głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Spotkaliśmy siebie to nie może być przypadek! Czasami musimy przestać analizować przeszłość przestać planować przyszłość przestać zastanawiać się co tak napraw

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Spotkaliśmy siebie to nie może być przypadek!
 Spotkaliśmy siebie to nie może... teksty

angela050219922 dodano: 7 grudnia 2016

"Spotkaliśmy siebie to nie może być przypadek!"

 Czasami musimy przestać analizować... teksty

angela050219922 dodano: 7 grudnia 2016

"Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej..."

„Kiedyś ktoś mnie zapytał Co dla... teksty

angela050219922 dodano: 7 grudnia 2016

„Kiedyś ktoś mnie zapytał Co dla ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, że nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze,odpowiem: - Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełne nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć, że się ją kocha całą sobą i wiedzieć, że bez niej nie można żyć ale ona bez ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała.” ~ Marilyn Monroe

 Kumplostwo jest wtedy  kiedy możesz... teksty

angela050219922 dodano: 7 grudnia 2016

"Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat. Bo kumplostwo to zrozumienie. Akceptacja. Wzajemny luz. Znajomość i poszanowanie potrzeb. Cudzych, nie tylko wciąż własnych."

 Nie chciała puścić jego dłoni... teksty

angela050219922 dodano: 6 grudnia 2016

"Nie chciała puścić jego dłoni, lecz on oddalał się razem ze swoją niepewnością. Cierpiała jednak nadal miała siłę by walczyć. Nie z nim... z samą sobą. Nigdy nie udawała kogoś kim nie jest, zawodziła się na nim, wybaczała błędy. Zorientowała się dopiero kiedy sama puściła jego rękę. To nie była łatwa decyzja, kosztowała ją wiele lecz wygrała przez to sama ze sobą. Nie zapomni bo tęskni, pamięta bo cierpi, nienawidzi bo zaufała po raz kolejny... "

 Żaden Facebook  żaden Instagram... teksty

angela050219922 dodano: 6 grudnia 2016

"Żaden Facebook, żaden Instagram, ani żaden Snapchat nie zastąpi Ci bliskości i obecności drugiego człowieka..."

 To żaden wielki wyczyn odejść od... teksty

angela050219922 dodano: 5 grudnia 2016

"To żaden wielki wyczyn odejść od kogoś, ponieważ się go nie kocha. Odwagi i potężnej siły wymaga odejście od kogoś dlatego, że nie było się kochanym."

Wraz z narodzinami człowiek zostaje... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2016

Wraz z narodzinami człowiek zostaje obdarowany pakietem: dobre serce, zaufanie, miłość, by obdarowywać nią innych. Doszłam do wniosku, że nic mi nie zostało z tych rzeczy, ponieważ każdej osobie podarowałam jakąś cząstkę tego i z odejściem Tych osób nie otrzymałam tego z powrotem...

Uśmiech przez łzy  to nic nie... teksty

angela050219922 dodano: 2 grudnia 2016

Uśmiech przez łzy, to nic nie zmieni. Niczego nie da się naprawić, wyjaśnić, wymienić. [ PIH - Echo (Uśmiech przez łzy) ♥

Dzień spędzony w łóżku z piątym... teksty

angela050219922 dodano: 2 grudnia 2016

Dzień spędzony w łóżku z piątym już kubkiem miętowej herbaty. Brzuch boli tak przeraźliwie, że mam wrażenie, że zaraz umrę. Głowa pęka od najcichszego szmeru. Dreszcze przeszywają całe ciało. Tak życie zaczyna niszczyć mnie od środka. Motyle próbują wydostać się z brzucha. Myśli związane z Tobą uciekają zostawiając przeraźliwy ból. A teraz moje ciało powoli się wyziębia, bo brakuje mu czegoś co gościło we mnie prawie rok.

Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

angela050219922 dodano: 2 grudnia 2016

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.

Przychodzi taki moment w życiu kiedy... teksty

angela050219922 dodano: 2 grudnia 2016

Przychodzi taki moment w życiu kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas nawet kałuży.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV