głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Muszę ponownie nauczyć cieszyć się z banalnych drobnych rzeczy. Po prostu muszę wrócić. Nigdy nie sądziłam że mogę być aż tak bardzo żałosna. Przecież wczoraj s

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Muszę ponownie nauczyć cieszyć się z banalnych drobnych rzeczy. Po prostu muszę wrócić.
Muszę ponownie nauczyć cieszyć... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 luty 2011

Muszę ponownie nauczyć cieszyć się z banalnych, drobnych rzeczy. Po prostu muszę wrócić.

Nigdy nie sądziłam  że mogę być... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 luty 2011

Nigdy nie sądziłam, że mogę być aż tak bardzo żałosna. Przecież wczoraj sama sobie to wmawiałam, że tak właśnie będzie. Ale, że zmierzę się z tym dopiero jutro. I co mi to dało? Teraz po prostu mam ochotę uciec w jakąś ciemną otchłań gdzie takie uczucia jak szczęście czy ból nie są znane, a istnieje tylko nicość.

 Wiesz jak się czuję?  załkała.... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 luty 2011

-Wiesz jak się czuję?- załkała.-Jakby ktoś rozrywał mnie na części, jakbym stała w miejscu nie mogąc się ruszyć ani do przodu, ani wstecz..- pociągnęła na nosie, zaciskając pięść na jego ramieniu.- A ja nie chcę tego, nie chce nic wiedzieć, nie chce myśleć..

ta hahahah XD teksty alcoholicsmile dodał komentarz: ta hahahah XD do wpisu 6 luty 2011
hahaha :D dobre ej :D. teksty alcoholicsmile dodał komentarz: hahaha :D dobre ej :D. do wpisu 6 luty 2011
Słyszeliście piosenkę Hold my hand... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 luty 2011

Słyszeliście piosenkę Hold my hand Michael'a Jackson'a i Akon'a? mój inteligenty brat przybiega do mnie i mówi ''-Kłamałaś! Michael Jackson żyje! -Co? -No słyszałem dzisiaj w radiu jego nową piosenkę! Śpiewał "Hoooooooooooooold myyyyyyyyyy haand, hoooold myyyy hand". A ty mi kit wciskałaś...-HAHHAHA Czasem żałuję, że mamy to samo nazwisko XD.

ale to nie moja wina ze heyah jest już nie modne XDDDDDD. teksty alcoholicsmile dodał komentarz: ale to nie moja wina,ze heyah jest już nie modne XDDDDDD. do wpisu 6 luty 2011
Czasami przyjaciele nagle stają się... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 luty 2011

Czasami przyjaciele nagle stają się wrogami,a co gorsza,stają się całkiem obcymi ludźmi.

hahahahaha XD teksty alcoholicsmile dodał komentarz: hahahahaha XD do wpisu 6 luty 2011
Teraz  kiedy podążał za jej... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 luty 2011

Teraz, kiedy podążał za jej zielonym spojrzeniem, wszystko docierało do niego ze zdwojoną siłą. I choć tak wiele wiedział o rozstaniach, o jednym świecie dzielonym zawsze na dwa, to nagle zrobił się pełen obaw. Nie obchodziły go już obietnice, ani szczere spojrzenia. Czuł się tak, jakby to, co tu pozostawia, po powrocie miało w ogóle nie istnieć.

  Pamiętasz  kiedyś  jak miałem... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 luty 2011

- Pamiętasz, kiedyś, jak miałem jakieś wyjazdy, zawsze się tu spotykaliśmy, aby się pożegnać.- Zaczął znienacka, a ona przytaknęła mu po cichu. Pamiętała. Pamiętała każdy mały szczegół ich znajomości. - Miałem zwyczaj przychodzić tu o jakieś pięć minut wcześniej. Wtedy zawsze siadałem pod drzewem i przestawiałem zegarek godzinę wstecz, aby dać nam jedną chwilę więcej.- Zaśmiał się cicho.- Potem przychodziłem spóźniony do domu, gdzie wszyscy oczywiście dawno byli przygotowani do wyjazdu. Ale miałem to gdzieś, wiesz? - Wzruszył ramionami i spojrzał na dziewczynę.- Bo pomimo jego ciągłego biadolenia, mogłem na chwilę cofnąć dla nas czas. - Nigdy mi o tym nie mówiłeś.- Powiedziała, opierając się na łokciach. - Nie chciałem.- Wzruszył ramionami, kolejny raz potykając się o jej wzrok.- Ale to kolejny powód, dla którego będę się upierał, że było warto.

I oni kiedyś byli mali. Potrafili... teksty

alcoholicsmile dodano: 6 luty 2011

I oni kiedyś byli mali. Potrafili tarzać się całymi dniami w piaskownicy i burzyć nawzajem swoje zamki. Pamiętał, że wtedy śmiali się z tego i nic nie było ważne. A potem, któregoś pochmurnego dnia, dorosłość wkroczyła w ich życie bez zapowiedzi. Zbudowała swoje idealne piramidy życia i nie pozwoliła wrócić dziecięcej niewinności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV