głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion nie jestem typowo nieszczęśliwie zakochana. ja Cię kocham a Ty masz gdzieś moje istnienie. kocham Cię. a Ty poświęcasz mi czas. zauważasz że oddycham. i byłabym

abstracion

abstracion.moblo.pl
nie jestem typowo nieszczęśliwie zakochana. ja Cię kocham a Ty masz gdzieś moje istnienie. kocham Cię. a Ty poświęcasz mi czas. zauważasz że oddycham. i byłabym najs
nie jestem typowo nieszczęśliwie... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

nie jestem typowo nieszczęśliwie zakochana. ja Cię kocham, a Ty masz gdzieś moje istnienie. kocham Cię. a Ty poświęcasz mi czas. zauważasz, że oddycham. i byłabym najszczęśliwszą osobą, stąpającą po kuli ziemskiej, gdyby nie jeden, mały jakże nieistotny szczegół. - Twoja dziewczyna.

będę się droczyć z losem... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

będę się droczyć z losem, kłócić z Bogiem, awanturować z przeznaczeniem dopóki nie dostanę Ciebie.

za każdym pociągnięciem swoich... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

za każdym pociągnięciem swoich rzęs tuszem obiecuję sobie, że dzisiaj nie zostanie zmyty przez łzy. nie zostaje. dopóki po raz kolejny nie zobaczę Cię ze swoją dziewczyną, naiwnie wierzącą, że jej wodoodporny tusz nie będzie potrzebny.

pięknie piszesz. i właśnie odnośnie mojej aktualnej sytuacji.    .   33. teksty abstracion dodał komentarz: pięknie piszesz. i właśnie odnośnie mojej aktualnej sytuacji. ;**. < 33. do wpisu 16 kwietnia 2010
grunt  że jesteś szczęśliwy.... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

grunt, że jesteś szczęśliwy. najważniejsze, że mogę patrzeć na Twój niebiański uśmiech bez wyrzutów sumienia. nie ważne, że dzielisz się tym szczęściem z kimś innym, kimś kto jest jego powodem. najważniejsze, że czujesz jak bardzo kochasz. nie ważne, że nie mnie. to komuś innemu co dzień powtarzasz jak kochasz. jak szczęśliwie. bo dla mnie Twoje szczęście jest istotniejsze od własnego. jaki z tego wniosek? kocham Cię.

nie chcę marzyć. bo wiem  że w... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

nie chcę marzyć. bo wiem, że w końcu nadejdzie moment, kiedy ktoś szturchnie mnie, a ja wrócę do szarej rzeczywistości. i po raz kolejny będę musiała zmierzyć się z problemami, uświadamiając sobie, że marzenia się nie spełniają. pozwalają oderwać się od wszystkiego co nie idzie po naszej myśli. pozwalają nam na przeniesienie się w lepszy świat z którego prędzej czy później i tak musimy wrócić. nigdy nie uda nam się urzeczywistnić wyobraźni, ani oszukać podświadomości.

jestem absurdalną prostytutką w tym... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

jestem absurdalną prostytutką w tym irracjonalnym burdelu.

czucie się nijaką  zbędną... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

czucie się nijaką, zbędną, niczyją, żyjącą tylko po to, aby zużywać powietrze, nie daje powodów nawet do mimowolnego uśmiechu.

beztrosko patrzę na Ciebie  jak... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

beztrosko patrzę na Ciebie, jak kilkuletnie dziecko zapatrzone w obrazek. napawam się Twoim widokiem, a podświadomość tylko mi cicho uświadamia, że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój. wybacz moje irracjonalne łzy, które stają mi w oczach na Twój widok. świadomość, że jesteś tak blisko, a jednak tak daleko nie daje za wygraną.

będę nieśmiało stąpać po tym... teksty

abstracion dodano: 16 kwietnia 2010

będę nieśmiało stąpać po tym niepewnym gruncie, zwanym ziemią. ze złudną nadzieją, że kiedyś poczuję szczęście rozrywające moje wnętrze, doszczętnie.

mam dość ironicznego śmiechu za... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

mam dość ironicznego śmiechu za każdym razem, gdy przyznaję się do miłości. koniec z odczuwaniem jakichkolwiek uczuć. moje serce, zostaje dzisiaj oficjalnie usunięte z mojej klatki piersiowej.

była równo czwarta nad ranem  kiedy... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

była równo czwarta nad ranem, kiedy zerwała się z łóżka i poszła do pamiętnego parku. nie zważając na deszcz, ściągnęła szpilki i zaczęła boso spacerować po trawie. to nie była zwykła trawa. symbolizowała jej szczęście. to właśnie na niej, leżała wraz z Nim, pamiętnego wieczoru. właśnie na niej, zarzekał się jak bardzo kocha. przysięgał, że nigdy nie przestanie. fakt, że samotnie napawała się zapachem zieleni, świadczył o tym, że nie dotrzymał obietnicy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV