głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika abstracion

mogłoby wydawać się że pęknie mi serce kiedy pomyślę sobie że odeszłam a ty nadal z nią spędzasz czas. ale pomimo tego że jest bardzo kruche nie pęknie bo rozum mu nie pozwala. dlaczego? mówisz mi że jestesmy dla siebie stworzeni kiedy kilka dni wcześniej dostaje od Ciebie screena kiedy napisałeś jej że nie pasujecie do siebie. wysyłasz mi zachód słońća który podziwiasz w drodze do niej by spędzić z nią noc. dzwonisz do mnie po przebudzeniu leżąc z nią w łóżku żeby spytać czy wszystko w porządku bo wiesz że byłam na imprezie. wracając od niej piszesz mi że musisz mi dać inną swoją koszulkę do spania bo poprzednia Ci się nie podoba. odstępuję Cię. odchodzę. jesteś cały jej. jesteś szczęśliwy? możesz z nią być fizycznie. ale zawsze duszą będziesz przy mnie. na własne życzenie.

abstracion dodano: 1 tydzień temu

mogłoby wydawać się, że pęknie mi serce, kiedy pomyślę sobie, że odeszłam, a ty nadal z nią spędzasz czas. ale pomimo tego, że jest bardzo kruche, nie pęknie bo rozum mu nie pozwala. dlaczego? mówisz mi, że jestesmy dla siebie stworzeni, kiedy kilka dni wcześniej dostaje od Ciebie screena, kiedy napisałeś jej, że nie pasujecie do siebie. wysyłasz mi zachód słońća który podziwiasz w drodze do niej by spędzić z nią noc. dzwonisz do mnie po przebudzeniu, leżąc z nią w łóżku, żeby spytać czy wszystko w porządku bo wiesz, że byłam na imprezie. wracając od niej piszesz mi, że musisz mi dać inną, swoją koszulkę do spania bo poprzednia Ci się nie podoba. odstępuję Cię. odchodzę. jesteś cały jej. jesteś szczęśliwy? możesz z nią być fizycznie. ale zawsze duszą będziesz przy mnie. na własne życzenie.

jesteś moją najpiękniejszą formą destrukcji.

abstracion dodano: 1 tydzień temu

jesteś moją najpiękniejszą formą destrukcji.

oddam miliony za bilet donikąd. spakuję w walizki moje wspomnienia. tylko te wygodne najmniej bolesne. i wsiądę do pociągu przyszłości zapominając o przesuwającej się wskazówce zegara zabierającej mi cenne momenty na odtwarzanie chwil spędzonych z Tobą.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

oddam miliony za bilet donikąd. spakuję w walizki moje wspomnienia. tylko te wygodne, najmniej bolesne. i wsiądę do pociągu przyszłości, zapominając o przesuwającej się wskazówce zegara, zabierającej mi cenne momenty na odtwarzanie chwil spędzonych z Tobą.

mam awersję do własnego osobistego serca. bo za każdym razem gdy Cię widzę mimowolnie czuję niewysłowioną ekstazę.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

mam awersję do własnego, osobistego serca. bo za każdym razem, gdy Cię widzę, mimowolnie czuję niewysłowioną ekstazę.

mam we krwi podejmowanie złych decyzji wybieranie nieodpowiednich facetów bycie zbyt pruderyjną egocentryczką z wybujałym ego i naiwnością na skalę kosmosu. no i to najistotniejsze przez co cierpię najbardziej  picie zbyt gorącej kawy.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

mam we krwi podejmowanie złych decyzji, wybieranie nieodpowiednich facetów, bycie zbyt pruderyjną egocentryczką z wybujałym ego i naiwnością na skalę kosmosu. no i to najistotniejsze przez co cierpię najbardziej - picie zbyt gorącej kawy.

powiedziałam że obchodzisz mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. odszedłeś nie wiedząc jak bardzo kocham zimę.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

powiedziałam, że obchodzisz mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. odszedłeś, nie wiedząc jak bardzo kocham zimę.

powiedziałam że obchodzisz mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. odszedłeś nie wiedząc jak bardzo kocham zimę.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

powiedziałam, że obchodzisz mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. odszedłeś, nie wiedząc jak bardzo kocham zimę.

gdy dowiedział się że kocham deszcz  obiecał że już nigdy więcej nie pozwoli wzejść słońcu.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

gdy dowiedział się, że kocham deszcz - obiecał, że już nigdy więcej nie pozwoli wzejść słońcu.

schemat mojego życia miłosnego jest taki że w momencie kiedy wszystko idzie po mojej myśli spełnia się każda moja wizualizacja i jestem święcie przekonana że wszystko zmierza w kierunku którego pragnę nagle znienacka coś musi się spierdolić i to tak solidnie permanentnie do tego stopnia że trzeba mnie zbierać z podłogi jak po dobrze zakrapianej imprezie. za to kiedy godzę się z moją kolejną przegraną walką o szczęście w uczuciach i jakiejkolwiek pomyślności dochodząc do zdrowia psychicznego o jakie trudno. co się dzieje? facet wraca jak jebany boomerang.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

schemat mojego życia miłosnego jest taki, że w momencie kiedy wszystko idzie po mojej myśli, spełnia się każda moja wizualizacja i jestem święcie przekonana, że wszystko zmierza w kierunku którego pragnę, nagle, znienacka coś musi się spierdolić i to tak solidnie, permanentnie do tego stopnia, że trzeba mnie zbierać z podłogi jak po dobrze zakrapianej imprezie. za to kiedy godzę się z moją kolejną przegraną walką o szczęście w uczuciach i jakiejkolwiek pomyślności, dochodząc do zdrowia psychicznego o jakie trudno. co się dzieje? facet wraca jak jebany boomerang.

Bogu omsknęła się dłoń kiedy sprawił nas zdolnymi do kochania.

abstracion dodano: 2 tygodnie temu

Bogu omsknęła się dłoń, kiedy sprawił nas zdolnymi do kochania.

może to wydawać się głupie ale zrozumiałam że mi zupełnie przeszło kiedy pierwszy raz po wejściu do biura trzymając w ręku gorący kubek kawy sprawdziłam horoskop tylko dla siebie. wyłącznie dla swojego znaku zodiaku a nie tak jak zawsze dla nas obu. przestało interesować mnie to co Cię dziś spotka równie mocno jak to że nie ma Cię już w moim życiu.

abstracion dodano: 16 lipca 2020

może to wydawać się głupie, ale zrozumiałam, że mi zupełnie przeszło kiedy pierwszy raz po wejściu do biura, trzymając w ręku gorący kubek kawy sprawdziłam horoskop tylko dla siebie. wyłącznie dla swojego znaku zodiaku, a nie tak jak zawsze dla nas obu. przestało interesować mnie to co Cię dziś spotka równie mocno jak to, że nie ma Cię już w moim życiu.

 A gdyby tak napisać wiersz o miłości czy wtedy uwierzyłbyś w marzenia?

honeyolcia dodano: 15 lipca 2020

"A gdyby tak napisać wiersz o miłości, czy wtedy uwierzyłbyś w marzenia?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV