głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion będę tarzać się w porannej rosie po trawie. turlać się w obłokach chmur bez przykrych wspomnień z przeszłości i bezdusznych perspektyw na przyszłość. będę popij

abstracion

abstracion.moblo.pl
będę tarzać się w porannej rosie po trawie. turlać się w obłokach chmur bez przykrych wspomnień z przeszłości i bezdusznych perspektyw na przyszłość.
będę tarzać się w porannej rosie... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

będę tarzać się w porannej rosie po trawie. turlać się w obłokach chmur, bez przykrych wspomnień z przeszłości i bezdusznych perspektyw na przyszłość.

będę popijać kakao  zaciągając... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

będę popijać kakao, zaciągając się papierosami. zero obsesyjnego analizowania sensu życia, czy innych. w końcu zacznę nosić swoje ulubione rajstopy bez wyrzutów sumienia, że tym razem nie powiesz mi jak mnie w nich uwielbiasz.

brak mi sił  aby walczyć ze samą w... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

brak mi sił, aby walczyć ze samą w celu powstrzymania płaczu, którym mam ochotę wybuchnąć w ramach egoizmu za każdym razem, gdy widzę Cię z kimś kto daje Ci szczęście. za każdym razem, gdy widzę Cię z nią.

dziękuję  dziękuję  dziękuję  dziękuję : D.   . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję : D. ;*. do wpisu 20 kwietnia 2010
będę wierna zielonej herbacie i... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

będę wierna zielonej herbacie i czekoladzie po wieki. przynajmniej mam pewność, że mnie nie zdradzą, zranią czy zostawią dla innej.

nigdy nie przyznam się do miłości.... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

nigdy nie przyznam się do miłości. wolę tłumić w sobie te chore uczucia, niż zostać desperatką przyznającą się do kochania sukinsyna. w dodatku zajętego sukinsyna.

zakładać Twoją koszulę i... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

zakładać Twoją koszulę i pachnieć Twoją wonią, po wspólnej nocy przepełnionej miłością.

eh. brak słów. nic nie można z tym zrobić. a genialna to Ty jesteś   . teksty abstracion dodał komentarz: eh. brak słów. nic nie można z tym zrobić. a genialna to Ty jesteś ;*. do wpisu 20 kwietnia 2010
zaczęłam jeść te okropne płatki... teksty

abstracion dodano: 20 kwietnia 2010

zaczęłam jeść te okropne płatki na śniadanie zamiast swoich ulubionych w ramach frustracji Twoim zachowaniem.

wybacz moją kretyńską euforię na... teksty

abstracion dodano: 19 kwietnia 2010

wybacz moją kretyńską euforię na Twój widok i te kompromitujące świeczki w moich tęczówkach. staram się powstrzymać zachwyt Twoją osobą, ale uwierz że nie jest mi łatwo. przepraszam za mój paraliż, ale widząc Cię zapominam o Bożym świecie. o Twojej dziewczynie również. więc z góry przepraszam za wszelkie niedogodności i zachowania obsesyjne nad którymi nie jestem w stanie utrzymać kontroli.

odliczam czas od dostania od Ciebie... teksty

abstracion dodano: 19 kwietnia 2010

odliczam czas od dostania od Ciebie, jakże długo wyczekiwanej - wiadomości. przygryzając delikatnie wargę, pełna bezczelnie emanującej ze mnie euforii w myślach liczę sekundy. przecież nie mogę Ci odpisać tak od razu. jeszcze pomyślałbyś, że masz mnie na wyłączność. bądź mi na Tobie, zależy.

mam cały poraniony nadgarstek. a w... teksty

abstracion dodano: 19 kwietnia 2010

mam cały poraniony nadgarstek. a w pokoju odpadł mi tynk, ze ściany. uderzam pięścią w ścianę za każdym razem, gdy o Tobie pomyślę. taka moja osobista terapia szokowa. miałeś zacząć mi się kojarzyć z bólem. - poskutkowało. ale nawet w formie cierpienia jesteś zachwycający.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV