głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dziękuję Ci za tyle miłych słów . bardzo mnie cieszy fakt że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do p

abstracion

abstracion.moblo.pl
dziękuję Ci za tyle miłych słów . bardzo mnie cieszy fakt że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do powro
dziękuję Ci za tyle miłych słów  . bardzo mnie cieszy fakt że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do powrotu na wizaż to obiecuję poważnie to przemyśleć.  pozdrawiam  33. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci za tyle miłych słów ;**. bardzo mnie cieszy fakt, że poprzez pisanie udaje mi się odtworzyć to co czuję, bo właśnie na tym zależy mi najbardziej. co do powrotu na wizaż, to obiecuję poważnie to przemyśleć. (; pozdrawiam < 33. do wpisu 14 kwietnia 2010
otwierając delikatnie oczy... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

otwierając delikatnie oczy, spojrzała niemo na zegarek, który wskazywał kilka minut po czwartej nad ranem. nabierając głęboko powietrza, poczuła dłoń na swoich biodrze. obróciła się, ujrzawszy na poduszce obok miłość swojego życia. pachniał niebiańsko. jego ciemne włosy delikatnie podwiewał wiatr, buszujący po sypialni. zaczęła cicho łkać. była to jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu. łzy, które stawały w jej oczach, nie były łzami szczęścia. były to łzy pogardy własnym przeznaczeniem. wiedziała, jaki będzie finał tej nocy. jednak skusiła się na chwilę zapomnienia pomimo konsekwencji. zdecydowała, że moment szczęścia jest wart dni rozpaczy. pocałowała go czule w czoło i spoglądając po raz ostatni na jego beztroski wyraz twarzy, usiadła na brzegu łóżka. zapaliła papierosa i zaczęła ubierać wczorajsze ubranie. przetarła opuszkami palców zaschnięty tusz spod oczu i biorąc szpilki do ręki, aby go nie obudzić stukiem obcasów, wyszła bez słowa.

i wciąż nałogowo wypytuję czy... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

i wciąż nałogowo wypytuję czy mnie kochasz, mając nadzieję, że za setnym czy tysięcznym razem w końcu odpowiesz twierdząco, choćby dla świętego spokoju.

i ta nieodparta ochota na... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

i ta nieodparta ochota na niekontrolowany płacz, zaraz po przebudzeniu. nie zdążę jeszcze dobrze podnieść powiek, a do moich łez natychmiastowo napływają przeszklone pustką, łzy.

ona otwiera okno na oścież podczas... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

ona otwiera okno na oścież podczas deszczu, a tanie wino pije prosto z butelki. rano biega boso po trawie bo uwielbia dotyk rosy na stopach. zasypia podczas kąpieli i uwielbia palić papierosy podczas malowania paznokci. jest wyjątkowa. niepowtarzalna. a nikt nie jest w stanie tego zwyczajnie, docenić.

dziękuję Ci. w życiu bym nie pomyślała że moje myśli bądź to co czuje może wzbudzić w kimś podziw. świadomość że daje komuś siłę jest nie do opisania chociaż nie do końca rozumiem w jakiej postaci? to ja dziękuję Tobie mając nadziej że nadal będziesz czytać to co piszę. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci. w życiu bym nie pomyślała, że moje myśli bądź to co czuje, może wzbudzić w kimś podziw. świadomość, że daje komuś siłę jest nie do opisania chociaż nie do końca rozumiem w jakiej postaci? to ja dziękuję Tobie, mając nadziej, że nadal będziesz czytać to co piszę. do wpisu 14 kwietnia 2010
nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi.... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi. nawet na to nie licz. nie mogłabym z Tobą przebywać bez świadomości, że mnie kochasz. nie mogłabym Ci doradzać, gdybyś pokłócił się z dziewczyną. nie byłabym w stanie wysłuchiwać jaka dobra ze mnie kumpela. nigdy w życiu, nie mogłabym cieszyć się Twoim szczęściem. nie tym, którym dzielisz się z inną.

potrzebowałam dnia żeby Cię... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

potrzebowałam dnia, żeby Cię pokochać. teraz potrzebuję całego życia, aby Cię zapomnieć.

przestanę nosić stanik i zacznę... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

przestanę nosić stanik i zacznę zdzierać obcasy na nierównych chodnikach w ramach protestu przeciw nieodwzajemnionej miłości.

dzisiaj nie patrzysz na mnie jak na... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

dzisiaj nie patrzysz na mnie jak na wartościową kobietę za którą mnie uważałeś. dzisiaj patrzysz na mnie jak na zbędny przedmiot, przeszkadzający w procesie oddychania.

perfekcyjnie potrafię oszukiwać... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

perfekcyjnie potrafię oszukiwać własną podświadomość. szczególnie kategoriach 'wcale mi nie zależy', 'nic do niego nie czuje', 'sprawdzając co minutę sms'a wcale nie mam nadziei, że zobaczę jego numer na wyświetlaczu'.

wróciła do domu po kolejnym... teksty

abstracion dodano: 14 kwietnia 2010

wróciła do domu po kolejnym spotkaniu z rzekomą miłością jej życia. cała roztrzęsiona po kolejnej dawce wyzwisk z jego strony, po cichu ściągnęła szpilki, targając niechcący swoje ulubione rajstopy. zamykając drzwi swojego pokoju, wybuchła spazmatycznym płaczem. zrobiła niesfornego koka na czubku głowy, założyła za duży, rozciągnięty sweter i biorąc paczkę chusteczek wraz z butelką wina, wyszła na zewnątrz. biegła przed siebie. boso, w deszczu w środku nocy. nie wiedziała dokąd zmierza, łzy przysłaniały jej pole widzenia. potknęła się. upuściła butelkę z winem, kalecząc sobie dłonie. delikatnie się podniosła. ocierając łzy rozmazała swój ulubiony tusz. usiadła na krawędzi krawężnika, a jej źrenice rozszerzyły się do granic możliwości. myślała o nim. właśnie wtedy, usłyszała ciche 'wszystko w porządku?'. słowa których tak bardzo potrzebowała. musiała doprowadzić się do skrajnej rozpaczy, aby uzyskać krztę wsparcia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV