głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze : 🎶 Szukam Cię ciągnie mnie do tych miejsc naszych miejsc szukam Cię ale znów nadaremnie 🎶 Znajdź kogoś

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :
Wspomnienia w przeciwieństwie do... teksty

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :)

🎶  Szukam Cię  ciągnie mnie do... teksty

angela050219922 dodano: 22 stycznia 2017

🎶 "Szukam Cię, ciągnie mnie do tych miejsc, naszych miejsc, szukam Cię ale znów nadaremnie" 🎶

Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

angela050219922 dodano: 13 stycznia 2017

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

 Nasze zachowania względem siebie to... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2017

"Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach, w oczach, w wątrobach, straszymy się, sprawdzamy, przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie, ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy, kto zechce..."

Przecież tak naprawdę poznajemy... teksty

angela050219922 dodano: 9 stycznia 2017

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych, codziennych, a nie na kilkudniowych wyjazdach, nie na gadu-gadu, w mailach czy przez esemesy, gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. (…) Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja, wspólne posiłki, zakupy, sprzątanie, praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

Nie lubi spódniczek  a czasem w nich... teksty

angela050219922 dodano: 8 stycznia 2017

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy, a ciągle je ścina. Nienawidzi przekleństw, a często przeklina.

Wiesz równie dobrze jak ja  że... teksty

angela050219922 dodano: 7 stycznia 2017

Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.

„Nie liczy się pierwszy pocałunek... teksty

angela050219922 dodano: 2 stycznia 2017

„Nie liczy się pierwszy pocałunek, pierwszy raz w łóżku, pierwsze łzy rozczarowania, pierwsza kłótnia. Nie liczy się pierwszy otrzymany prezent będący dowodem, że postarano się dać ci coś, co uwielbiasz. Coś namacalnego i pięknego, aby przekazać siłę żywionego do Ciebie uczucia... Prawdziwa bliskość łączy dwoje ludzi wtedy, gdy wyznają przed sobą swoje tajemnice.

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny... teksty

angela050219922 dodano: 1 stycznia 2017

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny gust co do facetów i taki sam co do wina !

Wszystkich świętych to dzień w... teksty

angela050219922 dodano: 1 stycznia 2017

Wszystkich świętych to dzień w którym zatrzymujemy się i uświadamiamy sobie, że życie jest cholernie kruche.. I utwierdza mnie to w przekonaniu, że na świecie nie liczy się nic poza miłością. Miłość do bliskich których straciliśmy napawa nas nadzieją, że skoro istnieje niebo to oni muszą tam na nas czekać. Bo czym by było niebo bez ludzi których kochamy? Dlatego życzę Wam wszystkim doceniania ludzi którzy są z Wami i Was kochają, doceniajcie te chwile, nie rozstawajcie się w kłótni. Doceniajcie tak jakby jutra miało nie być.. Bo nigdy nie wiadomo która chwila jest ostatnią.. :)

„Kiedy miłość się kończy  to... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Kiedy miłość się kończy, to najlepsze, co możemy zrobić, to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent, który ma wartość tylko wtedy, kiedy się go dostanie bez okazji. Nie da się jej kupić, wygrać, wywalczyć ani na nią zasłużyć. A najgorsze jest żyć miłością, której już nie ma.”

„Doceniajcie wszystkich  których... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Doceniajcie wszystkich, których macie koło siebie, mówcie im, jacy są ważni, słuchajcie tego, co chcą Wam przekazać. Cieszcie się bliskością. To nie prezenty, ani ryba po grecku, ani nawet nie najpiękniej przystrojony dom tworzą Święta. Miłość, obecność, bliskość. Nawet jeśli tylko w naszych myślach i sercach.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV