głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia siedziała na parapecie z kieliszkiem niedopitego wina . po szybie spływały krople letniego deszczu a z głośników ledwo słyszalnie leciały ulubione melodie . ich

ansomia

ansomia.moblo.pl
siedziała na parapecie z kieliszkiem niedopitego wina . po szybie spływały krople letniego deszczu a z głośników ledwo słyszalnie leciały ulubione melodie . ich wspólne
siedziała na parapecie z kieliszkiem... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2013

siedziała na parapecie z kieliszkiem niedopitego wina . po szybie spływały krople letniego deszczu, a z głośników ledwo słyszalnie leciały ulubione melodie . ich wspólne piosenki .. na wyświetlaczu telefonu widniały nieprzeczytane wiadomości . wszystkie od niego . wszystkie ze słowem przepraszam . łzy powoli spływały po jej policzku . tak bardzo go kochała . tak bardzo pragnęła by wszystko było jak dawniej . tylko jak mogła wybaczyć ? po tym wszystkim, co przeżyła . po złamanym sercu, straconym zaufaniu . nie wyobrażała sobie życia bez niego . nie wyobrażała sobie, ze nigdy więcej nie uśmiechnie się do niej, nie przytuli jej i nie będzie towarzyszyć mu w najważniejszych chwilach życia . spojrzała w niebo i poprosiła Boga o pomoc . poprosiła o wskazówkę i wtedy po raz kolejny dostała od niego smsa – wybacz .

strach wrogiem miłości . teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2013

strach wrogiem miłości .

mojemu sercu przydałyby się... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2013

mojemu sercu przydałyby się egzorcyzmy .

to  że twoja wrażliwość uczuciowa... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2013

to, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni .

ja nie chcę już tego przeżywać... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2013

ja nie chcę już tego przeżywać, wybacz .

dla niej miłość to nie czerwone... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

dla niej miłość to nie czerwone róże, kolacje przy świecach, romantyczne słowa, prezenty, trzymanie się za rękę, bezsenne noce, pocałunki na pokaz .. ona nie potrzebuje tego wszystkiego . potrzebuje tylko poczucia bezpieczeństwa, oparcia, pocieszenia, zrozumienia i takiej pewności, że może powiedzieć wszystko, a nie zostanie to źle odebrane, że zawsze czekają na nią jego ramiona, cokolwiek się stanie . potrzebuje swojego odbicia w jego oczach, nieprzerysowanego z jakiegoś taniego romansu, lecz prawdziwego, ze wszystkimi wadami i zaletami .

seks  dragi  rap   znasz ten schemat... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

seks, dragi, rap - znasz ten schemat od lat .

bo jesteś typem chłopaka  który... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

bo jesteś typem chłopaka, który śmiałby się gdybym upadła, ale pomógł mi wstać i wyszeptał "w porządku skarbie, wciąż cię kocham" .

siedzę na łące . naszej łące .... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

siedzę na łące . naszej łące . pamiętasz ? jest jesień . wszystkie kwiaty zwiędły . dokładnie jak nasza miłość . w lecie, goniłeś mnie, a gdy już dopadłeś, to całowałeś namiętniej jak tylko potrafiłeś . kochaliśmy się na polnych kwiatach . razem oglądaliśmy tą niebiańską tęczę . brałeś mnie na barana, by pomóc mi jej dotknąć .. jak jest teraz ? ciemno . szaro . buro . deszcz, pada jak oszalały . nie ma już tęczy . nie ma kwiatów . wszystko znikło . dokładnie, tak jak nasze uczucie . dokładnie tak, jak my .

trzymał mnie za rękę  a ja znów... teksty

ansomia dodano: 11 listopada 2013

trzymał mnie za rękę, a ja znów czułam się jak mała dziewczynka . ponownie bezpieczna . i gotowa by zmierzyć się ze złym światem .

lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami . praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie . cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody . niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks . pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm ? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to, że jesteś głupia . kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem . twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo . kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej . kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą . kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką . jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy ? najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro . dorosłość, dlaczego nie mogliśmy się jej doczekać ?

jej drżące usta  nie potrafiły... teksty

ansomia dodano: 10 listopada 2013

jej drżące usta, nie potrafiły wykrztusić z siebie ani słowa . stanęła w deszczu jak wryta . zaczęła się niemal rozpływać . zapaliła papierosa i zaczęła przeklinać na życie . wyzywać los, którym została obdarowana . po chwili obsesyjnej furii zrozumiała jaka jest słaba, zaczęła płakać z bezsilności . zemdlała . leżąc półmartwa na ulicy, pogodziła się z tym, że nie ma już dla niej szans . wiedziała, że życie ze złamanym sercem, to żadne życie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV