głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki oszukiwała samą siebie że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie znów za bardzo. wdepta

abstracion

abstracion.moblo.pl
usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki oszukiwała samą siebie że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie znów za bardzo.
usiadła na brzegu piaskownicy i... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie, znów za bardzo.

wdeptałeś moje marzenia w ziemię... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

wdeptałeś moje marzenia w ziemię, mówiąc, że wybierasz z nią imiona dla Waszych, wspólnych dzieci.

widząc Cię z jedną z największych... teksty

abstracion dodano: 10 kwietnia 2010

widząc Cię z jedną z największych szkolnych dziwek, tylko pokiwałam głową z niedowierzaniem. uwierz, że nie czułam smutku czy rozczarowania. ja po prostu poczułam się poniżona. zamieniłeś mnie na kogoś, kto codziennie stoi pod latarnią i jeszcze potrafisz się tym szczycić.

jezusicku! ja Cię teeż   33. za wszystko! wybacz  że nie wymieniam  ale tutaj jest ograniczenie do tysiąca znaków : D. teksty abstracion dodał komentarz: jezusicku! ja Cię teeż < 33. za wszystko! wybacz, że nie wymieniam, ale tutaj jest ograniczenie do tysiąca znaków : D. do wpisu 9 kwietnia 2010
ja Cię teeeeeeż   333. myślałam  że Ty mnie tak za całokształt  a nie : teksty abstracion dodał komentarz: ja Cię teeeeeeż < 333. myślałam, że Ty mnie tak za całokształt, a nie : do wpisu 9 kwietnia 2010
przez całą noc  zaciskam swoją... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

przez całą noc, zaciskam swoją pięść na poduszce, krzycząc Twoje imię przez sen. budzę wszystkich w mieszkaniu. starają się mnie obudzić, nie wiedząc co się ze mną dzieje. budząc się cała zapłakana, tłumaczę, że nic mi nie jest. nie chce wyjść na zdesperowaną, mówiąc o nieodwzajemnionej miłości.

śnisz mi się po nocach.... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

śnisz mi się po nocach. przypominasz o sobie, nawet podczas jedzenia moich ulubionych płatków. myślę o Tobie z każdym, nawet tym najpłytszym oddechem. uwierz, że chciałabym zapomnieć. gdybym tylko potrafiła ...

nawet jeżeli permanentnie  usunę... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

nawet jeżeli permanentnie, usunę Cię z moich wspomnień, to i tak moje serce nie będzie w stanie zachorować na amnezję.

gdybym tylko mogła  to uwierz  że... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

gdybym tylko mogła, to uwierz, że wyrwałabym sobie serce, a później wyrzuciła je za okno z największą siłą jaką potrafię.

wolę już tą pieprzoną pustkę i... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

wolę już tą pieprzoną pustkę i nie wysłowiony dylemat na temat, tego co czuję, niż tą cholerną frustracje, sprzecznymi emocjami, które rozdzierają mnie od wewnątrz.

podbiegła do niego i przytulając... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

podbiegła do niego i przytulając najmocniej jak potrafi, wykrzyczała 'ja Ciebie też'. gwałtownie zsunął jej ręce, ze swoich pleców i odpowiedział. - jak masz na drugie? naiwność?

założyłam sobie gumkę... teksty

abstracion dodano: 9 kwietnia 2010

założyłam sobie gumkę, recepturkę na nadgarstek. za każdym razem, gdy o Tobie pomyślałam, strzelałam sobie nią z całej siły w dłoń. miałam nadzieję, że to poskutkuje. mój nadgarstek ocieka krwią, a Ty nadal jesteś głównym tematem moich przemyśleń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV