głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion będę gonić wiatr dopóki go nie złapię. będę pić zimne kakao dopóki nie poparzę ust. będę o Ciebie walczyć dopóki mnie nie pokochasz. w końcu znalazł się ktoś dl

abstracion

abstracion.moblo.pl
będę gonić wiatr dopóki go nie złapię. będę pić zimne kakao dopóki nie poparzę ust. będę o Ciebie walczyć dopóki mnie nie pokochasz.
będę gonić wiatr dopóki go nie... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

będę gonić wiatr, dopóki go nie złapię. będę pić zimne kakao, dopóki nie poparzę ust. będę o Ciebie walczyć, dopóki mnie nie pokochasz.

w końcu znalazł się ktoś dla... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

w końcu znalazł się ktoś, dla którego byłabym w stanie poświęcić moje poranne picie zielonej herbaty, zaraz po przebudzeniu. poświęciłabym, gdyby nie fakt, że On już posiada osobę, która się dla Niego poświęca.

będę wymachiwać życiem jak... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

będę wymachiwać życiem, jak prostytutka torebką. może wtedy otrzymam od przeznaczenia, nieco więcej niż dotychczas.

uczę się żyć tym co mam. nie... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

uczę się żyć tym co mam. nie oczekując więcej. doceniając każdy z oddechów, który jest mi dany. cieszyć się każdym, nawet tym najbardziej pochmurnym porankiem. wierzę, że nadejdzie dzień kiedy będę w stanie stanąć w środku nocy na balkonie i zacząć krzyczeć jak obrzydliwie jestem szczęśliwa.

mogę się zachowywać jak... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

mogę się zachowywać jak uciekinierka z zakładu psychiatrycznego. tłumacząc każde z moich obsesyjnych zachowań, Twoim odejściem. dzięki porzuceniu więcej mi wolno. więcej mi wypada. w końcu człowiek bez powietrza jest człowiekiem nieobliczalnym.

ta podła świadomość... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

ta podła świadomość beznadziejności podczas porannego przebudzenia, kiedy słońce delikatnie świeci przez moje bambusowe rolety, które wspólnie wybieraliśmy. nieprzytomnie szukam, dłonią paczki z papierosami po szafce nocnej. telefonu nawet nie sprawdzam, doskonale wiedząc, że nie dostałam sms'a na dzieńdobry.

megahiper  33. cudeńko wręcz! teksty abstracion dodał komentarz: megahiper < 33. cudeńko, wręcz! do wpisu 17 kwietnia 2010
dziękuję Ci pięknie  . bardzo mi miło jest! widzę że wklejasz moje wpisy co bardzo mnie cieszy i dziękuję za ich podpisywanie  . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci pięknie ;*. bardzo mi miło, jest! widzę, że wklejasz moje wpisy co bardzo mnie cieszy i dziękuję za ich podpisywanie ;*. do wpisu 17 kwietnia 2010
będę palić aż dym nikotynowy... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

będę palić, aż dym nikotynowy wypruje mi płuca. każdy z papierosów, będzie symbolizował moją naiwność. każde zaciągnięcie się, moją bezmyślność. będę dusić się nikotyną z myślą o Tobie.

prędzej zapomnę jak podnosić... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

prędzej zapomnę jak podnosić powieki czy smak ulubionego kakao, niż Ciebie.

i ta chora bezradność która... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

i ta chora bezradność, która ogranicza Twoje oddychanie. bezsilność przeszkadzająca w normalnym funkcjonowaniu. brak pewności siebie i błoga naiwność, przysparzające mnóstwo problemów.

eh. jestem bezradna. nie mogę nic z tym zrobić. ludzie nie potrafią uszanować czyjejś pracy niestety. teksty abstracion dodał komentarz: eh. jestem bezradna. nie mogę nic z tym zrobić. ludzie nie potrafią uszanować czyjejś pracy, niestety. do wpisu 16 kwietnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV