głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 By­wają ta­kie dni i no­ce które zmieniają wszys­tko. By­wają ta­kie roz­mo­wy które są w sta­nie wywrócić do góry no­gami cały nasz świat. Nie możemy ich prze

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
By­wają ta­kie dni i no­ce które zmieniają wszys­tko. By­wają ta­kie roz­mo­wy które są w sta­nie wywrócić do góry no­gami cały nasz świat. Nie możemy ich prze­widzieć
 By­wają ta­kie dni i no­ce... teksty

angela050219922 dodano: 13 marca 2017

"By­wają ta­kie dni i no­ce, które zmieniają wszys­tko. By­wają ta­kie roz­mo­wy, które są w sta­nie wywrócić do góry no­gami cały nasz świat. Nie możemy ich prze­widzieć. Nie możemy się na nie przy­goto­wać. Czy­hają gdzieś, za­pisa­ne w łańcuchu pozornych przy­padków, nieu­chron­ne jak świt po ciem­ności"

„Wszyscy mamy swoje blizny  udręki... teksty

angela050219922 dodano: 5 marca 2017

„Wszyscy mamy swoje blizny, udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych, jeździmy po tej samej ulicy, stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość, które najczęściej diabli biorą.”

Jeśli zatem chcesz gdzieś dojść... teksty

angela050219922 dodano: 3 marca 2017

Jeśli zatem chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł. Jeśli natomiast nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód i nie koncentruj się na swoich słabościach, bo te (gdy tylko w to uwierzysz i się postarasz) staną się Twoimi mocnymi stronami."

Jestem skazany na tęsknotę za... teksty

angela050219922 dodano: 2 marca 2017

Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność, bezradność, bezsenność, na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach, na wyższe ciśnienie i szybsze tętno. Na setki myśli na sekundę, na milion pytań i równie mnóstwo nieotrzymanych odpowiedzi. Na niemy krzyk i zaciśnięte gardło, na widoczne blizny na psychice. Na przyduszające wspomnienia i palące rany wewnętrzne. Kurwa, tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś moje serce zadecydowało i wybrało właśnie Ciebie.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

angela050219922 dodano: 21 luty 2017

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie.

 Nie bój się pożegnań. Jeśli... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Nie bój się pożegnań. Jeśli ktoś nie docenia Twojej obecności, to nie ma sensu walczyć o miejsce w jego życiu."

 Mała  podziękuj mężczyźnie... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Mała, podziękuj mężczyźnie, który złamał ci serce. Podziękuj mu za to, że nauczył cię polegać na samej sobie, bo na nim nie mogłaś. Podziękuj mu za to, że odkryłaś nowe pokłady siły w sobie, bo on był twoją słabością. Podziękuj mu za to, że umiesz dziś stać mocno na swoich nogach, bo o niego nie mogłaś się oprzeć. Podziękuj mu za to, że nauczył cię kochać pomimo wszystko, bo nie było za co. Podziękuj mu za to, że nauczył cię cierpliwości, bo potrzebował jej wiele. Podziękuj mu za to, że sama nauczyłaś się zwyciężać, bo on o ciebie nie walczył. Podziękuj mu za to, że znalazłaś szczęście w sobie, bo on ci go nie dawał. Podziękuj mu za to, że nauczyłaś się kochać siebie, bo on cię nie kochał."

 Chcę Cię.   Z każdą wadą.   Z... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem, za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój.

Do niektórych wspomnień wraca się... teksty

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Do niektórych wspomnień wraca się codziennie :)

Wspomnienia w przeciwieństwie do... teksty

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :)

🎶  Szukam Cię  ciągnie mnie do... teksty

angela050219922 dodano: 22 stycznia 2017

🎶 "Szukam Cię, ciągnie mnie do tych miejsc, naszych miejsc, szukam Cię ale znów nadaremnie" 🎶

Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

angela050219922 dodano: 13 stycznia 2017

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV