głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Spytaj się człowieka który nie ma rąk jak to jest móc przytulić ukochaną osobę... Ślepca jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata... Niemowę jak to

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Spytaj się człowieka który nie ma rąk jak to jest móc przytulić ukochaną osobę... Ślepca jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata... Niemowę jak
Spytaj się człowieka  który nie ma... teksty

angela050219922 dodano: 22 marca 2015

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę... Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata... Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości... Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu... Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia... Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku... Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta... Sierotę jak to jest mieć rodziców... A potem spytaj siebie, jak to jest doceniać to, co się ma...jak to jest kochać swoje życie ?

Podnieśmy szklanki w górę... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

Podnieśmy szklanki w górę , wypijmy za nieodwzajemnioną miłość , za zranione uczucia , za te puste panny , które odbierały nam facetów , za niespełnione marzenia , za chore ambicje , za wylane łzy , za nieprzespane noce , za każdy rozmazany tusz , za wszystkie bezsensowne godziny czekania . Wypijmy za to i pokażmy , że mimo wszystko dałyśmy radę . !

Gdy w ciągu dnia twój nastrój jest... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

Gdy w ciągu dnia twój nastrój jest zależny od wiadomości od niego , spotkania z nim i usłyszenia go w słuchawce telefonu to nie wyprzesz się , wzięło Cię w swe ramiona uczucie głębokie .

chyba nareszcie zaczynam to wszystko... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

chyba nareszcie zaczynam to wszystko rozumieć . odzyskuje siłę i podejmuje się walki , która wiem że nie będzie łatwa , ale dam radę . muszę. muszę przecież nauczyć się żyć bez kogoś , kto nie jest wart nawet jednego mojego spojrzenia

I czasem przychodzi taki moment w... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka , że trzeba zrezygnować , odpuścić , zapomnieć , iść dalej . I nieważne jak cholernie by Ci zależało , jak trudne by to było .. po prostu trzeba

I tak perfekcyjnie udawałeś   że... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

I tak perfekcyjnie udawałeś , że mnie kochasz , że Ci uwierzyłam . Fakt , faktem popełniłam błąd , że Ci zaufałam , ale skąd mogłam wiedzieć , że to wszystko się tak skończy , myślałam , że Ty i ja to tak na poważnie . A tymczasem okazało się to głupią grą z Twojej strony . Powiedz mi co Ci to dało . ? Ucieszyło Cię to , że zdobyłeś kolejną laskę , zabawiłeś się . ? no to gratuluję , jestem ciekawa ile jeszcze dziewczyn nabierze się na te Twoje bajery . Już wiem jedno zakończyłam ten rozdział bezpowrotnie . Choć bardzo cierpiałam i mimo tego , że jeszcze Cię nie zapomniałam , sądzę że jeszcze przez długo będę pamiętała takiego skurwiela jak Ty . I życzę Ci aby nikt Cię tak nie zranił , jak Ty ranisz innych .

 Czasami po prostu musisz odpuścić.... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

`Czasami po prostu musisz odpuścić. Nie dlatego, że Ci nie zależy, ale dlatego, że w pewnym momencie duma powinna być najważniejsza, bo potem tylko ona Ci zostaję. Musisz rozkurczyć palce i puścić coś, co do tej pory tak mocno próbowałaś utrzymać. Nie zapomnisz, ale łzy będą kapać z wysoko podniesionych policzków, spadając zaraz u Twoich dziesięcio-centrymetrowych szpilek. Serce od razu Ci się nie zrośnie, ale za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości;)

Gdy dowiedziała się  że nie jest... teksty

angela050219922 dodano: 14 marca 2015

Gdy dowiedziała się, że nie jest jedyną w jego życiu myślała że serce jej pęknie. Postanowiła się z nim spotkać. Była przekonana, że gdy go zobaczy i spojrzy mu w oczy, nie będzie potrafiła zakończyć tego związku. Lecz gdy go zobaczyła, ujrzała jego uśmiech, który pierwszy raz doprowadził ja do szału. Nagle zrozumiała, że on na nią nie zasługuje. Przez polowe związku okłamywał ją, zdradzał, on nawet nie miał wyrzutów sumienia. Podeszła do niego, uśmiechnęła się jeszcze szerzej niż on. Pocałowała go w policzek i powiedziała mu do ucha : ,,Zostań z nimi bo one Cię bardziej potrzebują jak ja. Ja nie jestem tak zdesperowana, żeby z Tobą być. Jestem zbyt inteligentna i ładna dla Ciebie.". On nie wiedział co powiedzieć. A ona była jedna z najszczęśliwszych kobiet w tym dniu:)

Po każdym jednym problemie pojawia... teksty

angela050219922 dodano: 11 marca 2015

Po każdym jednym problemie pojawia ich się coraz wiecej..dużo gorszych..;(( Nigdy nie sądziłam ze przez powiedzenie prawdy można stracić bardzo bliską Ci osobę...za która poszło by sie w ogień ;(

 Spot­kałam kiedyś ko­goś  kto... teksty

angela050219922 dodano: 6 marca 2015

`Spot­kałam kiedyś ko­goś, kto po­kazał mi jak się praw­dzi­wie kocha. Spróbo­wałam. Od­dałam całą swą miłość, całą siebie aby poczuć jak to jest. Poczułam. Kochałam bez gra­nic, nieświado­ma skutków tej ‘’bez­gra­nicznej miłości’’. Poz­nałam je. Te­raz roz­glądam się za kimś, kto mnie te­go tak sa­mo per­fekcyj­nie oduczy. Le­piej jest jed­nak zaz­nać tej jed­nej je­dynej miłości a po­tem cier­pieć, niż nie doświad­czyć te­go cu­dow­ne­go uczu­cia, nie wie­dzieć. To doświad­cze­nie to­warzyszy mi na każdym kro­ku. Żyję, kocham, ufam. Ale tak do końca to żyję dla siebie, kocham siebie i ufam tyl­ko so­bie. Aby uchro­nić się przed tak og­romnym zra­nieniem. Wierzę, że mi się uda, jes­tem już prze­cież dużą dziew­czynką, jes­tem sil­na.

 co­raz częściej widzę  że... teksty

angela050219922 dodano: 6 marca 2015

`co­raz częściej widzę, że trzy­manie dys­tansu jest my­lone z bu­dowa­niem wokół siebie niewidzial­ne­go mu­ru niedo­puszczające­go ludzi, którzy chcą się zbliżyć... lecz to nor­malna reak­cja ob­ronna zra­nione­go człowieka.

 Pat­rzę jak roz­kwi­ta róża i... teksty

angela050219922 dodano: 6 marca 2015

`Pat­rzę jak roz­kwi­ta róża i mi­jają dni. Pat­rzę jak trus­kawki czer­wienieją i mi­jają tygodnie. Pat­rzę jak rośnie zboże i mi­jają miesiące. Pat­rzę jak rosną drze­wa i mi­jają lata. Nie zat­rzy­masz cza­su, ani skutków je­go mijania. Możesz je­dynie pat­rzeć jak zmienia się świat i zmieniają się ludzie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV