głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika abstracion

“Byłam jego powodem do życia. Aż do chwili gdy odkrył że istnieje coś ważniejszego niż ja.”

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

“Byłam jego powodem do życia. Aż do chwili, gdy odkrył, że istnieje coś ważniejszego niż ja.”

Teatr to nie jest ani salon ani też przystań dla statków. Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie gdyż tam pokazuje się ludziom jakimi mogliby być jakimi pragnęliby być choć nie mają na to odwagi i jakimi są.

tygryseeek dodano: 24 maja 2019

Teatr to nie jest ani salon, ani też przystań dla statków. Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.

Nie potrzebuję wiele jeśli mam wokół siebie dobrych ludzi. Nie potrzebuję wiele gdy się mogę obok ciebie budzić. Nie potrzebuję wiele  kiedy mam co zjeść i gdy mam dokąd wrócić. Nie potrzebuję wiele. I tak mam dużo dziś. Więcej nie zmieni nic.

kaocechaem dodano: 17 maja 2019

Nie potrzebuję wiele jeśli mam wokół siebie dobrych ludzi. Nie potrzebuję wiele gdy się mogę obok ciebie budzić. Nie potrzebuję wiele kiedy mam co zjeść i gdy mam dokąd wrócić. Nie potrzebuję wiele. I tak mam dużo dziś. Więcej nie zmieni nic.

Gdy słońce na horyzoncie powoli kończy dziś po niebie swój bieg włączę coś co jest klimatyczne i wolne zasłonię okna zapalę parę świec. Możemy wypić coś zjeść  możemy wyjść i się przejść  możemy zostać tu i ukryć się przed całym światem. Wpleceni w siebie jak w sieć możemy być tu aż dzień nas nie zastanie.

kaocechaem dodano: 17 maja 2019

Gdy słońce na horyzoncie powoli kończy dziś po niebie swój bieg włączę coś, co jest klimatyczne i wolne, zasłonię okna, zapalę parę świec. Możemy wypić coś, zjeść, możemy wyjść i się przejść, możemy zostać tu i ukryć się przed całym światem. Wpleceni w siebie jak w sieć możemy być tu aż dzień nas nie zastanie.

Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło”  to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje że spotkamy się tu znowu! ❤️ teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło” - to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje, że spotkamy się tu znowu! ❤️ do wpisu 13 maja 2019
Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie które są moje i często komentuje znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło ale kto wiedział 8 lat temu że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak DOM : teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie, które są moje i często komentuje "znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło" ale kto wiedział 8 lat temu, że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak "DOM" :) do wpisu 13 maja 2019
“Umieć się cieszyć. Ze wszystkiego. Nie oczekiwać że w przyszłości zdarzy się coś co będzie prawdziwe. Możliwe bowiem że prawdziwe przychodzi właśnie teraz a w przyszłości nic piękniejszego już nie nadejdzie

tygryseeek dodano: 30 kwietnia 2019

“Umieć się cieszyć. Ze wszystkiego. Nie oczekiwać, że w przyszłości zdarzy się coś, co będzie prawdziwe. Możliwe bowiem, że prawdziwe przychodzi właśnie teraz, a w przyszłości nic piękniejszego już nie nadejdzie "

Podejmnij ryzyko. Jeśli wygrasz  będziesz szczęśliwy a jeśli przegrasz  będziesz mądrzejszy.

kaocechaem dodano: 28 kwietnia 2019

Podejmnij ryzyko. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy, a jeśli przegrasz - będziesz mądrzejszy.

Życia nie mierzy się ilością oddechów ale ilością chwil które zapierają dech w piersiach.

kaocechaem dodano: 28 kwietnia 2019

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Ludzie którzy celów nie mają pracują dla ludzi którzy je mają.

kaocechaem dodano: 28 kwietnia 2019

Ludzie, którzy celów nie mają pracują dla ludzi, którzy je mają.

Nie musisz być wielki żeby zacząć ale musisz zacząć żeby być wielki.

kaocechaem dodano: 28 kwietnia 2019

Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielki.

Jeśli ktoś mówi że coś się nie uda pamiętaj że to są jego granice a nie Twoje!

kaocechaem dodano: 28 kwietnia 2019

Jeśli ktoś mówi, że coś się nie uda pamiętaj, że to są jego granice, a nie Twoje!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV