głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika abstracion

Zaryzykuj wszystko bo nie zyskasz niczego.

onna dodano: 4 dni temu

Zaryzykuj wszystko, bo nie zyskasz niczego.

Zaryzykuj wszystko bo nie zyskasz niczego.

onna dodano: 4 dni temu

Zaryzykuj wszystko, bo nie zyskasz niczego.

Drugich takich oczu jak Twoje nie znajdę już nigdzie.

onna dodano: 5 dni temu

Drugich takich oczu jak Twoje, nie znajdę już nigdzie.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone wydarzy się – we właściwym czasie z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

onna dodano: 5 dni temu

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

W  związkach chodzi o dużo więcej niż tylko o miłość.

onna dodano: 5 dni temu

W związkach chodzi o dużo więcej niż tylko o miłość.

powiedz że wytrwamy że przeżyjemy każdą słabość.

onna dodano: 5 dni temu

powiedz, że wytrwamy, że przeżyjemy każdą słabość.

 Olusia nowe czeka jeśli tylko staremu pozwolimy odejś by A ... !

honeyolcia dodano: 5 dni temu

"Olusia nowe czeka jeśli tylko staremu pozwolimy odejś" by A ... !

 He still believes in true love and magic and soulmates. He's waiting for you. And if you don't come back from this you will change who he is.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

" He still believes in true love and magic and soulmates. He's waiting for you. And if you don't come back from this, you will change who he is."

Wiesz czego mi brakuje? Tej motywacji żeby wstać rano z łóżka którą dla mnie byłeś. Nadziei na lepsze jutro gdy coś szło nie tak. Brak mi wiary w ludzi w szczęście które miało być i sens życia który gdzieś po drodze wypadł mi z rąk. I jakkolwiek trywialnie by to brzmiało brakuje mi beztroski z którą brałam to życie i miłości w którą tak bezgranicznie wierzyłam. Brak mi Ciebie. Gdziekolwiek jesteś.

affection dodano: 1 tydzień temu

Wiesz, czego mi brakuje? Tej motywacji, żeby wstać rano z łóżka, którą dla mnie byłeś. Nadziei na lepsze jutro, gdy coś szło nie tak. Brak mi wiary w ludzi, w szczęście, które miało być i sens życia, który gdzieś po drodze wypadł mi z rąk. I jakkolwiek trywialnie by to brzmiało, brakuje mi beztroski, z którą brałam to życie i miłości, w którą tak bezgranicznie wierzyłam. Brak mi Ciebie. Gdziekolwiek jesteś.

To chyba w ludziach najsmutniejsze  ich najważniejsze myśli i uczucia często umykają niewypowiedziane i mało kto umie je właściwie odczytać. — Alexandra Adornetto Blask

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

To chyba w ludziach najsmutniejsze - ich najważniejsze myśli i uczucia często umykają niewypowiedziane i mało kto umie je właściwie odczytać. — Alexandra Adornetto, Blask

“Teraz już wiedziałam że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić.”  Laila Shukri

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

“Teraz już wiedziałam, że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę, tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić.” ~ Laila Shukri

Przekonałeś mnie. Zawsze walcząca do końca do utraty tchu. Miałeś rację. To nie mogłoby się już udać. Dziękuję Ci za to.

honeyolcia dodano: 1 tydzień temu

Przekonałeś mnie. Zawsze walcząca do końca, do utraty tchu. Miałeś rację. To nie mogłoby się już udać. Dziękuję Ci za to."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV