głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 nie wiem jak wy ale ja wciąż czekam wciąż szukam i wciąż oczekuję szczęścia. wciąż żyję nadzieją że ono kiedykolwiek nadejdzie. że kiedyś nadejdzie to zbawieni

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
nie wiem jak wy ale ja wciąż czekam wciąż szukam i wciąż oczekuję szczęścia. wciąż żyję nadzieją że ono kiedykolwiek nadejdzie. że kiedyś nadejdzie to zbawienie dz
 nie wiem jak wy  ale ja wciąż... teksty

angela050219922 dodano: 22 kwietnia 2015

`nie wiem jak wy, ale ja wciąż czekam, wciąż szukam i wciąż oczekuję szczęścia. wciąż żyję nadzieją, że ono kiedykolwiek nadejdzie. że kiedyś nadejdzie to zbawienie, dzięki któremu będzie mi o wiele łatwiej żyć. o wiele prościej oddychać. że będzie o tyle lepiej aż zapomnę co to smutek i ból.

 choć czasem nie wiem po co tu... teksty

angela050219922 dodano: 22 kwietnia 2015

`choć czasem nie wiem po co tu jestem i tak często się gubię, staram się trwać dla tych wszystkich których kocham czy lubię.. bo w życiu nie chodzi tylko o to, żeby patrzeć na swoje korzyści, ale bezinteresownie coś dawać od siebie i nie oczekiwać od razu na zyski

to naprawdę przykre  że potrafimy... teksty

angela050219922 dodano: 22 kwietnia 2015

to naprawdę przykre, że potrafimy docenić coś tylko w momencie, gdy to stracimy. chciałabym się nauczyć doceniać każdy dzień i każdą pojedynczą chwilę, chciałabym nauczyć się być dobrym człowiekiem, ale to trudne, gdy żyje się w tak zatrutym jadem społeczeństwie. mimo wszystko wiem, że dam sobie radę i że naprawdę mogę być ponad to - wystarczy tylko chcieć.

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i... teksty

angela050219922 dodano: 22 kwietnia 2015

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona, które zdołałyby przytulić na tyle mocno, by zgnieść wszystkie problemy, niemoralne nadzieje i marzenia

Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

angela050219922 dodano: 12 kwietnia 2015

Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje.." Jonathan Carroll - "Zaślubiny patyków"

Lepiej zostawić wszystko. W każdej... teksty

angela050219922 dodano: 12 kwietnia 2015

Lepiej zostawić wszystko. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jak by się zdawało." Marek Hłasko "Ósmy dzień tygodnia"

 W moim sercu jest wiele ran  które... teksty

angela050219922 dodano: 7 kwietnia 2015

`W moim sercu jest wiele ran, które już dawno pokryły się bliznami. Wydatowane na ścianach wspomnienia pozostaną na zawsze przypominając o wszystkim co ukształtowało mój charakter. Nie żałuję niczego, bo każde zdarzenie nauczyło mnie czegoś nowego doprowadzając do miejsca, w którym jestem. Dziś jestem kompletną osobą, która pomimo burzliwej przeszłości twardo stąpa po cienkim gruncie brudnego świata

Łzy po­magają nam wypłukać... teksty

angela050219922 dodano: 3 kwietnia 2015

Łzy po­magają nam wypłukać smu­tek i żal, ale nig­dy nie spra­wią, że za­pom­ni­my z ja­kiego po­wodu cierpimy... ;(

Kobieta ma tyle siły  że zadziwia... teksty

angela050219922 dodano: 22 marca 2015

Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć. Śpiewa, gdy chce się jej płakać. Płacze, gdy się cieszy i śmieje,gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna... Niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.

Spytaj się człowieka  który nie ma... teksty

angela050219922 dodano: 22 marca 2015

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę... Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata... Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości... Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu... Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia... Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku... Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta... Sierotę jak to jest mieć rodziców... A potem spytaj siebie, jak to jest doceniać to, co się ma...jak to jest kochać swoje życie ?

Podnieśmy szklanki w górę... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

Podnieśmy szklanki w górę , wypijmy za nieodwzajemnioną miłość , za zranione uczucia , za te puste panny , które odbierały nam facetów , za niespełnione marzenia , za chore ambicje , za wylane łzy , za nieprzespane noce , za każdy rozmazany tusz , za wszystkie bezsensowne godziny czekania . Wypijmy za to i pokażmy , że mimo wszystko dałyśmy radę . !

Gdy w ciągu dnia twój nastrój jest... teksty

angela050219922 dodano: 15 marca 2015

Gdy w ciągu dnia twój nastrój jest zależny od wiadomości od niego , spotkania z nim i usłyszenia go w słuchawce telefonu to nie wyprzesz się , wzięło Cię w swe ramiona uczucie głębokie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV