głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion najbardziej zabolał mnie moment kiedy wyszeptałam że wciąż ją kochasz a Ty tylko niemo przytaknąłeś. zamiast beztrosko zaprzeczyć kłamiąc. wyszedł trzaskając dr

abstracion

abstracion.moblo.pl
najbardziej zabolał mnie moment kiedy wyszeptałam że wciąż ją kochasz a Ty tylko niemo przytaknąłeś. zamiast beztrosko zaprzeczyć kłamiąc.
najbardziej zabolał mnie moment... teksty

abstracion dodano: 13 kwietnia 2010

najbardziej zabolał mnie moment kiedy wyszeptałam, że wciąż ją kochasz, a Ty tylko niemo przytaknąłeś. zamiast beztrosko zaprzeczyć, kłamiąc.

wyszedł trzaskając drzwiami... teksty

abstracion dodano: 13 kwietnia 2010

wyszedł trzaskając drzwiami, ówcześnie tłumacząc, że zbyt trudno jest ją kochać. w tym samym momencie, spadła ich wspólna fotografia. symbolizująca jeden z najszczęśliwszych momentów w jej życiu. leżąca obok jej łóżka na szafce nocnej. ramka rozpadła się na miliardy małych kawałeczków. zupełnie jak jej nadzieje. zupełnie jak ona sama.

Ciebie w szczególności   33. : D. teksty abstracion dodał komentarz: Ciebie w szczególności < 33. : D. do wpisu 13 kwietnia 2010
leżała bezwładnie na podmokniętej... teksty

abstracion dodano: 13 kwietnia 2010

leżała bezwładnie na podmokniętej przez tanie wino, podłodze. na jej policzkach widniały rumieńce. ciśnienie skoczyło jej z powodu niekontrolowanego wybuchu płaczu. włosy miała rozczochrane jak nigdy wcześniej. rękawy sukienki miała całe mokre, umazane resztkami tuszu po ocieraniu łez. zapalając kolejnego papierosa, starała wbić sobie do głowy, że nie słusznie jej na nim zależy. że nie warto robić sobie złudnej nadziei. że bezsenne noce, nie są tego warte. właśnie wtedy, usłyszała ciche skrzypnięcie drzwi jej pokoju. podnosząc delikatnie głowę, próbowała zobaczyć, co się dzieje. łzy, przez które niemal oślepła, wcale jej w tym nie pomagały. usłyszała ciche 'witaj'. doskonale znała ten głos. podnosząc się gwałtownie, starała się okiełznać. opuszkami palców, przejechała po brzegach ust, żeby zetrzeć rozmazaną szminkę. otworzyła szeroko oczy z niedowierzania. zobaczyła jego uśmiech. jedyny w swoim rodzaju. podszedł do niej. wplątując palce w jej blond loki, wyszeptał : wróciłem.

mam we krwi podejmowanie złych... teksty

abstracion dodano: 13 kwietnia 2010

mam we krwi podejmowanie złych decyzji, wybieranie nieodpowiednich facetów, bycie zbyt pruderyjną egocentryczką z wybujałym ego i naiwnością na skalę kosmosu, no i to najistotniejsze przez co cierpię najbardziej - picie zbyt gorącej herbaty.

dziękuję za wszystkie komentarze.... teksty

abstracion dodano: 13 kwietnia 2010

dziękuję za wszystkie komentarze. bardzo proszę, nie płaczcie. nie chcę nikogo doprowadzać do skrajnych emocji. szczególnie do tych negatywnych (czyt.łzy). oświadczam, że nie ponoszę konsekwencji za zmiany w stanie psychicznym, spowodowane czytaniem moich wypocin. dziękuję wszystkim, którzy poświęcają czas na czytanie tego i owego na moim profilu. ubóstwiam Was i dziękuję jeszcze raz : D. ; *.

stanęła przed nim  oddychając... teksty

abstracion dodano: 12 kwietnia 2010

stanęła przed nim, oddychając coraz płytszej. w końcu zatrzymała oddech i zagryzając wargę, delikatnie zsunęła ramiączko bluzki. bezszelestnie, przesuwając swój palec po ramieniu, patrzyła mu prosto w oczy. nie reagował. stał jak oniemiały, nie wiedząc co powinien zrobić. podniosła ramiączko, na swoje miejsce i zacisnęła zęby. zamknęła oczy, powstrzymując płacz. - kochasz ją! - wykrzyczała. - nie odpowiadał. - nie pozostaje mi nic innego, jak Ci pogratulować. bawisz się mną, kochając inną. wynoś się natychmiast. wynoś się! - rzuciła kieliszkiem czerwonego wina, który miała tuż pod ręką o ścianę, obok której stał jak osłupiały nie wiedząc, co się dzieje. wino zostawiło czerwoną plamę na białej farbie. oboje milczeli. słychać było jedynie ciche uderzenia kropel taniego wina, skapujących na marmurową podłogę. patrzyła mu prosto w przeszklone kłamstwami źrenice, a łzy napływały do jej oczu z niesamowitą częstotliwością. - kocham ją. - wyszeptał, odchodząc.

kazałam zabrać ją z moich oczu... teksty

abstracion dodano: 12 kwietnia 2010

kazałam zabrać ją z moich oczu, krzycząc, że zaraz nie wytrzymam. nie byłam w stanie patrzeć, na kogoś kto zabrał mi powód do uśmiechu. kogoś, dzięki komu miałam powód do codziennego oddychania. gdyby mnie wtedy, od niej nie odciągnęli ... stałaby się sprawiedliwość. odebrałabym jej życie. tak samo, jak ona odebrał je mnie.

parząc swoje spierzchnięte usta... teksty

abstracion dodano: 12 kwietnia 2010

parząc swoje spierzchnięte usta gorącą kawą, zrozumiała, że nie nie warto.

wiem  że te absurdalne motylki w... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

wiem, że te absurdalne motylki w moich brzuchu, po dostaniu sms'a od Ciebie, nie są słuszne. wiem, że wiąże się z nimi wiele konsekwencji. nieprzespane noce, złamane serce i inne tego typu. mimowolnie się zatracam. zapominając, że nic z tego nie będzie. zapominając, że jesteś szczęśliwy z inną.

mam awersję na własne  osobiste... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

mam awersję na własne, osobiste serce. bo za każdym razem, gdy Cię widzę, mimowolnie czuję niewysłowioną ekstazę.

to wszystko jest zdecydowanie  ponad... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

to wszystko jest zdecydowanie, ponad moje siły. wiem, że moja niezależność i pewność siebie, nikną. bezsilność bierze górę. a ja mam cholerną i nieodpartą potrzebę się przytulić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV