głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion moje imię bezszelestnie padające z jego ust daje mi większą satysfakcję niż picie kakao w środku nocy. dzisiaj zrozumiałam że świadomość bycia nikim od samego p

abstracion

abstracion.moblo.pl
moje imię bezszelestnie padające z jego ust daje mi większą satysfakcję niż picie kakao w środku nocy.
moje imię bezszelestnie padające z... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

moje imię, bezszelestnie padające z jego ust, daje mi większą satysfakcję niż picie kakao w środku nocy.

dzisiaj zrozumiałam że... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

dzisiaj zrozumiałam, że świadomość bycia nikim od samego początku jest znacznie lepsza, niż złudne nadzieje i te rozpaczliwe rozczarowania w rezultacie własnej naiwności.

czuję się jak pusta... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

czuję się jak pusta, bezwartościowa egoistka, gdy łzy stają mi w oczach widząc jaki jesteś szczęśliwy. szczęśliwy z inną.

walczymy zaparcie o rzeczy nie... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

walczymy zaparcie o rzeczy nie możliwe. dążymy do spełnienia abstrakcyjnych marzeń i realizacji nieosiągalnych snów. wydaje nam się, że jesteśmy silni i damy radę. że nic nie jest w stanie nam przeszkodzić, a my z satysfakcją osiągniemy cel. w życiu każdego z nas, nadchodzi moment kiedy uświadamiamy sobie jak bardzo się myliliśmy i jak nasza bezsilność jest w stanie nami manipulować.

wciąż się zamyślam odcinając na... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

wciąż się zamyślam, odcinając na dobre od Bożego świata. co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. ludzie sugerują, że chyba się zakochałam. a ja tylko niemo zaprzeczam, kręcąc głową. wcale się nie zakochałam. tylko myślę o takim jednym, jakieś 24h na dobę. analizując każdy z jego oddechów.

jej desperacja doprowadziła do... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

jej desperacja doprowadziła do zachowań, niemal obsesyjnych. była w stanie podejść do obcego mężczyzny w autobusie i przytulając się znienacka, zacząć żalić jak bardzo brak jej miłości.

przesadzasz : . dziękuję Ci za miłe słowa  . Twoje wpisy są bardzo dobre a Ty jesteś zbyt skromna  . teksty abstracion dodał komentarz: przesadzasz : ). dziękuję Ci za miłe słowa ;*. Twoje wpisy, są bardzo dobre, a Ty jesteś zbyt skromna ; >. do wpisu 15 kwietnia 2010
obudziła się z niemym krzykiem w... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

obudziła się z niemym krzykiem w środku nocy. cała roztrzęsiona nie wiedziała co się dzieje. kolejny raz zasnęła w ubraniu, po wypiciu butelki taniego wina. nie zmywając wczorajszego makijażu, nie ściągając nawet szpilek. leżała drętwo na łóżku trzymając w ręku chusteczkę. to sen o nim, ją obudził. nie pamiętała szczegółów, ale zrozumiała jego przesłanie. dotarło do niej, że jeżeli nam czymś zależy, to trzeba o to walczyć. pomimo wszystko. pomimo przeciwności losu. zagryzła wargę i gwałtownie podnosząc się z łóżka, chwyciła za płaszcz, wybiegając z mieszkania. biegła w rozczochranych włosach, niedbałym makijażu zrobionym dzień wcześniej. biegnąc jak oszalała, targając swoją sukienkę. zobaczyła go na ich wspólnej ławce. siedział w świetle jednej z latarni. było widać, tylko jego twarz. podeszła delikatnie stąpając z nadzieją, że uda jej się wyrazić swoje uczucie. wyciągnęła do niego rękę, a on patrząc na nią z pogardą w oczach, wyszeptał : 'miłości nie można kazać czekać. spóźniłaś się

kochasz ją. jesteś z nią... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

kochasz ją. jesteś z nią szczęśliwy, podkreślasz to w każdej rozmowie ze mną. zaciskam zęby, sztucznie kłamiąc że cieszę się Twoim szczęściem. dziękuję Bogu za to, że Cię mam. nie jesteśmy razem, ale rozmawiasz ze mną. nie ważne o czym. nie ważne, że wciąż ględzisz o tym jaka jest wspaniała. grunt, że poświęcasz czas właśnie mnie, aby o tym opowiadać. nie zamierzam z nią konkurować. niszczyć Twojego szczęścia. za bardzo mi zależy. rozmawiając z Tobą, niemo przytakuję gratulując szczęścia. mój plastikowy, wymuszony uśmiech jest specjalnie dla Ciebie. chcę, abyś czuł moje wsparcie w czymś, czego nie popieram. miłość polega na stawianiu szczęścia drugiej osoby, ponad swoje. zastosowałam się do tej zasady. nie łudzę się, że kiedyś zrezygnujesz z niej, na rzecz mnie. nawet nie śmiem o tym marzyć. najgorzej jest, kiedy nie muszę już udawać. kiedy odchodzisz pozostawiając mnie samej sobie, a ja zaczynam płakać jak skończona kretynka z ironicznymi nadziejami.

czuję się jak ironiczna pomyłka... teksty

abstracion dodano: 15 kwietnia 2010

czuję się jak ironiczna pomyłka widząc Cię ze swoją dziewczyną. jak kochanka żonatego, który wciąż obiecuje, że rozwiedzie się ze swoją żoną. tyle, że Ty nie składasz mi żadnych obietnic. jestem tylko zbędnym dodatkiem do Twojego urozmaiconego bytowania z inną.

dziękuję Ci za tyle miłych słów  . bardzo mnie cieszy fakt że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do powrotu na wizaż to obiecuję poważnie to przemyśleć.  pozdrawiam  33. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci za tyle miłych słów ;**. bardzo mnie cieszy fakt, że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję, bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do powrotu na wizaż, to obiecuję poważnie to przemyśleć. (; pozdrawiam < 33. do wpisu 14 kwietnia 2010
otwierając delikatnie oczy... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

otwierając delikatnie oczy, spojrzała niemo na zegarek, który wskazywał kilka minut po czwartej nad ranem. nabierając głęboko powietrza, poczuła dłoń na swoich biodrze. obróciła się, ujrzawszy na poduszce obok miłość swojego życia. pachniał niebiańsko. jego ciemne włosy delikatnie podwiewał wiatr, buszujący po sypialni. zaczęła cicho łkać. była to jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu. łzy, które stawały w jej oczach, nie były łzami szczęścia. były to łzy pogardy własnym przeznaczeniem. wiedziała, jaki będzie finał tej nocy. jednak skusiła się na chwilę zapomnienia pomimo konsekwencji. zdecydowała, że moment szczęścia jest wart dni rozpaczy. pocałowała go czule w czoło i spoglądając po raz ostatni na jego beztroski wyraz twarzy, usiadła na brzegu łóżka. zapaliła papierosa i zaczęła ubierać wczorajsze ubranie. przetarła opuszkami palców zaschnięty tusz spod oczu i biorąc szpilki do ręki, aby go nie obudzić stukiem obcasów, wyszła bez słowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV