głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
taa :D teksty alcoholicsmile dodał komentarz: taa :D do wpisu 2 luty 2011
hahaha teksty alcoholicsmile dodał komentarz: hahaha do wpisu 31 stycznia 2011
To jest właśnie przyjaźń.... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

To jest właśnie przyjaźń. Przyjaźń nie polega na tym, aby wyjawiać sobie wszystkie tajemnice, co weekend organizować piżama party i robić fotki z głupimi minami. To jest tylko jej dopełnienie. Prawdziwa przyjaźń polega na tym, aby rozumieć drugą osobę i być przy niej, gdy ta jej potrzebuje.

dzięki     teksty alcoholicsmile dodał komentarz: dzięki ; ) do wpisu 31 stycznia 2011
 Życie jest niesprawiedliwe.... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

-Życie jest niesprawiedliwe. Spojrzałam na nią pytająco. Nawet nie musiałam nic mówić, a ona kontynuowała.-Dlaczego coś, czego pragną wszyscy w około dostaje akurat człowiek, który ma to gdzieś?-To znaczy co dokładnie? - Wciąż nie rozumiałam o co jej chodzi. -jego miłość– wypowiedziała jakby było to oczywiste. Zaśmiałam się cicho. -I ty myślisz, że ja ją dostałam?-Tak, Wiesz.. codziennie się zastanawiam dlaczego on nie może patrzeć na mnie, tak jak patrzy na ciebie.. -Wydaje ci się.-Znam go dłużej. I uwierz mi.. jeszcze nigdy nie widziałam, żeby patrzył na jakąś dziewczynę w taki sposób. Łączy was coś wyjątkowego.-Przecież dobrze wiesz, że to gracz. Nic dla niego nie jest prawdziwe. Sama mi to mówiłaś, ostrzegałaś mnie przed nim.

 Czemu to wszystko musi być takie... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

-Czemu to wszystko musi być takie trudne? -Często zadaję sobie to samo pytanie. Czemu nie możemy być po prostu zwykłymi nastolatkami, którzy czują coś do siebie. Ty zapraszasz mnie na randkę, przyjeżdżasz po mnie autem swojego taty i robisz wszystko żeby mi zaimponować, a ja jestem w ciebie wpatrzona jak w obrazek. Jedziemy do zwykłego samochodowego kina, jemy popcorn i tak jak w tych wszystkich głupich, amerykańskich filmach jesteśmy po prostu szczęśliwi. I mimo, że to wszystko jest takie zwykłe, ma w sobie jakąś magię. I niby takie proste, w prawdziwym życiu tak często się nie zdarza.

Moje serce zadecydowało za mnie. I... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

Moje serce zadecydowało za mnie. I mimo, że teraz cierpię, to nie żałuje tego. To takie wspaniałe móc poczuć się wyjątkowo, a ja tak się właśnie czułam. I wcześniej wstydziłam się przed samą sobą, że nie potrafię uciec przed tym uczuciem, ale zrozumiałam, że nie potrzebnie, bo mimo, że może już nigdy nie będę szczęśliwa mogłam doświadczyć tego co piękne. A że było to fikcją, to cóż.. każdy chyba może sobie czasem pozwolić na życie marzeniami, prawda?

Zawsze obiecywałam sobie  że nigdy... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

Zawsze obiecywałam sobie, że nigdy się nie zakocham. Mówiłam sobie, że jestem szczęśliwa w samotności. I żyłam tak zachowując wygodny dystans, ponieważ nie chciałam cierpieć, żaden z nich nie był wart ryzyka.

W końcu coś udało mi się... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

W końcu coś udało mi się zrozumieć. W pewnym stopniu jestem mu wdzięczna. W moim życiu zawsze wszystko miałam zaplanowane, wszystko było idealne, dokładne, panował porządek. Wiedziałam co się zdarzy jutro, po jutrze.. I nagle zjawił się on i wszystko zmienił. Przewrócił moje życie do góry nogami, pokazał nowe uczucie. Moje życie w końcu nabrało barw, nie jest już takie jednolite. I przez cały ten czas nie miałam nawet pojęcia co będę czuła i co spotka mnie za minutę, a co dopiero następnego dnia. Zupełnie jakbym narodziła się na nowo. I to, że jego zachowania nie były prawdziwe nie jest teraz tak ważne. Ponieważ najważniejsze jest to, że mogłam go spotkać i poczuć coś więcej. Bo wiem, że nie byłabym w stanie poczuć tego do nikogo innego, bo to co się teraz dzieje jest wyjątkowe. I nawet to, że musiałam przez niego cierpieć, sprawiło, że jestem teraz silniejszą osobą. I każdy powinien przeżyć w swoim życiu coś takiego.

hahahaha okej Oluuu  D teksty alcoholicsmile dodał komentarz: hahahaha okej Oluuu ;D do wpisu 31 stycznia 2011
  D teksty alcoholicsmile dodał komentarz: ; D do wpisu 31 stycznia 2011
I takie siedzenie koło niego  nie... teksty

alcoholicsmile dodano: 31 stycznia 2011

I takie siedzenie koło niego, nie robiąc zupełnie nic, znaczyło dla mnie wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV