głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Bądź silna wytycz granice nie ufaj ludziom bo i tak cię wykorzystają kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na cio

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Bądź silna wytycz granice nie ufaj ludziom bo i tak cię wykorzystają kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tr
Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Głęboki żal jest niczym jakieś... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Głęboki żal jest niczym jakieś konkretne miejsce, przecięcie współrzędnych na mapie czasu. Kiedy stoimy w tym lesie smutku, trudno nam sobie wyobrazić, że będziemy w stanie odnaleźć drogę do jakiegoś lepszego miejsca. Jeśli natomiast ktoś nas zapewni, że już kiedyś stał w tym samym miejscu, ale zdołał się stamtąd wyrwać, może nam to dać nadzieję.

Słodko  słodko otrząsnąć pył z... teksty

angela050219922 dodano: 11 października 2015

Słodko, słodko otrząsnąć pył z obuwia i odchodzić nie pozostawiając nic za sobą, nie, nie odchodzić, ale iść... [...] Odchodzić idąc, iść odchodząc i nie czuć nawet wspomnienia.

Bądź wdzięczny za trudne chwile.... teksty

angela050219922 dodano: 11 października 2015

Bądź wdzięczny za trudne chwile. Pozwalają Ci wzrastać… Bądź wdzięczny za swoje ograniczenia. Dają Ci szanse na poprawę… Bądź wdzięczny za nowe wyzwanie. One budują Twoją siłę i charakter… Bądź wdzięczny za swoje błędy. Przekazują Ci cenne lekcje..

 Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

angela050219922 dodano: 11 sierpnia 2015

"Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadomisz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako najgorszy w Twoim życiu, uwierz. Jednak, kiedy już dotkniesz prawdziwego dna, kiedy serce pęknie Ci o jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu, to 'dziękuje'. Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie. Do góry głowa, wszystko, co najlepsze, przed Tobą."

Czasem znajdzie się ktoś taki kto... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Czasem znajdzie się ktoś taki,kto chce mojej zmiany. Ale czy można rozkazać słońcu aby bardziej świeciło albo deszczu aby mniej padał ? Są rzeczy na świecie których nie da się zmienić i nie należy zmieniać. Bo zmienione stają sie sztuczne i udawane. A w życiu należy być w 100% sobą! :)

Jeden szybko zapomina...  Innym... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Jeden szybko zapomina... Innym znacznie trudniej jest... Jeden życie znów układa... Inny odebrać je sobie chce... Jeden żal swój chce wyrzucić... Inny kryje w sobie go... Jeden wszystkich oszukuje... Innego wszyscy oszukują wciąż... Jeden kłamie mówiąc kocham... Inny całkiem szczery jest... Jeden całując nie czuje emocji... Innego przechodzi gorący dreszcz... Jeden ucieka bez wyjaśnienia... Inny przyznaje, że zrobił źle... Jeden wciąż rani innych uczucia... A inny? Kochać wiecznie chce...

Nie jest tak  ze możesz mieć mnie... teksty

angela050219922 dodano: 4 sierpnia 2015

Nie jest tak, ze możesz mieć mnie na jakiś czas Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać

szukam świata   w którym jedna... teksty

angela050219922 dodano: 2 sierpnia 2015

szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę gdzie szewc chodzi w butach gdzie jak Cię widzą to dzień dobry szukam świata w którym Człowiek Człowiekowi Człowiekiem ! -J.B.

 Uważaj żebyś Kobiety do płaczu... teksty

angela050219922 dodano: 28 lipca 2015

"Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie doprowadził, gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją Kochać..."

  Nigdy nie pozwól   aby ktoś był... teksty

angela050219922 dodano: 26 lipca 2015

" Nigdy nie pozwól , aby ktoś był dla Ciebie priorytetem , podczas gdy Ty jesteś dla niego tylko jedną z opcji. "

 Nie mam już cierpliwości do... teksty

angela050219922 dodano: 21 lipca 2015

"Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV