głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia poszłam do ciebie z zamiarem wytłumaczenia ci że między nami wszystko skończone to przeszłość chciałam ci to powiedzieć już ostatni raz . otworzyłeś drzwi nic n

ansomia

ansomia.moblo.pl
poszłam do ciebie z zamiarem wytłumaczenia ci że między nami wszystko skończone to przeszłość chciałam ci to powiedzieć już ostatni raz . otworzyłeś drzwi nic nie mów
poszłam do ciebie z zamiarem... teksty

ansomia dodano: 22 września 2012

poszłam do ciebie z zamiarem wytłumaczenia ci, że między nami wszystko skończone, to przeszłość, chciałam ci to powiedzieć już ostatni raz . otworzyłeś drzwi, nic nie mówiąc, a ja weszłam do twojego domu, pomimo, że nie powiedziałeś "wejdź" . "słuchaj, co ty sobie wyobrażasz .. ja" i już nie dokończyłam, bo twój palec był na moich ustach . "cii, nic już nie mów" - powiedziałeś i zacząłeś całować . nawet się nie wyrwałam . złapałeś mnie za rękę mówiąc "kocham cię, nie rozumiesz?" uśmiechając się przy tym . popatrzyłam ci prosto w oczy i nie potrafiłam wykrztusić nawet słowa .

nie sądziłam  że ułożenie sobie... teksty

ansomia dodano: 22 września 2012

nie sądziłam, że ułożenie sobie nowego planu na życie, w którym nie będzie już ciebie, jest takie trudne .

dostałam smsa . był on od ciebie .... teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

dostałam smsa . był on od ciebie . całkiem niespodziewanie . przecież powiedziałam ci wczoraj, że kocham cię, ale między nami już nic nie będzie . dostałeś szansę, wybaczyłam ci zdrady, kłamstwa, a ty to zjebałeś . napisałeś "przepraszam, zależy mi na tobie, nie chcę żeby dalej tak było . wybacz mi, proszę . kocham cię i tęsknie za tobą" . łza spłynęła mi po policzku . zrozumiałam, co powiedziałam, że zakończyłam to wszystko, nie będzie już nas . co zrobić - czy wybaczyć, czy dać spokój ? jak mam ci wierzyć po tym wszystkim ? skąd mam wiedzieć, że znowu nie okłamiesz ? znowu wróciły te cholerne wspomnienia . chyba wolałabym, żebyś już się nie odzywał i pozwolił mi zapomnieć .

już teraz wiem . wszystko trwa... teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

już teraz wiem . wszystko trwa, dopóki sam tego chcesz . wszystko trwa, sam dobrze wiesz, że upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem .

i czasami zastanawiam się  co kogo... teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

i czasami zastanawiam się, co kogo interesuję moje życie . gdzie chodzę, z kim się koleguję, jak się ubieram, w jakim wieku się maluje . nikt kurwa nie rozumie tego, że każda osoba na tym świecie ma własne życie i pełną świadomość tego, że to, co robi, robi na własny rachunek i konsekwencje tego, będzie ponosiła ona sama, nie kto inny . niech każdy pozwoli nam kierować własnym życiem .

choć nie miałam do tej pory łatwo... teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

choć nie miałam do tej pory łatwo w życiu, to wciąż mam nadzieję, że coś się zmieni, pewnego dnia dostanę wszystko, czego mi potrzeba i już nigdy nie powiem, że czegoś mi brak . chcę kiedyś z czystym sumieniem wykrzyknąć "jestem szczęśliwa!" .

a miłość ? hm  miłość to magia . teksty

ansomia dodano: 21 września 2012

a miłość ? hm, miłość to magia .

brakuje mi twojego uśmiechu i tych... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

brakuje mi twojego uśmiechu i tych twoich dołeczków . tego twojego śmiechu, którego nienawidzisz i uważasz, że jest okropny, choć ja go uwielbiam . twoich dłoni . twoich ust .. i kurwa, całego ciebie mi cholernie brakuje .

nie  to nie twoja wina . jesteś taki... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

nie, to nie twoja wina . jesteś taki, jaki byłeś . to ja się jakoś zmieniłam . mam inne zainteresowania, inne wymagania, inny światopogląd .

nauczyłeś mnie mówić  przepraszam... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

nauczyłeś mnie mówić "przepraszam", czego nigdy wcześniej nie robiłam .

podziwiam cię chyba za wszystko  ale... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

podziwiam cię chyba za wszystko, ale najbardziej za to, że ze mną wytrzymujesz .

i wiem  że źle zrobię  ale jeśli... teksty

ansomia dodano: 20 września 2012

i wiem, że źle zrobię, ale jeśli będziesz chciał wrócić - pozwolę ci .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV