głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Wiesz równie dobrze jak ja że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy wszyscy padamy ofiarą nieporozumień ale najważniejsze to

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Wiesz równie dobrze jak ja że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy wszyscy padamy ofiarą nieporozumień ale najważniejsze to umie
Wiesz równie dobrze jak ja  że... teksty

angela050219922 dodano: 7 stycznia 2017

Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.

„Nie liczy się pierwszy pocałunek... teksty

angela050219922 dodano: 2 stycznia 2017

„Nie liczy się pierwszy pocałunek, pierwszy raz w łóżku, pierwsze łzy rozczarowania, pierwsza kłótnia. Nie liczy się pierwszy otrzymany prezent będący dowodem, że postarano się dać ci coś, co uwielbiasz. Coś namacalnego i pięknego, aby przekazać siłę żywionego do Ciebie uczucia... Prawdziwa bliskość łączy dwoje ludzi wtedy, gdy wyznają przed sobą swoje tajemnice.

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny... teksty

angela050219922 dodano: 1 stycznia 2017

Sekret kobiecej przyjaźni: rożny gust co do facetów i taki sam co do wina !

Wszystkich świętych to dzień w... teksty

angela050219922 dodano: 1 stycznia 2017

Wszystkich świętych to dzień w którym zatrzymujemy się i uświadamiamy sobie, że życie jest cholernie kruche.. I utwierdza mnie to w przekonaniu, że na świecie nie liczy się nic poza miłością. Miłość do bliskich których straciliśmy napawa nas nadzieją, że skoro istnieje niebo to oni muszą tam na nas czekać. Bo czym by było niebo bez ludzi których kochamy? Dlatego życzę Wam wszystkim doceniania ludzi którzy są z Wami i Was kochają, doceniajcie te chwile, nie rozstawajcie się w kłótni. Doceniajcie tak jakby jutra miało nie być.. Bo nigdy nie wiadomo która chwila jest ostatnią.. :)

„Kiedy miłość się kończy  to... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Kiedy miłość się kończy, to najlepsze, co możemy zrobić, to pozwolić jej odejść. Bo miłość to taki najwspanialszy prezent, który ma wartość tylko wtedy, kiedy się go dostanie bez okazji. Nie da się jej kupić, wygrać, wywalczyć ani na nią zasłużyć. A najgorsze jest żyć miłością, której już nie ma.”

„Doceniajcie wszystkich  których... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

„Doceniajcie wszystkich, których macie koło siebie, mówcie im, jacy są ważni, słuchajcie tego, co chcą Wam przekazać. Cieszcie się bliskością. To nie prezenty, ani ryba po grecku, ani nawet nie najpiękniej przystrojony dom tworzą Święta. Miłość, obecność, bliskość. Nawet jeśli tylko w naszych myślach i sercach.”

Nauczyłam się  że ludzie zapomną... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

Nauczyłam się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli."

 Nauczyłam się  że cokolwiek by... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2016

"Nauczyłam się, że cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało, że jest, życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej. Nauczyłam się, że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane. Nauczyłam się, że bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia. Nauczyłam się, że zarabiać na życie to nie to samo, co żyć. Nauczyłam się, że życie czasem daje drugą szansę. Nauczyłam się, że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem, to zazwyczaj są one trafne. Nauczyłam się, że nawet jeśli coś mnie boli, to ten ból nie jest mną. Nauczyłam się, że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Nauczyłam się, że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć.

Niech się spełnią świąteczne... teksty

angela050219922 dodano: 24 grudnia 2016

Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku! Zycze wszystkim wszystkiego co najlepsze

W głębi duszy każdy pragnie mieć... teksty

angela050219922 dodano: 20 grudnia 2016

W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Bo człowiek może obejść się bez wielu rzeczy, ale nie może obejść się bez drugiego człowieka.

Chce zamknąć oczy i nie patrzeć na... teksty

angela050219922 dodano: 17 grudnia 2016

Chce zamknąć oczy i nie patrzeć na to wszystko Chce czuć tylko spokój i być szczęscia blisko Ale chcieć każdy może, tu nie jest tak łatwo Zaciskam znów pięść i przeskakuje bagno.

Po jakimś czasie człowiek... teksty

angela050219922 dodano: 16 grudnia 2016

Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się, zapomina i nawet nie czuje, że zimno, bo zapomniał, co to jest ciepło. To nie tak że nie chcę kochać. Nie interesują mnie sztuczne relacje, pozorne przyjaźnie, miłość na siłę. Człowieka chcę - w całej jego prostocie, w szczerości. W serca drżeniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV