, ale doskonale czuje się w swoim ciele .

 jedna jedynka nic mi nie zaszkodzi... teksty

ansomia dodano: 13 września 2012

"jedna jedynka nic mi nie zaszkodzi" - ostatnio ciągle tak myślę, i wiesz co ? podejrzewam, że w tym roku nie zdam . to przez te wszystkie problemy, które jebią mi się na łeb, jak ulewa - mocno, szybko, niespodziewanie .

  jak tam u ciebie po rozstaniu ? no... teksty

ansomia dodano: 13 września 2012

- jak tam u ciebie po rozstaniu ? no, bo wiesz, jeśli będzie potrzebna ci pomoc, jakiekolwiek wsparcie, to wal . - dzisiaj ? świetnie . - yy, dobrze się czujesz ? - widzisz, nawet znajomi nie dowierzają, że bez ciebie jest mi całkiem dobrze .

kocham go i nie widzę nikogo poza... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

kocham go i nie widzę nikogo poza nim . na wszystko mam wyjebane . sprawy, które wcześniej były do załatwienia na pierwszym miejscu, teraz odkładam na ostatnią chwilę . zmieniłam się, i to w chuj . co ty ze mną robisz, człowieku ?

wbiegam do twojego domu  jesteś... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

wbiegam do twojego domu, jesteś kompletnie zalany . ja cała telepię się ze strachu . leżysz na podłodze, wymawiając jej imię . podnoszę ci głowę, pytam - kochasz ją ? - najbardziej na świecie . - i wszystko już jasne . łza spływa mi po policzku . świat zatrzymuje się na chwilę . on mnie oszukał .

czytam smsa i wszystko się... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

czytam smsa i wszystko się zatrzymuje . wpatruje się w wyświetlacz telefonu, jeszcze nie dowierzając w to, co się stało . jedyne, co nasuwa mi się na usta to "jebany dupek" . znów to zrobił . znów mnie zdradził . nienawidzę go, ale i jednocześnie kocham . mieszane uczucia, co do tej sytuacji . nie wiem, co robić . siadam na podłogę, telefon wypada mi z ręki, słychać huk, spływają mi łzy, staje się cała rozmazana . nie wiem, co będzie dalej, co ze sobą zrobić . a w głowie wciąż słowa "zdradził mnie" . koniec, koniec z nim, koniec szans, niech wypierdala z mojego życia - mówię przez płacz - nie chcę go znać .

a najgorzej jest  jak wspominam nasze... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

a najgorzej jest, jak wspominam nasze pierwsze spotkanie . najczęściej zdarza się to wtedy, kiedy wracam ze szkoły . i nie mogę zrobić nic, siedzisz tak w mojej głowie i nie chcesz wyjść . przypominam sobie nasz pocałunek, jak się przytulaliśmy, dosłownie wszystko, co z tobą związane . cholera, to tak bardzo boli .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV