głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile boo mi sie przypomniało jak powiedziałaś ze masz dużego a ja teraz doszłam do wniosku ze dużego to masz chyba w 3D :D hahahhaha ja tak mówiłam ? XDDDD Siedział

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
boo mi sie przypomniało jak powiedziałaś ze masz dużego a ja teraz doszłam do wniosku ze dużego to masz chyba w 3D :D hahahhaha ja tak mówiłam ? XDDDD
 boo mi sie przypomniało jak... teksty

alcoholicsmile dodano: 29 stycznia 2011

-boo mi sie przypomniało jak powiedziałaś ze masz dużego ,a ja teraz doszłam do wniosku ze dużego to masz chyba w 3D :D - hahahhaha ,, ja tak mówiłam ? XDDDD

Siedziała przed szpitalem a płatki... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

Siedziała przed szpitalem, a płatki śniegu opadały na jej czerwony beret. Trzymała w ręce swoją komórkę, a pionowa kreska nie rozpoczętej wiadomości migała na wyświetlaczu. Nie wiem dlaczego – zaczęła pisać – ale... ale czuję taką wewnętrzną potrzebę żebyś o tym wiedział, może uznasz to za śmieszne, okej zrozumiem, ale... chyba potrzebuję tych Twoich skrzydeł. Wybrała numer i z zamkniętymi oczami wysłała wiadomość, ze świstem wypuszczając powietrze.

 Jesteś niesamowitym....  ...Tyle... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

- Jesteś niesamowitym.... - ...Tyle razy to słyszałem... - ...Nienormalnym... - ...Eee, to też... - ...Niezastąpionym durniem!

 Powiedziałaś że nawet jak się... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

-Powiedziałaś,że nawet jak się obrazisz mam się upierać bo nie chcesz mnie stracić,więc do cholery daj mi się wytłumaczyć-stał przede mną taranując mi przejście. -kłamałam-zrobiłam minę cwaniaka patrząc mu prosto w oczy. Wiedziałam,ze w ten sposób będę go ranić...chciałam tego,chciałam aby cierpiał tak jak ja. -jak to? -tak to. -nie wierzę-potrząsnął głową. -dlaczego?bo myślisz,że jesteś taki super i każdy cię kocha? To była tylko zabawa-wywróciłam oczami. -nadal nie wierzę-mówił wystraszony,jego oczy zaszkliły się. -to już twój problem.-chciałam iść dalej. -kochasz mnie -szarpnął mnie lekko abym się zatrzymała. -wiesz...kocha to cię na pewno mama,nie ja-posłałam mu wredny uśmiech. -nie potrafisz kłamać,nawet w tej chwili,widzę,że kłamiesz. Kochasz mnie.

cholerne słodkie śliczne... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

cholerne, słodkie, śliczne czekoladowe tęczówki! Nienawidzę was!

 Zaraz wracam.  uśmiechnęła się... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

- Zaraz wracam. - uśmiechnęła się blado po czym weszła na środek ulicy. Kręciła się dookoła własnej osi co chwila krzycząc coś na całe gardło. Wystarczył moment aby zniknęła. Oślepiające światło, i jej delikatne ciało z hukiem uderzające o asfalt.

 Cześć dziewczyny – rzucił... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

- Cześć dziewczyny – rzucił wesoło , stając obok nas. Wydałyśmy z siebie jedynie „szzz”, żeby go uciszyć i wróciłyśmy do podziwiania ciał chłopaków. – Ekhm! – odchrząknął nerwowo. – Przypominam ci, ze masz chłopaka, którego bardzo kochasz i który doprowadza cię do GODZINNEGO ORGAZMU!

 a czemu takie czerwone wyszło? bo... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

-a czemu takie czerwone wyszło? -bo jest zimno,to znaczy ciemno. XD

 Bogu już zabrakło aniołów! A... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

- Bogu już zabrakło aniołów! A ty... kim dla mnie mógłbyś być? - Ja? Nie wiem. Mogę jedynie pożyczyć ci swoich skrzydeł, bo nie są mi już potrzebne, wystarczająco wysoko się na nich wzbiłem.

 Wiesz że w oczach można utonąć?... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

- Wiesz że w oczach można utonąć? Ja właśnie tonę w Twoich. Ale nie ratuj mnie. Chce się w nich utopić i trwać tak na zawsze.

Cóż w życiu bywa różnie... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

Cóż, w życiu bywa różnie, czasami tego chcemy, a innym razem mamy ochotę skoczyć z mostu z nadzieją, że może wtedy wyrosną nam skrzydła.

Powinien być wtedy przy niej ale On... teksty

alcoholicsmile dodano: 28 stycznia 2011

Powinien być wtedy przy niej, ale On już dokonał wyboru. Wybrał miłość, nie przyjaźń, zostawiając ją z nadzieją, że wróci. Z obietnicą, że przecież jej nie opuści.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV