głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia chciałabym żebyśmy przestali się znać . zapomnieli o sobie nawzajem . a po pewnym czasie ponownie spotkali i zaczęli od nowa . nie pamiętając o tym co było . po

ansomia

ansomia.moblo.pl
chciałabym żebyśmy przestali się znać . zapomnieli o sobie nawzajem . a po pewnym czasie ponownie spotkali i zaczęli od nowa . nie pamiętając o tym co było .
chciałabym  żebyśmy przestali się... teksty

ansomia dodano: 21 listopada 2013

chciałabym, żebyśmy przestali się znać . zapomnieli o sobie nawzajem . a po pewnym czasie ponownie spotkali i zaczęli od nowa . nie pamiętając o tym co było .

po długich tygodniach pozbierałaś... teksty

ansomia dodano: 21 listopada 2013

po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki .

to nie była historia ze... teksty

ansomia dodano: 21 listopada 2013

to nie była historia ze średniowiecza typu Tristan i Izolda, ani też miłość typu Bella i Edward . to była miłość typu, "ona kocha, on ma to w dupie" .

i chciałabym zobaczyć twoją minę... teksty

ansomia dodano: 21 listopada 2013

i chciałabym zobaczyć twoją minę, kiedy dowiedziałbyś się, że to ty jesteś bohaterem i adresatem większości moich wpisów .

leżałam z głową na jego klatce... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2013

leżałam z głową na jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia jego serca . łaskotałam go delikatnie po brzuchu . - boję się tego wszystkiego - szepnęłam niepewnie, odwracając się ku niemu . - czyli czego się boisz ? - zapytał, plącząc dłoń w moich włosach .- siebie . ciebie . nas . uczucia, które jest między nami . tego jak bardzo ci ufam . jak się już zdążyłam przywiązać - wymieniałam kolejno . podniósł się i usiadł, biorąc mnie mocniej w ramiona, posadził sobie na kolanach . przytulił głowę do mojej piersi . - kocham cię, skarbie. kocham nad życie - wyznał . w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca . kochał mnie, i nic, ani nikt, nie miał na to wpływu . kochał . nie musiałam się martwić . szkoda, że to wszystko minęło .

gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2013

gdyby została mi ostatnia godzina życia ? wybrałabym tylko trzy opcje . najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham . następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności . na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do ciebie, by nacieszyć oczy twoim widokiem . a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym ci jak bardzo cię kocham - potem bym zniknęła, nie słysząc tego jak odpowiadasz, że nie czujesz tego samego .

flamastrem obojętności zaznaczę na... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2013

flamastrem obojętności zaznaczę na mapie odległość ode mnie do ciebie .

według mnie faceci w gruncie rzeczy... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2013

według mnie faceci w gruncie rzeczy nienawidzą pięknych dziewczyn, bo to one w szkole nie zwracały na nich uwagi .

na wszelki wypadek nie będę już z... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2013

na wszelki wypadek nie będę już z tobą pić, zawsze gdy jestem pijana włącza mi się funkcja "miłość" i boję się, że przypadkiem ci ją wyznam .

chodzą plotki  że cię zajebiście... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2013

chodzą plotki, że cię zajebiście mocno kocham .

będę twoim słońcem  jeśli tylko... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2013

będę twoim słońcem, jeśli tylko zechcesz .

odeszłam  a teraz ty patrzysz jak... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2013

odeszłam, a teraz ty patrzysz jak idę, z twoim kawałkiem serca, by na końcu z uśmiechem na twarzy, wyrzucić je z mostu krzycząc, że nie było warto, ale jestem szczęśliwa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV