głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej pożądaną i naj­trud­niej­szą umiejętnością … Chciałabym Ci móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się że masz w rękawie tuzin noży

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej pożądaną i naj­trud­niej­szą umiejętnością …
Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej... teksty

angela050219922 dodano: 21 października 2015

Wy­bacze­nie – naj­bar­dziej pożądaną i naj­trud­niej­szą umiejętnością …

 Chciałabym Ci móc Ci zaufać. Nie... teksty

angela050219922 dodano: 21 października 2015

"Chciałabym Ci móc Ci zaufać. Nie bać się. Nie martwić się, że masz w rękawie tuzin noży, które będziesz wbijać w moje plecy, ilekroć się odwrócę. W świecie, który składa się z kłamstw, wykadrowanych sztucznych uśmiechów, filtrowanych zachodów słońca, niskokalorycznych śniadań i fast foodów na kolację, ponętnych, ale sztucznych kształtów, kolorowych okładek pustych w środku książek, wyreżyserowanych wypowiedzi, ataku klonów z każdego rogu ulicy chciałabym zobaczyć Ciebie. Przytulić się do szorstkiego, szarego swetra, policzyć Twoje zmarszczki mimiczne i żadnej nie pominąć, posłuchać o tym, co Cię najbardziej irytuje, zarówno w świecie jak i we mnie, a może nawet w Tobie samym. Oddałabym tuzin czekoladowych, lukrowanych kłamstwami muffinek za jeden kawałek czerstwego, pachnącego szczerością chleba. Tylko prawda syci, od kłamstw dostaje się rozstroju serca."

Ci którzy mówią  że miejsce... teksty

angela050219922 dodano: 19 października 2015

Ci którzy mówią, że miejsce kobiety jest w kuchni, prawdopodobnie nie wiedzą, co z nią robić w sypialni ....

 Może masz w głowie myśli bardziej... teksty

angela050219922 dodano: 16 października 2015

"Może masz w głowie myśli bardziej szalone niż ja. Może masz skrzydła, których by Tobie pozazdrościł ptak. Może masz serce całe ze szlachetnego szkła. Może masz kogoś, a może właśnie kogoś Ci brak. Nie płacz, nie płacz, o nie! Może masz oczy, w których nie gościł dotąd strach. Może masz w sobie niechęć do wojny i brudnych spraw. Może masz litość, a może uczuć już w Tobie brak. Może masz wszystko, lecz nie masz tego co mam ja. Nie ma nikt takiej nadziei jak ja. Nie ma nikt takiej wiary w ludzi i cały ten świat. Nie ma nikt tylu zmarnowanych lat. Nie ma nikt, bo któż to wszystko mieć by chciał. Tylko ja, tylko ja."

Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Głęboki żal jest niczym jakieś... teksty

angela050219922 dodano: 13 października 2015

Głęboki żal jest niczym jakieś konkretne miejsce, przecięcie współrzędnych na mapie czasu. Kiedy stoimy w tym lesie smutku, trudno nam sobie wyobrazić, że będziemy w stanie odnaleźć drogę do jakiegoś lepszego miejsca. Jeśli natomiast ktoś nas zapewni, że już kiedyś stał w tym samym miejscu, ale zdołał się stamtąd wyrwać, może nam to dać nadzieję.

Słodko  słodko otrząsnąć pył z... teksty

angela050219922 dodano: 11 października 2015

Słodko, słodko otrząsnąć pył z obuwia i odchodzić nie pozostawiając nic za sobą, nie, nie odchodzić, ale iść... [...] Odchodzić idąc, iść odchodząc i nie czuć nawet wspomnienia.

Bądź wdzięczny za trudne chwile.... teksty

angela050219922 dodano: 11 października 2015

Bądź wdzięczny za trudne chwile. Pozwalają Ci wzrastać… Bądź wdzięczny za swoje ograniczenia. Dają Ci szanse na poprawę… Bądź wdzięczny za nowe wyzwanie. One budują Twoją siłę i charakter… Bądź wdzięczny za swoje błędy. Przekazują Ci cenne lekcje..

 Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

angela050219922 dodano: 11 sierpnia 2015

"Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadomisz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako najgorszy w Twoim życiu, uwierz. Jednak, kiedy już dotkniesz prawdziwego dna, kiedy serce pęknie Ci o jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu, to 'dziękuje'. Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie. Do góry głowa, wszystko, co najlepsze, przed Tobą."

Czasem znajdzie się ktoś taki kto... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Czasem znajdzie się ktoś taki,kto chce mojej zmiany. Ale czy można rozkazać słońcu aby bardziej świeciło albo deszczu aby mniej padał ? Są rzeczy na świecie których nie da się zmienić i nie należy zmieniać. Bo zmienione stają sie sztuczne i udawane. A w życiu należy być w 100% sobą! :)

Jeden szybko zapomina...  Innym... teksty

angela050219922 dodano: 10 sierpnia 2015

Jeden szybko zapomina... Innym znacznie trudniej jest... Jeden życie znów układa... Inny odebrać je sobie chce... Jeden żal swój chce wyrzucić... Inny kryje w sobie go... Jeden wszystkich oszukuje... Innego wszyscy oszukują wciąż... Jeden kłamie mówiąc kocham... Inny całkiem szczery jest... Jeden całując nie czuje emocji... Innego przechodzi gorący dreszcz... Jeden ucieka bez wyjaśnienia... Inny przyznaje, że zrobił źle... Jeden wciąż rani innych uczucia... A inny? Kochać wiecznie chce...

Nie jest tak  ze możesz mieć mnie... teksty

angela050219922 dodano: 4 sierpnia 2015

Nie jest tak, ze możesz mieć mnie na jakiś czas Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV