głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą plamiąc swoje ulubione rajstopy. tak sama. dziękuję : . bardzo mi mi

abstracion

abstracion.moblo.pl
była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą plamiąc swoje ulubione rajstopy.
była nieziemsko zdenerwowana. ręce... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej, jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą, plamiąc swoje ulubione rajstopy.

tak sama. dziękuję : . bardzo mi miło że wklejasz moje wpisy. dzięki śliczne za podpisanie  . teksty abstracion dodał komentarz: tak sama. dziękuję : ). bardzo mi miło, że wklejasz moje wpisy. dzięki śliczne za podpisanie ;*. do wpisu 9 kwietnia 2010
bycie niczyją nie motywuje do... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

bycie niczyją, nie motywuje do codziennego wstawania z łóżka.

nie wiem czy to ze mną jest coś... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, czy mam jakiegoś cholernego pecha, a może po prostu jestem zbyt wybredna? zawsze wybieram faceta, który w konsekwencji naszej wspólnej miłości, okazuje się skończonym dupkiem, jak każdy poprzedni.

to w takim razie czujemy to samo  . teksty abstracion dodał komentarz: to w takim razie, czujemy to samo ; ). do wpisu 8 kwietnia 2010
podzielę się dziś moją... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

podzielę się dziś moją samotnością na pół. lubię się dzielić. chcesz trochę?

nie powiem że żałuję że się... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

nie powiem, że żałuję, że się poznaliśmy. przyznaję, że każdy z tych najpiękniejszych momentów, wart był tych gorzkich łez, każdej nocy.

większość jest na podstawie moich przeżyć. dziękuję Ci za komentarz. oczywiście nie mam nic przeciwko temu że wkleiłaś mój wpis. szczególnie że go podpisałaś. dziękuję Ci jeszcze raz i pozdrawiam  . teksty abstracion dodał komentarz: większość jest na podstawie moich przeżyć. dziękuję Ci za komentarz. oczywiście nie mam nic przeciwko temu, że wkleiłaś mój wpis. szczególnie, że go podpisałaś. dziękuję Ci jeszcze raz i pozdrawiam ;*. do wpisu 8 kwietnia 2010
Bogu omsknęła się dłoń kiedy... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

Bogu omsknęła się dłoń, kiedy sprawił nas zdolnymi do kochania.

zaczęła krzyczeć z... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

zaczęła krzyczeć, z przepełniających ją, negatywnych emocji. rzuciła o ścianę, kubkiem kawy, który rozbił się na drobne kawałeczki, zostawiając plamę na białej farbie. rzucała wszystkim co wpadło jej w ręce. była rozdarta, nie mogąc uwierzyć, że to wszystko spotyka ją po raz kolejny. że znów, zakochała się bez odwzajemnienia. po raz kolejny, równie naiwnie. po raz kolejny, w skończonym sukinsynie.

wszystko co dobre szybko się... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

wszystko co dobre, szybko się kończy. nasze uczucie było tak rewelacyjne, że skończyło się, zanim jeszcze zdążyło się zacząć.

obiecuję zająć się zbawianiem... teksty

abstracion dodano: 8 kwietnia 2010

obiecuję zająć się zbawianiem świata. ale to od jutra, bo dzisiaj muszę zając się sobą. własnym sercem i uczuciami, które są równie abstrakcyjne, jak oddychanie bez udziału powietrza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV