głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wbiegam do twojego domu jesteś kompletnie zalany . ja cała telepię się ze strachu . leżysz na podłodze wymawiając jej imię . podnoszę ci głowę pytam kochasz ją

ansomia

ansomia.moblo.pl
wbiegam do twojego domu jesteś kompletnie zalany . ja cała telepię się ze strachu . leżysz na podłodze wymawiając jej imię . podnoszę ci głowę pytam kochasz ją ?
wbiegam do twojego domu  jesteś... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

wbiegam do twojego domu, jesteś kompletnie zalany . ja cała telepię się ze strachu . leżysz na podłodze, wymawiając jej imię . podnoszę ci głowę, pytam - kochasz ją ? - najbardziej na świecie . - i wszystko już jasne . łza spływa mi po policzku . świat zatrzymuje się na chwilę . on mnie oszukał .

czytam smsa i wszystko się... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

czytam smsa i wszystko się zatrzymuje . wpatruje się w wyświetlacz telefonu, jeszcze nie dowierzając w to, co się stało . jedyne, co nasuwa mi się na usta to "jebany dupek" . znów to zrobił . znów mnie zdradził . nienawidzę go, ale i jednocześnie kocham . mieszane uczucia, co do tej sytuacji . nie wiem, co robić . siadam na podłogę, telefon wypada mi z ręki, słychać huk, spływają mi łzy, staje się cała rozmazana . nie wiem, co będzie dalej, co ze sobą zrobić . a w głowie wciąż słowa "zdradził mnie" . koniec, koniec z nim, koniec szans, niech wypierdala z mojego życia - mówię przez płacz - nie chcę go znać .

a najgorzej jest  jak wspominam nasze... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

a najgorzej jest, jak wspominam nasze pierwsze spotkanie . najczęściej zdarza się to wtedy, kiedy wracam ze szkoły . i nie mogę zrobić nic, siedzisz tak w mojej głowie i nie chcesz wyjść . przypominam sobie nasz pocałunek, jak się przytulaliśmy, dosłownie wszystko, co z tobą związane . cholera, to tak bardzo boli .

budzę się około szóstej... teksty

ansomia dodano: 10 września 2012

budzę się około szóstej, owinięta pościelą, a obok on . wstaję, zakładam jego koszulę, wychodzę na balkon, odpalam papierosa, myślę o nas, zastanawiając się - po co to robimy, to wszystko .

nie chciałam być twoją wakacyjną... teksty

ansomia dodano: 9 września 2012

nie chciałam być twoją wakacyjną miłością, przygodą chciałam być kimś więcej . chciałam, żebyś mnie kochał, zabiegał o mnie . jednak jak zwykle skończyło się na moim "chciałabym" .

kiedy jest sobota  każdy ze... teksty

ansomia dodano: 9 września 2012

kiedy jest sobota, każdy ze znajomych jest w klubie, na jakiejś imprezie, domówce, to ja siedzę przed komputerem, paląc papierosy i cierpiąc na twój brak .

kurwa  powiedz mi gdzie byłeś  jak... teksty

ansomia dodano: 9 września 2012

kurwa, powiedz mi gdzie byłeś, jak cię przy mnie nie było ?

jak byłam mała  moja siostra zawsze... teksty

ansomia dodano: 9 września 2012

jak byłam mała, moja siostra zawsze, kiedy wkurzyła się na swojego chłopaka mówiła "rzygam z miłości", czy coś podobnego . ja w przekonaniu, że można zwymiotować miłość, byłam aż do 10 roku życia . a kiedy mi się to przypomina, myślę, że fajnie byłoby wyrzygać miłość . przeszłoby, i po sprawie .

szkoła ? hm  co tu dużo mówić... teksty

ansomia dodano: 9 września 2012

szkoła ? hm, co tu dużo mówić, jednym słowem: masakra . znajomi ? przyjaciele ostatnio coraz częściej mają na mnie wyjebane i czuję, że ich tracę . chłopak? jestem z nim, ale nie czuję się, jakbym była, rzadko się spotykamy, podobno mnie znowu zdradza . no i jest "świetnie" . nic mi więcej nie potrzeba, do tego mojego "SZCZĘŚCIA" .

tamtego dnia poszłam do niego... teksty

ansomia dodano: 8 września 2012

tamtego dnia poszłam do niego, sprawdzić czy wszystko okej . miał problemy z narkotykami, papierosami, alkoholem . nie był idealny i choć nie zawsze był, kiedy go potrzebowałam, to wiedziałam, że jestem mu potrzebna . kiedy stanęłam pod drzwiami, słyszałam krztuszenie, pochodziło z kuchni . podbiegłam do okna . widziałam, że nie jest z nim dobrze . podpierał się krzesła, pokazując mi jakieś znaki . odczytałam z nich, że klucz jest pod drzwiami . znalazłam i weszłam . nie pytając o nic, wezwałam pogotowie . było coraz gorzej . przytuliłam go, jak najmocniej potrafiłam i zdążyłam wykrztusić z siebie jedynie "kocham cię, przyjacielu". leżał na płytkach, z otwartymi ustami . mówił coś, ale nie mogłam zrozumieć . chwilę później przyjechali lekarze . - przykro nam - powiedzieli, a ja pobiegłam na górę, zabrałam jego ulubioną bluzę, założyłam ją, przytuliłam się do niej i wybiegłam z domu . biegłam przed siebie, rycząc . wszystko straciło sens, był najważniejszy .

codziennie wstawanie o tej samej... teksty

ansomia dodano: 8 września 2012

codziennie wstawanie o tej samej porze, codzienne wykonywanie tych samych czynności, te same twarze w szkole, ci sami nauczyciele codziennie wstawiają mi uwagi, a w weekendy spanie, nic poza tym . znudziło mi się takie życie . chcę czegoś nowego, chcę zmian, chcę, żebyś był, a wszystko nabierze koloru .

nauczycielka podeszła do mojej... teksty

ansomia dodano: 8 września 2012

nauczycielka podeszła do mojej ławki, uciszyła klasę i przeczytała na głos, co napisałam - o, no proszę .. "K to dupek, liże się z każdą i ma małego"- popatrzyła na mnie - jak ty się wyrażasz ? - popatrzyłam się na niego, gapił się na mnie jak na idiotkę, i tak też się czułam . cała klasa się śmiała, że niby mu pojechałam, czy coś . - a co, pani nigdy się nie zakochała ? nigdy pani nie zdradził chłopak ? - nauczycielka spuściła wzrok . - no właśnie, faceci to chuje ! dupa, dupa kurwa, czarna dupa ! - wzięłam torbę, stanęłam pod drzwiami - i uwagę mogę dostać, wali mnie to - w oczach miałam już łzy, czułam się upokorzona, wyszłam z klasy i trzasnęłam drzwiami .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV