głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion i wciąż nałogowo wypytuję czy mnie kochasz mając nadzieję że za setnym czy tysięcznym razem w końcu odpowiesz twierdząco choćby dla świętego spokoju. i ta nieod

abstracion

abstracion.moblo.pl
i wciąż nałogowo wypytuję czy mnie kochasz mając nadzieję że za setnym czy tysięcznym razem w końcu odpowiesz twierdząco choćby dla świętego spokoju.
i wciąż nałogowo wypytuję czy... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

i wciąż nałogowo wypytuję czy mnie kochasz, mając nadzieję, że za setnym czy tysięcznym razem w końcu odpowiesz twierdząco, choćby dla świętego spokoju.

i ta nieodparta ochota na... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

i ta nieodparta ochota na niekontrolowany płacz, zaraz po przebudzeniu. nie zdążę jeszcze dobrze podnieść powiek, a do moich łez natychmiastowo napływają przeszklone pustką, łzy.

ona otwiera okno na oścież podczas... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

ona otwiera okno na oścież podczas deszczu, a tanie wino pije prosto z butelki. rano biega boso po trawie bo uwielbia dotyk rosy na stopach. zasypia podczas kąpieli i uwielbia palić papierosy podczas malowania paznokci. jest wyjątkowa. niepowtarzalna. a nikt nie jest w stanie tego zwyczajnie, docenić.

dziękuję Ci. w życiu bym nie pomyślała  że moje myśli bądź to co czuje  może wzbudzić w kimś podziw. świadomość  że daje komuś siłę jest nie do opisania chociaż nie do końca rozumiem w jakiej postaci? to ja dziękuję Tobie  mając nadziej  że nadal będziesz czytać to co piszę. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci. w życiu bym nie pomyślała, że moje myśli bądź to co czuje, może wzbudzić w kimś podziw. świadomość, że daje komuś siłę jest nie do opisania chociaż nie do końca rozumiem w jakiej postaci? to ja dziękuję Tobie, mając nadziej, że nadal będziesz czytać to co piszę. do wpisu 14 kwietnia 2010
nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi.... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi. nawet na to nie licz. nie mogłabym z Tobą przebywać bez świadomości, że mnie kochasz. nie mogłabym Ci doradzać, gdybyś pokłócił się z dziewczyną. nie byłabym w stanie wysłuchiwać jaka dobra ze mnie kumpela. nigdy w życiu, nie mogłabym cieszyć się Twoim szczęściem. nie tym, którym dzielisz się z inną.

potrzebowałam dnia  żeby Cię... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

potrzebowałam dnia, żeby Cię pokochać. teraz potrzebuję całego życia, aby Cię zapomnieć.

przestanę nosić stanik i zacznę... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

przestanę nosić stanik i zacznę zdzierać obcasy na nierównych chodnikach w ramach protestu przeciw nieodwzajemnionej miłości.

dzisiaj nie patrzysz na mnie jak na... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

dzisiaj nie patrzysz na mnie jak na wartościową kobietę za którą mnie uważałeś. dzisiaj patrzysz na mnie jak na zbędny przedmiot, przeszkadzający w procesie oddychania.

perfekcyjnie potrafię oszukiwać... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość. szczególnie kategoriach 'wcale mi nie zależy', 'nic do niego nie czuje', 'sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei, że zobaczę jego numer na wyświetlaczu'.

wróciła do domu po kolejnym... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

wróciła do domu po kolejnym spotkaniu z rzekomą miłością jej życia. cała roztrzęsiona po kolejnej dawce wyzwisk z jego strony, po cichu ściągnęła szpilki, targając niechcący swoje ulubione rajstopy. zamykając drzwi swojego pokoju, wybuchła spazmatycznym płaczem. zrobiła niesfornego koka na czubku głowy, założyła za duży, rozciągnięty sweter i biorąc paczkę chusteczek wraz z butelką wina, wyszła na zewnątrz. biegła przed siebie. boso, w deszczu w środku nocy. nie wiedziała dokąd zmierza, łzy przysłaniały jej pole widzenia. potknęła się. upuściła butelkę z winem, kalecząc sobie dłonie. delikatnie się podniosła. ocierając łzy rozmazała swój ulubiony tusz. usiadła na krawędzi krawężnika, a jej źrenice rozszerzyły się do granic możliwości. myślała o nim. właśnie wtedy, usłyszała ciche 'wszystko w porządku?'. słowa których tak bardzo potrzebowała. musiała doprowadzić się do skrajnej rozpaczy, aby uzyskać krztę wsparcia.

pokazałeś palcem na jedną z... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

pokazałeś palcem na jedną z dziewczyn, mówiąc do kolegów, że Ci się podoba. odruchowa zaczęłam analizować jej wygląd, sposób bycia i gesty. starałam się do niej upodobnić. pomimo tego, że obiecałam sobie, nigdy nie zmieniać się dla mężczyzny. doskonale wiedząc, że i tak nie dostrzeżesz mojego poświęcenia.

nienawidzę Cię za to  że gdy... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

nienawidzę Cię za to, że gdy idziesz ze swoją dziewczyną za rękę czule ją obejmując, puszczasz do mnie oczko bądź zalotnie się uśmiechasz. nienawidzę Cię za to, że robisz mi tą chorą nadzieję, pobudzając moją naiwność nawet w tych najmniej odpowiednich momentach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV