głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 „Kiedy miłość się kończy to najlepsze co możemy zrobić to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent który ma wartość tylko wtedy kiedy się g

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
„Kiedy miłość się kończy to najlepsze co możemy zrobić to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent który ma wartość tylko wtedy kiedy się go dos
„Kiedy miłość się kończy  to... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Kiedy miłość się kończy, to najlepsze, co możemy zrobić, to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent, który ma wartość tylko wtedy, kiedy się go dostanie bez okazji. Nie da się jej kupić, wygrać, wywalczyć ani na nią zasłużyć. A najgorsze jest żyć miłością, której już nie ma.”

„Doceniajcie wszystkich  których... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Doceniajcie wszystkich, których macie koło siebie, mówcie im, jacy są ważni, słuchajcie tego, co chcą Wam przekazać. Cieszcie się bliskością. To nie prezenty, ani ryba po grecku, ani nawet nie najpiękniej przystrojony dom tworzą Święta. Miłość, obecność, bliskość. Nawet jeśli tylko w naszych myślach i sercach.”

Nauczyłam się  że ludzie zapomną... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

Nauczyłam się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli."

 Nauczyłam się  że cokolwiek by... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

"Nauczyłam się, że cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało, że jest, życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej. Nauczyłam się, że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane. Nauczyłam się, że bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia. Nauczyłam się, że zarabiać na życie to nie to samo, co żyć. Nauczyłam się, że życie czasem daje drugą szansę. Nauczyłam się, że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem, to zazwyczaj są one trafne. Nauczyłam się, że nawet jeśli coś mnie boli, to ten ból nie jest mną. Nauczyłam się, że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Nauczyłam się, że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć.

Niech się spełnią świąteczne... teksty

angela050219922 dodano: 24 grudnia 2016

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku! Zycze wszystkim wszystkiego co najlepsze

W głębi duszy każdy pragnie mieć... teksty

angela050219922 dodano: 20 grudnia 2016

W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Bo człowiek może obejść się bez wielu rzeczy, ale nie może obejść się bez drugiego człowieka.

Chce zamknąć oczy i nie patrzeć na... teksty

angela050219922 dodano: 17 grudnia 2016

Chce zamknąć oczy i nie patrzeć na to wszystko Chce czuć tylko spokój i być szczęscia blisko Ale chcieć każdy może, tu nie jest tak łatwo Zaciskam znów pięść i przeskakuje bagno.

Po jakimś czasie człowiek... teksty

angela050219922 dodano: 16 grudnia 2016

Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się, zapomina i nawet nie czuje, że zimno, bo zapomniał, co to jest ciepło. To nie tak że nie chcę kochać. Nie interesują mnie sztuczne relacje, pozorne przyjaźnie, miłość na siłę. Człowieka chcę - w całej jego prostocie, w szczerości. W serca drżeniu.

 Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

angela050219922 dodano: 9 grudnia 2016

"Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony."

I mimo  ze minęło już tak dużo... teksty

angela050219922 dodano: 9 grudnia 2016

I mimo, ze minęło już tak dużo czasu ja nadal pamiętam twoje, usta, twój zapach który doprowadzał mnie do szaleństwa, twoją obecność, której dziś tak cholernie mi brakuje.

Lubię tu wracać.. wspominać to co... teksty

angela050219922 dodano: 9 grudnia 2016

Lubię tu wracać.. wspominać to co było i jak bardzo życie skopało mi dupę by uświadomić mi, że nie jestem tylko kolejnym szarym człowiekiem. Każdy napotkany człowiek nauczył mnie czegoś ważnego.. każdy wykreował we mnie coś co dziś pielęgnuję dokładnie analizując, każdą sytuację przez co stałam się tak bardzo ostrożna. Moja chwila zapomnienia, odskocznia od dnia codziennego która dawała tak bardzo mi potrzebną chwilę wytchnienia. Zmieniłam się ja. Zmieniło się moje życie. Zmienili się ludzie, którzy mnie otaczali. Dziś jestem inną osobą niż 5 lat temu. Rozważną, ostrożną, starannie dobierającą sobie znajomych. Nie mam przyjaciół.. wiara w tą magiczną więź minęła a rana, która została już nigdy nie pozwoli mi tego odbudować. Tracąc "przyjaźń" zyskałam MIŁOŚĆ. Najcenniejszy dar, o którym marzyłam tak wiele lat spełnił się w najmniej spodziewanym momencie. Czuję się kompletną osobą. Szczęśliwą planującą wspólną przyszłość.

Łatwo powiedzieć “kocham”. Ale... teksty

angela050219922 dodano: 9 grudnia 2016

Łatwo powiedzieć “kocham”. Ale trudno jest być z kimś blisko. Trudno powiedzieć “tak, to Ciebie chcę każdego kolejnego dnia”. Trudno znosić kłótnie. Trudno poświęcać swój czas. Trudno otwierać się przed drugą osobą. Trudno złapać za rękę i powiedzieć “chodź, razem damy radę”. Bo to właśnie o to chodzi. O to RAZEM. Musisz być z drugą osobą blisko. Razem. Musisz wiedzieć, ze nie zaśniesz, dopóki nie będziesz miał pewności, że ona wróciła do domu; ze jest bezpieczna. Musisz umieć coś poświęcić. Czasem niewiele, a czasem sporo. To trudne. Trudno rezygnować z czegoś z dnia na dzień. Ale jeśli trafisz na właściwą osobę, będziesz wiedział. Że warto zrezygnować ze wszystkiego. Warto być razem. Bo w życiu pojawia się taki moment, kiedy przestają Cię bawić męskie wyjścia na piwo i zakupy z przyjaciółkami. Chcesz spokoju. Chcesz odpocząć. Trudno znaleźć kogoś, z kim będziesz mógł odpocząć. Nie mówić nic. Złapać za rękę. Zamknąć oczy. I pomyśleć “mam wszystko”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV