głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion niah : D. nie przesadzajmy ale dziękuję bardzo . zdarza mi się potykać o sznurowadła swoich trampek. często przez przypadek połykam gumy do żucia. gaszę papiero

abstracion

abstracion.moblo.pl
niah : D. nie przesadzajmy ale dziękuję bardzo .
niah : D. nie przesadzajmy  ale dziękuję bardzo   . teksty abstracion dodał komentarz: niah : D. nie przesadzajmy, ale dziękuję bardzo ;*. do wpisu 18 kwietnia 2010
zdarza mi się potykać o... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

zdarza mi się potykać o sznurowadła swoich trampek. często przez przypadek, połykam gumy do żucia. gaszę papierosy w filiżankach, zamiast w popielniczkach. otwieram okno na oścież podczas deszczu. ucinam sobie popołudniowe drzemki, popijając wcześniej wino. nie jestem idealna. a moje życie polega na czekaniu na osobę, która tą nie idealność zaakceptuje.

marzę o tym  aby znaleźć swojego... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

marzę o tym, aby znaleźć swojego lwa masochistę.

zapomnę. ale weź mi kurwa obiecaj... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

zapomnę. ale weź mi kurwa obiecaj, że już nie wrócisz. żebym mogła zapomnieć tak na stałe, bez opamiętania. tak jak smak mojej ulubionej czekolady. będzie mi to sprawiać wiele trudności, ale uda mi się. ponowne jej spróbowanie przypomni mi smak. Twój powrót przypomni mi miłość.

to nie jest tak  że wiecznie... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

to nie jest tak, że wiecznie marudzę i na wszystko narzekam, bo jestem zbyt wybredna czy pruderyjna. ja po prostu mam dość wszystkiego co mnie otacza. brak mi sił, aby to wszystko zaakceptować. nie jestem w stanie 'patrzyć przez palce' i iść przed siebie z nadzieją na lepsze jutro. skończyły mi się skrupuły do oszukiwania samej siebie.

upuściłam kubek gorącej herbaty... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

upuściłam kubek gorącej herbaty, na mój dywan. zapomniałam, że trzymam go w rękach tak bardzo starałam sobie przypomnieć Twój wyraz twarzy, gdy mówiłeś jak kochasz.

bezkarnie napawać się Twoją wonią... teksty

abstracion dodano: 18 kwietnia 2010

bezkarnie napawać się Twoją wonią, co dnia. beztrosko patrząc w Twoje powiększające się źrenice, bez myślenia o konsekwencjach. spoglądać na Twój błogi uśmiech bez wyrzutów sumienia.

bardzo mi miło z tego powodu :  . dziękuję. pomysły? z głowy  bądź na podstawie przeżyć życiowych. pozdrawiam.    teksty abstracion dodał komentarz: bardzo mi miło z tego powodu : ). dziękuję. pomysły? z głowy, bądź na podstawie przeżyć życiowych. pozdrawiam. (; do wpisu 17 kwietnia 2010
będę pić colę light z mojego... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

będę pić colę light z mojego ulubionego kubka z kubusiem puchatkiem, przez przezroczystą słomkę, zapominając jak masz na imię.

muszę sobie  gdzieś wytatuować... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

muszę sobie, gdzieś wytatuować, że masz inną w ramach przypomnienia. może to uchroni mnie przed obsesyjnym planowaniem naszej wspólnej przyszłości.

od dzisiaj obiecuję sobie... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

od dzisiaj obiecuję sobie, zapomnieć. przestanę obsesyjnie o Tobie myśleć wraz z każdym oddechem. nie będę wspominać Twojego spojrzenia podczas siedzenia na parapecie. koniec z planowaniem wspólnego życia z Tobą, podczas picia kakao. nie będę biec jak oszalała do telefonu, kiedy usłyszę jego dźwięk z nadzieją, że to Ty. przestanę wypisywać Twoje imię w każdym możliwym zeszycie. i nareszcie sobie uświadomię, że jesteś szczęśliwy, niezainteresowany i zajęty.

oglądać te durnowate komedie... teksty

abstracion dodano: 17 kwietnia 2010

oglądać te durnowate komedie romantyczne i pochłaniając litrami lody, zazdrościć bohaterom happy end'u.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV