głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dzięki : . widzę że mamy ze sobą coś wspólnego bo ten wpis jest centralnie o tym co czuję i jak myślę. pozdrawiam . ależ w kim? :D. obiecałam sobie że koniec z

abstracion

abstracion.moblo.pl
dzięki : . widzę że mamy ze sobą coś wspólnego bo ten wpis jest centralnie o tym co czuję i jak myślę. pozdrawiam .
dzięki : . widzę że mamy ze sobą coś wspólnego bo ten wpis jest centralnie o tym co czuję i jak myślę. pozdrawiam  . teksty abstracion dodał komentarz: dzięki : ). widzę, że mamy ze sobą coś wspólnego, bo ten wpis, jest centralnie o tym co czuję i jak myślę. pozdrawiam ;*. do wpisu 9 kwietnia 2010
ależ w kim? :D. teksty abstracion dodał komentarz: ależ w kim? :D. do wpisu 9 kwietnia 2010
obiecałam sobie że koniec z tym... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

obiecałam sobie, że koniec z tym bezsensownym rozczulaniem się, nad własnym pokrzywdzeniem przez chore przeznaczenie, czy kolejnego bezdusznego mężczyznę. że nigdy więcej nie zrezygnuję z ulubionego kakao, bo nie będę w stanie go wypić, z powodu dławienia się łzami. koniec z przeklinaniem na życie i chodzeniem po nocach w deszczu, krzycząc jakie to życie jest beznadziejne, a ja nieszczęśliwa.

żyję dla ludzi. nie wyobrażam... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

żyję dla ludzi. nie wyobrażam sobie, własnego istnienia, bez innych dookoła. może to chore, a ja jestem zbyt niepoprawna, ale zawsze wybieram sobie tą jedną osobę, dla której wstaje każdego nawet najbardziej pochmurnego poranka z łóżka. zazwyczaj jest to mężczyzna, jak za pewne, nie trudno się domyślić. to dla niego codziennie wstaje, zrzucam z siebie pidżamę, ubieram się, maluję, czeszę o oddychaniu i innych błahych czynnościach, nie wspominając. kiedy tracę osobę, na której mi zależy, przestaje wstawać z łóżka. nie widzę w sensu bytowaniu, dla samej siebie. pomimo tego, ludzie nazywają mnie egoistką.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

stojąc z pistoletem w ręku... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

stojąc z pistoletem w ręku, postanowiła wyzabijać każde ze swoich uczuć. nie wiedziała jednak, gdzie ma celować. strzeliła w serce, naiwnie wierząc, że to coś zdziała. niestety nie pomogło. nasłuchując swego ustającego tętna, nadal czuła jak bardzo go kocha.

zgadza się oczywiście : . może pojawi się wkrótce opis tego typu.  piszę generalnie o sytuacjach z życia wziętych i niestety ale większość nich to te kiedy on ma ostatnie słowo ... dziękuję za komentarz  . teksty abstracion dodał komentarz: zgadza się, oczywiście : ). może pojawi się wkrótce opis, tego typu. (; piszę generalnie o sytuacjach z życia wziętych i niestety, ale większość nich, to te kiedy on ma ostatnie słowo ... dziękuję za komentarz ;*. do wpisu 9 kwietnia 2010
słowo 'kocham' we wczorajszym... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

 dlaczego tak na mnie patrzysz?... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

- dlaczego tak na mnie patrzysz? - spytał. - patrzę, bo żyjesz. - odpowiedziała. - i co w tym dziwnego? - nic. prócz tego, że się zarzekałeś, że beze mnie żyć nie potrafisz. że umrzesz, jeżeli odejdę. że po za mną życia, nie widzisz. - wybuchnął szyderczym śmiechem, nachylając się wyszeptał jej do ucha. - kłamałem, maleńka.

planujesz z nią swoją... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

planujesz z nią swoją przyszłość. zastanawiasz się jakie kafelki położycie wspólnie w łazience, a ja Ci tylko ślepo przytakuję. opowiadasz mi o tym ile będziecie mieli dzieci, a ja wymuszam uśmiech, kłamiąc jak bardzo cieszę się Twoim szczęściem. zaciskam powieki, w obawie przed wybuchnięciem płaczem. zaciskam wargi, aby nie wykrzyczeć, że to ze mną powinieneś planować to, jak będzie nazywał się nasz pies. gratuluję Ci, doskonale wiedząc, że zależy mi na Tobie, stanowczo za bardzo, aby Cię tego szczęścia pozbawić.

nie zamierzam sztucznie się... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

nie zamierzam sztucznie się uśmiechać. tylko dlatego, że mam dość, kiedy każdy mnie pyta co mi jest. wolę w kółko powtarzać jak cholernie mnie zraniłeś, niż udawać, że mam szczękościsk.

te chore sprzeczne ze sobą nawzajem... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

te chore, sprzeczne ze sobą nawzajem emocje, przeszywające od środka niczym rozczarowanie o poranku i łzy bezsilności na dobranoc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV