głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
angela050219922 Życie jest takie ze układa się w końcu Patrząc na swoje czasem mam wrażenie ze tkwie w martwym punkcie od kilku lat ani w tą ani w tamtą. Tak gdzieś na pograni

angela050219922

angela050219922.moblo.pl
Życie jest takie ze układa się w końcu Patrząc na swoje czasem mam wrażenie ze tkwie w martwym punkcie od kilku lat ani w tą ani w tamtą. Tak gdzieś na pogranic
  Życie jest takie ze układa się w... teksty

angela050219922 dodano: 16 grudnia 2015

" Życie jest takie ze układa się w końcu " Patrząc na swoje czasem mam wrażenie ze tkwie w martwym punkcie od kilku lat, ani w tą ani w tamtą. Tak gdzieś na pograniczu tego co wiem, chce, czuje i myślę. Takie rozbicie emocjonale, czasem mam ochotę krzyczeć i płakać tylko po to aby za 5 min móc się śmiać. Gdzieś przez te wszystkie lata zwątpiłem w siebie, w swoje możliwości i kiedy już udaje pokonać mi się te negatywne myśli i robie krok w przód bardzo szybko wracam do punktu wyjścia. Strach przed kolejną porażka mnie paraliżuje. A przecież nic nie tracę, mogę tylko zyskać wyciągając wnioski z kolejnej lekcji.

Nigdy niczego nie żałuj. To... teksty

angela050219922 dodano: 15 grudnia 2015

Nigdy niczego nie żałuj. To doświadczenia kształtują Twoją osobowość. Wierz w siebie, zawsze. Nie jesteś doskonały i to jest w Tobie wspaniałe. W tej niedoskonałości możesz wiele osiągnąć.

Smakuj mnie powoli  delektuj się... teksty

angela050219922 dodano: 15 grudnia 2015

Smakuj mnie powoli, delektuj się, poczuj każdą nutę, wyostrz zmysł, albowiem nic nie jest tylko słodkie i nic nie jest tylko kwaśne, zawsze jest coś pomiędzy. Smakuj mnie codziennie, albowiem jutro nie poczujesz tego, co możesz poczuć dzisiaj. Smakuj mnie dzisiaj, albowiem nic nie jest wieczne i jutro może nie nadejść. Kobieta, jak wino, z każdym dniem coraz lepsza.

To dobry czas  żeby pomyśleć o... teksty

angela050219922 dodano: 13 grudnia 2015

To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa cię od środka

Są Ludzie   co potrafią... teksty

angela050219922 dodano: 13 grudnia 2015

Są Ludzie, co potrafią przekazywać w sercach promyk słońca, dając nam uczucie, które nie ma końca. Czasem jest to słowo, ciepłe myśli, gest... Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu...

Kobieta nic niewiedząca –... teksty

angela050219922 dodano: 10 grudnia 2015

Kobieta nic niewiedząca – niewiasta. Emotikon heart Kobieta wiedząca wszystko – wiedźma. Emotikon heart

Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i... teksty

angela050219922 dodano: 5 grudnia 2015

Miej od­wagę uwie­rzyć w siebie i działać... Wstań i walcz! Twój wróg tyl­ko cze­ka na to żebyś się pod­dał... Nie daj mu tej satysfakcji!

Przychodzi w życiu taki czas  gdy... teksty

angela050219922 dodano: 3 grudnia 2015

Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie - przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć – to prezent, zaś być szczęśliwym – to twój WYBÓR.

 Czasami po prostu musisz odpuścić.... teksty

angela050219922 dodano: 30 listopada 2015

`Czasami po prostu musisz odpuścić. Nie dlatego, że Ci nie zależy, ale dlatego, że w pewnym momencie duma powinna być najważniejsza, bo potem tylko ona Ci zostaję. Musisz rozkurczyć palce i puścić coś, co do tej pory tak mocno próbowałaś utrzymać. Nie zapomnisz, ale łzy będą kapać z wysoko podniesionych policzków, spadając zaraz u Twoich dziesięcio-centrymetrowych szpilek. Serce od razu Ci się nie zrośnie, ale za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości;)

Każdej i Każdemu z Was życzę:... teksty

angela050219922 dodano: 23 października 2015

Każdej i Każdemu z Was życzę: Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić. Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

Żyj tak  abyś nigdy nie zapomniał... teksty

angela050219922 dodano: 23 października 2015

Żyj tak, abyś nigdy nie zapomniał, kim jesteś. Abyś pamiętał skąd przybyłeś, co przeżyłeś i co zrobiłeś. Bądź zawsze sobą nawet, jeżeli komuś to nie pasuję, bo… Będąc szczerym z własnym Ja to byciem szczerym wobec innych.

Znajomi i przyjaciele pojawiają się... teksty

angela050219922 dodano: 22 października 2015

Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą Niektórzy czasem bardzo zawodzą, Siostra to przyjaciółka najwierniejsza, Czy starsza, czy młodsza, czy większa, czy mniejsza. Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi, Stanie w obronie i nigdy nie zdradzi. Pomoże, rozbawi, czasem zdenerwuje, Ale nigdy, przenigdy nie rozczaruje. Wszystkiego Co Najlepsze :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV