głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność bezradność bezsenność na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach na wyższe ciśnienie

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność bezradność bezsenność na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach na wyższe ciśnienie i sz
Jestem skazany na tęsknotę za... teksty

angela050219922 dodano: 2 marca 2017

Jestem skazany na tęsknotę za Tobą. Na bezsilność, bezradność, bezsenność, na szybsze bicie serca na Twój widok i kotłowanie się krwi w żyłach, na wyższe ciśnienie i szybsze tętno. Na setki myśli na sekundę, na milion pytań i równie mnóstwo nieotrzymanych odpowiedzi. Na niemy krzyk i zaciśnięte gardło, na widoczne blizny na psychice. Na przyduszające wspomnienia i palące rany wewnętrzne. Kurwa, tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś moje serce zadecydowało i wybrało właśnie Ciebie.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

angela050219922 dodano: 21 luty 2017

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie.

Mój kochany nocny marku. Wiem  że... teksty

angela050219922 dodano: 19 luty 2017

Mój kochany nocny marku. Wiem, że nie znasz się na zegarku, ja Cię kocham niesłychanie, ale ... pozwól mi na spanie.

 Nie bój się pożegnań. Jeśli... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Nie bój się pożegnań. Jeśli ktoś nie docenia Twojej obecności, to nie ma sensu walczyć o miejsce w jego życiu."

 Mała  podziękuj mężczyźnie... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Mała, podziękuj mężczyźnie, który złamał ci serce. Podziękuj mu za to, że nauczył cię polegać na samej sobie, bo na nim nie mogłaś. Podziękuj mu za to, że odkryłaś nowe pokłady siły w sobie, bo on był twoją słabością. Podziękuj mu za to, że umiesz dziś stać mocno na swoich nogach, bo o niego nie mogłaś się oprzeć. Podziękuj mu za to, że nauczył cię kochać pomimo wszystko, bo nie było za co. Podziękuj mu za to, że nauczył cię cierpliwości, bo potrzebował jej wiele. Podziękuj mu za to, że sama nauczyłaś się zwyciężać, bo on o ciebie nie walczył. Podziękuj mu za to, że znalazłaś szczęście w sobie, bo on ci go nie dawał. Podziękuj mu za to, że nauczyłaś się kochać siebie, bo on cię nie kochał."

 Chcę Cię.   Z każdą wadą.   Z... teksty

angela050219922 dodano: 3 luty 2017

"Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi nieodkrytymi myślami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na chwilę. Chcę Cię. Z całym ciężkim bagażem jaki nosisz. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem, za ile będę gotowa. Gdy męczysz mnie swoim gadaniem. Chcę cię. Z najmniejszymi gestami. Chcę Cię ze wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój.

Do niektórych wspomnień wraca się... teksty

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Do niektórych wspomnień wraca się codziennie :)

Wspomnienia w przeciwieństwie do... teksty

angela050219922 dodano: 1 luty 2017

Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze :)

🎶  Szukam Cię  ciągnie mnie do... teksty

angela050219922 dodano: 22 stycznia 2017

🎶 "Szukam Cię, ciągnie mnie do tych miejsc, naszych miejsc, szukam Cię ale znów nadaremnie" 🎶

Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

angela050219922 dodano: 13 stycznia 2017

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

 Nasze zachowania względem siebie to... teksty

angela050219922 dodano: 12 stycznia 2017

"Nasze zachowania względem siebie to pasmo niezręczności. Dłubiemy sobie nawzajem w sercach, w oczach, w wątrobach, straszymy się, sprawdzamy, przewiercamy na wylot. Duchowa strona człowieka nie podlega żadnej ochronie. To aż śmieszne: na robienie zwykłych domięśniowych zastrzyków trzeba mieć specjalne pozwolenie, ale majsterkować przy duszy ludzkiej może praktycznie każdy, kto zechce..."

Przecież tak naprawdę poznajemy... teksty

angela050219922 dodano: 9 stycznia 2017

Przecież tak naprawdę poznajemy się w sytuacjach życiowych, codziennych, a nie na kilkudniowych wyjazdach, nie na gadu-gadu, w mailach czy przez esemesy, gdzie można napisać tak naprawdę wszystko. I uwierzyć we wszystko. (…) Poznanie może dać tylko zwyczajna sytuacja, wspólne posiłki, zakupy, sprzątanie, praca. W końcu to jest życie. A nie internet czy smsy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV