głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Podaruj tym których kochasz skrzydła aby mogli latać korzenie aby wracali i powody aby zostali. „Szczęśliwych zakończeń należy szukać w księgarniach na półkach

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Podaruj tym których kochasz skrzydła aby mogli latać korzenie aby wracali i powody aby zostali.
 Podaruj tym  których kochasz... teksty

angela050219922 dodano: 25 czerwca 2019

"Podaruj tym, których kochasz skrzydła, aby mogli latać, korzenie aby wracali i powody, aby zostali. "

„Szczęśliwych zakończeń należy... teksty

angela050219922 dodano: 25 czerwca 2019

„Szczęśliwych zakończeń należy szukać w księgarniach, na półkach z powieściami. W rzeczywistości nikt nie gna za ukochaną przez lotnisko, by zatrzymać ją w ostatniej chwili, kiedy już wsiada do samolotu. Najbardziej popularny chłopak w szkole nie zakochuje się w kujonce. Prawdziwa miłość nie wszystko wybacza. Prawdziwa miłość nie zawsze zwycięża. I co najważniejsze, prawdziwa miłość nie zawsze kończy się szczęśliwie – i nie o to w niej chodzi. Miłość zmienia ludzi. Kształtuje ich. Spala serce na popiół, ale później powstaje ono silniejsze niczym feniks, silniejsze i wspanialsze niż kiedykolwiek.”

Teraz już wiem. Są brzydkie słowa... teksty

angela050219922 dodano: 9 lipca 2018

Teraz już wiem. Są brzydkie słowa, brzydkie serca i niewłaściwe adresy. Wiatr czasem ponosi nas. W brzydkie strony. Pukamy wtedy do złych drzwi i od przykrych ludzi oczekujemy chleba i miłości. Spoliczkowani nieszczerością uczuć musimy jednak stale szukać. Na nowo. Mimo kolejnych potknięć, kolejnych siniaków na pysku, kolejnego bólu. Uwierzyć. Tylko wiara pozwoli nam przetrwać. Zgasić ciemność. Zapalić słońce.

Nie ma nic gorszego niż spotkanie na... teksty

angela050219922 dodano: 9 lipca 2018

Nie ma nic gorszego niż spotkanie na swojej drodze ludzi, którzy za wszelką cenę próbują zniszczyć masze cele i marzenia. Ludzie bez honoru, którzy sami przekreślili szanse na wykorzystanie swojego potencjału tak postępują. Człowiek naprawdę staję się wielki w chwili, gdy pomaga tym mniejszym stać się kimś ważnym. Upadałem w swoim życiu wiele razy, zarówno w Krośnie jak i Zielonej Górze! Nikt mi nie pomógł wstać. Wstałem sam o wiele silniejszy!

„Tęsknota to piękne uczucie.... teksty

angela050219922 dodano: 9 lipca 2018

„Tęsknota to piękne uczucie. Podobne do miłości, ale smutniejsze. Tęsknota to takie uczucie jak smutna miłość. Uczucie rozpamiętywania tego, co było najpiękniejsze, i zapominania tego, co było złe. Przypominania sobie rzeczy, które w ogóle się nie zdarzyły, i życia z nadzieją, że jeszcze się kiedyś powtórzą.”

 Myślę  że na tym polega piękno... teksty

angela050219922 dodano: 8 lipca 2018

"Myślę, że na tym polega piękno niektórych relacji, że zwykle zupełnie się ze sobą nie zgadzamy, ale mimo wszystko przyciąga nas do siebie niepojęta siła."

Zapominamy  jak ważna jest zwyczajna... teksty

angela050219922 dodano: 8 lipca 2018

Zapominamy, jak ważna jest zwyczajna rozmowa, wspólna kawa, dobre słowo do poduszki. Zapominamy, że to słowa budują mosty, a milczenie jak ogień je spala. Zapominamy, ile znaczą drobiazgi, dobre gesty, ciepło głosu, smaki i zapachy. Zapominamy, że mamy emocje i marzenia. Zapominamy, że jesteśmy ludźmi…

 Najważniejszą rzeczą w wyprawie... teksty

angela050219922 dodano: 17 czerwca 2018

"Najważniejszą rzeczą w wyprawie jest doprowadzenie jej do końca

 Czasem oczywiście marzenia nie... teksty

angela050219922 dodano: 17 czerwca 2018

"Czasem oczywiście marzenia nie wystarczą. Liczy się zbieg okoliczności, szczęście, a przede wszystkim ludzie, których spotykamy po drodze. Tak naprawdę to dzięki nim osiągamy tak wiele w życiu. [...] Zatem róbmy to co lubimy w życiu. Jeśli naprawdę chcemy, marzenia się spełniają. Nasza determinacja jest w stanie pokonać wiele barier, które na pierwszy rzut oka są nie do pokonania. Nie znamy przecież do końca naszych możliwości. Trzeba próbować, a nie od początku myśleć, że nie da się, bo jest za trudne. Nagle świat się otwiera. A my patrzymy wstecz i przebyta droga wydaje się taka krótka. Przed nami wielka niewiadoma, która czasem może przerażać. Jednak niewiadoma staje się wiadomą, a my potem znowu spojrzymy wstecz i okaże się, że wszystko było takie łatwe. Może nie tyle, że łatwe, tylko my spodziewaliśmy się, że będzie trudniejsze. Obojętne, czy się wspinamy, jeździmy w najwyższe góry świata, czy po prostu chodzimy po tatrzańskich szlakach."

 Życie nie składa się tylko z sumy... teksty

angela050219922 dodano: 17 czerwca 2018

"Życie nie składa się tylko z sumy oddechów, lecz chwil które zapychają nam dech w piersiach"

 Moje najtrudniejsze przejścia... teksty

angela050219922 dodano: 17 czerwca 2018

"Moje najtrudniejsze przejścia dojrzewały w niezwykły sposób. Kiedy wpatrywałem się w niepojęte piękno górskie, nie potrafiłam je ogarnąć ani zrozumieć. A jednak towarzyszyło mi poczucie bliskości czegoś najważniejszego, najcenniejszego w moim życiu. Rodziło się z tego wszystkiego silne pragnienie zbliżenia się do tego tajemniczego piękna. W końcu ulegałam mu i dojrzewałam do pokornego wyznania: „W porządku Góro, powierzam się Tobie. Nieważne, co mnie spotka. Ale Ty również jesteś moją.”

 W górach każdy krok musi być... teksty

angela050219922 dodano: 17 czerwca 2018

"W górach każdy krok musi być przemyślany, każde zwycięstwo okupione jest wysiłkiem. Nauczyć się gór to nauczyć się chodzić, a co więcej, nauczyć się żyć."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 48 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV