głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Za­sypiać i budzić się u bo­ku ko­goś z kim seks to nie tyl­ko be­zuczu­ciowa przy­jem­ność a prag­nienie poz­na­wania siebie każde­go dnia każdej no­cy... Tęs

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Za­sypiać i budzić się u bo­ku ko­goś z kim seks to nie tyl­ko be­zuczu­ciowa przy­jem­ność a prag­nienie poz­na­wania siebie każde­go dnia każdej no­cy... Tęskno­ta
 Za­sypiać i budzić się u bo­ku... teksty

angela050219922 dodano: 6 marca 2015

`Za­sypiać i budzić się u bo­ku ko­goś, z kim seks to nie tyl­ko be­zuczu­ciowa przy­jem­ność, a prag­nienie poz­na­wania siebie każde­go dnia, każdej no­cy... Tęskno­ta za blis­kością kocha­nego ciała, w jed­nym łóżku i w jed­nej pościeli.

W mo­men­cie gdy jes­teś da­leko... teksty

angela050219922 dodano: 6 marca 2015

W mo­men­cie gdy jes­teś da­leko od do­mu, da­leko od ludzi, których kochasz, życie na­biera sen­su. Wiesz, że masz gdzie wra­cać, wiesz, że ktoś na Ciebie cze­ka. To przy­jem­ne uczu­cie. Tęsknisz. Jest też i dru­ga stro­na me­dalu... W mo­men­cie gdy jes­teś sam, poz­na­jesz siebie, od­kry­wasz za­kamar­ki swo­jej duszy, o ja­kich nie zda­wałeś so­bie spra­wy, że is­tnieją. I mówię tu o sa­mot­ności, która pot­ra­fi za­bić ale też o ta­kiej, która pot­ra­fi roz­począć zu­pełnie no­wy etap w Twoim życiu. Etap poz­na­wania sa­mego siebie.

 Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

angela050219922 dodano: 23 luty 2015

"Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony."

Na Walentynki przesyłam całusów... teksty

angela050219922 dodano: 9 luty 2015

Na Walentynki przesyłam całusów kilka, delikatnych jak muśnięcie motylka... Myślę, że jak je poczujesz, to mi się zrewanżujesz.

 Samotność to ciężki orzech do... teksty

angela050219922 dodano: 31 stycznia 2015

`Samotność to ciężki orzech do zgryzienia, mało kto potrafi ją znieść, a wielu o niej marzy, nie wiedząc tego, że najgorszą formą, która niszczy piękno człowieczeństwa jest właśnie ona. Z każdym dniem popadam w samotność coraz głębiej, bo zapominam o uczuciach, ludziach i świecie. Moje serce, które toczy nieustaną wojnę z rozumem, buduje ściany zamiast mostów, ale przecież żadna noc nie jest aż tak ciemna, abyśmy nie mogli odnaleźć choć jednej gwiazdy. Czas chyba wyciągnąć rękę i pogodzić się z życiem takim jakim jest.

 Kto się waha  ten przegrywa. Nie... teksty

angela050219922 dodano: 31 stycznia 2015

`Kto się waha, ten przegrywa. Nie możemy udawać, że nas nie uprzedzono. Wszyscy słyszeliśmy przysłowia, cytaty filozofów, dziadków ostrzegających nas, żebyśmy nie trwonili czasu, tych cholernych poetów wzywających, by chwytać dzień. A jednak czasem musimy przeżyć to sami. Musimy popełniać własne błędy. Musimy sami się na nich uczyć.(...) mitrężyć, hamować i przewlekać, dopóki sami nie zrozumiemy.Że wiedza jest lepsza niż domysły, że przebudzenie jest lepsze niż sen i że nawet największe niepowodzenie, nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby.

 Czas ucieka. Czas na nikogo nie... teksty

angela050219922 dodano: 31 stycznia 2015

`Czas ucieka. Czas na nikogo nie czeka. Czas leczy rany. Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu. Czas wstać, dorosnąć. Czas zapomnieć, czas..

 Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

angela050219922 dodano: 25 stycznia 2015

`Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział – nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

 angażowanie się ? owszem  zdarza... teksty

angela050219922 dodano: 16 stycznia 2015

`angażowanie się ? owszem, zdarza mi się, ale bardzo rzadko. Mało komu poświęcam swój czas i uwagę, ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi - uwierz, że zawsze będę przy Tobie. Każdy Twój problem będzie moim problemem, a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. Każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem, bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy

 I stojąc z Tobą   wtulona w Twoje... teksty

angela050219922 dodano: 16 stycznia 2015

`I stojąc z Tobą , wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna . W końcu wiedziałam , że możesz mieć każdą , lecz nie każda może mieć Ciebie.

 Oddam miliony za bilet donikąd.... teksty

angela050219922 dodano: 14 stycznia 2015

`Oddam miliony za bilet donikąd. spakuję w walizki, moje wspomnienia. tylko te wygodne, najmniej bolesne. i wsiądę do pociągu przyszłości, zapominając o przesuwającej się wskazówce zegara, zabierającej mi cenne momenty na zrozumienie sensu życia

Ból sprawia  że stajemy się... teksty

angela050219922 dodano: 25 grudnia 2014

Ból sprawia, że stajemy się silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. Złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. Więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV