głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia na twarzy uśmiech a w duszy taki rozpierdol że nawet nie masz pojęcia . czy to że tulisz do siebie inne na moich oczach daję ci satysfakcję ? idź na frytki chuj

ansomia

ansomia.moblo.pl
na twarzy uśmiech a w duszy taki rozpierdol że nawet nie masz pojęcia .
na twarzy uśmiech  a w duszy taki... teksty

ansomia dodano: 17 grudnia 2013

na twarzy uśmiech, a w duszy taki rozpierdol, że nawet nie masz pojęcia .

czy to  że tulisz do siebie inne na... teksty

ansomia dodano: 17 grudnia 2013

czy to, że tulisz do siebie inne na moich oczach daję ci satysfakcję ?

idź na frytki  chuju brzydki . teksty

ansomia dodano: 17 grudnia 2013

idź na frytki, chuju brzydki .

przepis na lepsze życie leży w jego... teksty

ansomia dodano: 16 grudnia 2013

przepis na lepsze życie leży w jego rękach .

  to dlaczego ciągle tu jesteś ?... teksty

ansomia dodano: 16 grudnia 2013

- to dlaczego ciągle tu jesteś ? - a dlaczego ty ciągle trzymasz mnie za rękę ?

lubię malować paznokcie na ostrą... teksty

ansomia dodano: 16 grudnia 2013

lubię malować paznokcie na ostrą czerwień i słuchać głośno muzyki zagłuszając protesty mamy .

siedzieliśmy ekipą na przystanku  w... teksty

ansomia dodano: 16 grudnia 2013

siedzieliśmy ekipą na przystanku, w pewnym momencie wstałam i odwracając się do nich tyłem zaczęłam patrzeć na pustą ulicę . odwróciłam się i spojrzałam na niego, siedział bawiąc się srebrną obrączką i patrząc na mnie dziwnie mrużąc oczy . stałam tak z dobre dwie minuty patrząc mu centralnie w niebieskie tęczówki, wokół panowała cisza, wszyscy patrzyli na nas wiedząc o tym, że zaraz rzucimy się na siebie z pięściami całując się przy tym . - musicie się zawsze zachowywać jak dzieci ? -zapytał ziomek wstając i gasząc peta . - on się zachowuje jak dziecko, nic mi nie można, ciągle jest zazdrosny - syknęłam . - nie jestem zazdrosny, daj mi spokój - rzucił spuszczając głowę . wtedy od tyłu zaszedł mnie jeden koleś zjarany jak zawsze, złapał mnie od tyłu rzucając jakiś marny tekst . wtedy on zerwał się odpychając go ode mnie i zadając mu cios w twarz . - nie jestem zazdrosny, daj mi spokój - wykrzywiłam, udając jego głos . uśmiechnął się tylko kiwając głową .

nie wiem  jak ty to robisz  ale... teksty

ansomia dodano: 16 grudnia 2013

nie wiem, jak ty to robisz, ale sprawiasz, że mój świat jest pełen szczęścia i uśmiechu, nic nie może mnie złamać, kiedy trzymasz moją dłoń . wspaniale jest być twoją kobietą, którą obejmujesz swym silnym ramieniem, kiedy tego potrzebuje, i którą całujesz z tak wielką czułością . nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY . musisz wiedzieć, jak bardzo cię kocham, jak bardzo zmieniasz moje życie w raj . musisz też wiedzieć, że zawsze byłeś, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy, że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie . piszę to po raz setny już chyba - jesteś moim cudem . cała jestem twoja, dzięki tobie się uśmiecham kochanie . kocham cię .

bo w pojedynkę trudno nawet bardzo... teksty

ansomia dodano: 15 grudnia 2013

bo w pojedynkę trudno nawet bardzo ciężko, ziomuś .

  co tu robisz ?   spytał nie... teksty

ansomia dodano: 15 grudnia 2013

- co tu robisz ? - spytał nie okazując żadnych uczuć . - czekam na kogoś - powiedziała cicho spuszczając głowę . słyszała jak odchodzi . jak idzie w tą stronę skąd przyszedł . jak stawia kroki na mokrej ziemi . zaraz jednak odwrócił się i podbiegł do niej . - już jestem - wyszeptał obejmując ją i całując w usta .

problem niektórych kobiet polega na... teksty

ansomia dodano: 15 grudnia 2013

problem niektórych kobiet polega na tym, że ekscytują się byle czym . a później biorą z tym ślub .

byłeś tak wkurwiony  a ja wiedząc... teksty

ansomia dodano: 15 grudnia 2013

byłeś tak wkurwiony, a ja wiedząc to denerwowałam cie jeszcze bardziej . popychałam, wyzywałam chociaż wiedziałam, że mógłbyś mnie w każdej chwili uderzyć . nie bałam się . kazałam wręcz namawiałam cie żebyś to zrobił . chcąc pobudzić w tobie jeszcze większy agresor powiedziałam, że cie zdradziłam . byłam przygotowana na najgorsze . jednak ty uspokoiłeś się, opanowałeś furie . moje ręce, które trzymałeś w nadgarstkach żeby uchronić się od kolejnych uderzeń położyłeś sobie na ramieniu . wtuliłeś się we mnie jak bezbronne dziecko mocząc przy tym moją koszulkę i włosy łzami . nastała cisza . nie było już słychać serc, które kilka sekund wcześniej waliły jak oszalałe . oba pękły w tym samym momencie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV