głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 „Marzenia trzeba spełniać choćby nie wiem co warto próbować bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeb

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
„Marzenia trzeba spełniać choćby nie wiem co warto próbować bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeba podc
„Marzenia trzeba spełniać... teksty

angela050219922 dodano: 21 października 2016

„Marzenia trzeba spełniać, choćby nie wiem co, warto próbować, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy, co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeba podchodzić z dystansem do planów na przyszłość. Nie można zaplanować życia od A do Z. Bo jutro może zdarzyć się coś takiego, co wywróci nasz poukładany świat do góry nogami i wszystko ulegnie zmianie. A miłość... Miłość to nie tylko te motyle w brzuchu, które przyjemnie łaskoczą, to nie tylko te burze z piorunami, nieziemski seks. Miłość to także zwykłe, szare dni. To drugi człowiek, z którym jesteśmy na dobre i na złe. Miłość ma czasem zapuchnięte oczy od nadmiaru łez, cóż, taka już ona jest.”

I jeśli kiedyś zdecydujesz się... teksty

angela050219922 dodano: 17 października 2016

I jeśli kiedyś zdecydujesz się odejść, zdecydujesz się pozostawić to wszystko wiedz, że nie zapomnę. Nigdy nie wymarzę z pamięci tego co w niej pozostawisz. Zostanę sama gdzieś pomiędzy zachodem a wschodem słońca analizując to co zrobiłam źle. Sekunda po sekundzie wspominając te dobre chwile. Będę tęsknić za Tobą pod każdą postacią jaką mi tylko dałeś. Nocą nie będę rozmawiała już z Tobą. Będę wygłaszała długie monologi w stronę gwiazd czekając na ich odpowiedź, pocieszenie, zrozumienie. Będę bezbronna i kwestią czasu będzie tylko to kiedy zniknę. Kiedy żal, ból, tęsknota zniszczą mnie od środka nie pozostawiając nic. Pozbawiając mnie jakichkolwiek uczuć i nadziei na lepsze jutro.

Moje jedno serce dwoje oczu  uszy... teksty

angela050219922 dodano: 15 października 2016

Moje jedno serce dwoje oczu, uszy, usta i nos, 7 litrów krwi, 206 kości, 5 i pół miliona czerwonych krwinek oraz 60 trylionów D.N.A mówią : Tęsknie za Tobą.

Mówimy o szczęściu  pragniemy... teksty

angela050219922 dodano: 13 lipca 2016

Mówimy o szczęściu, pragniemy miłości, nie chcemy biedy, choroby, zazdrości. Pragniemy tylko, wciąż nowych wrażeń, wierzymy w krainę szczęścia i marzeń. Z ufnością budzimy się co dzień rano, nie chcemy dnia przeżywać tak samo. Gonimy za szczęściem jak za motylem. Łapiemy każdą przelotną chwilę. Do szczęścia bowiem niewiele trzeba, wystarczy skrawek błękitnego nieba. Słowa ciepłego, drugiego człowieka, bo tylko tyle do szczęścia nam trzeba.

Bez opisu...  klawiatura na wakacjach teksty

angela050219922 dodano: 11 lipca 2016

Bez opisu...- klawiatura na wakacjach

To wielka sztuka umieć żyć... teksty

angela050219922 dodano: 5 lipca 2016

To wielka sztuka umieć żyć, znajdować dobro, omijać zło... Pragnąć miłości i bez niej być, doceniać przyjaźń, nie zejść na dno! To wielka sztuka umieć rozumieć, ludzkie przywary i cudzy ból... Czyjeś cierpienie, kruchość istnienia, istotę grzechu, wymowę słów... To wielka sztuka witać uśmiechem, każdy dzień nowy, choć serce drży... Wszak myśl ulotna powraca echem, w pogodne i mroczne dni..

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy... teksty

angela050219922 dodano: 3 lipca 2016

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy nawet przez chwilę nie pomyślałam,że będziesz dla mnie tak cholernie ważny! Patrząc na Ciebie nie wiedziałam, że to Twoją twarz będę widzieć, gdy zamknę oczy! Że każda chwila spędzona z Tobą będzie należała do najlepszych chwil spędzonych w moim życiu! Rozmawiając z tobą nie wiedziałam, że Twój głos będzie moim ulubionym głosem! Kocham Cię

Gdy coś kupujesz nie płacisz... teksty

angela050219922 dodano: 21 czerwca 2016

Gdy coś kupujesz nie płacisz pieniędzmi, płacisz każdą minutą życia jaką spędziłeś aby je zdobyć. Poświęcasz czas stając się niewolnikiem swojej materialnej potrzeby. Zastanów się, czy to, co w zamian dostajesz jest warte tylu chwil Twojego życia. Życie nie przyjmuje zwrotów i nie odda Ci straconego czasu.

Raz spotkany dotyk chce być ponownie... teksty

angela050219922 dodano: 21 czerwca 2016

Raz spotkany dotyk chce być ponownie odnaleziony, raz spotkane spojrzenie wypatruje utraconego obrazu, raz wypowiedziane słowo zaczyna domagać się swego słuchacza. Raz spotkany zapach i smak powraca przyciągając wspomnienia. Jedna nieśmiałość, jeden uśmiech, jeden kształt, jedno wzruszenie, jedno pragnienie. Towarzyszy mi uczucie pierwszego... i głód następnego

Choć czasem burza  między nami... teksty

angela050219922 dodano: 21 czerwca 2016

Choć czasem burza, między nami biję ostry grad, Chcę z tobą moknąć, poznawać razem świat.

 Zwycięzcą nie zawsze jest ten... teksty

angela050219922 dodano: 2 maja 2016

"Zwycięzcą nie zawsze jest ten najlepszy, który zdobywa główną nagrodę. Zwycięzcą może być człowiek, który próbuje coś zmienić w sobie, swoim życiu i podejściu do otaczającego świata, pomimo wszelkich trudności. Człowiek, który robi pojedyncze, powolne kroki, przekraczając własne lęki i ograniczenia, podczas gdy inni bez trudu biegną."

Odchodziłam od wielu ludzi  wiele... teksty

angela050219922 dodano: 1 maja 2016

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV