głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion i pomyśleć że poczułam coś do faceta którego szacunek do mnie mieści się w łyżeczce od herbaty. mimowolnie go pokochałam. gdyby mój rozum miał w tym jakikolwiek

abstracion

abstracion.moblo.pl
i pomyśleć że poczułam coś do faceta którego szacunek do mnie mieści się w łyżeczce od herbaty. mimowolnie go pokochałam. gdyby mój rozum miał w tym jakikolwiek udz
i pomyśleć że poczułam coś do... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

i pomyśleć, że poczułam coś do faceta, którego szacunek do mnie mieści się w łyżeczce od herbaty. mimowolnie go pokochałam. gdyby mój rozum, miał w tym jakikolwiek udział to uwierz, że bym Cię znienawidziła.

kucnęła i wkładając głowę... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

kucnęła i wkładając głowę między nogi, wybuchła spazmatycznym płaczem. odpaliła papierosa i nerwowo się zaciągając zaczęła kręcić głową z niedowierzaniem. powtarzała sobie, że to nie możliwe. zaczęła uderzać dłonią w czoło. nie dość, że pokochała mężczyznę który ma dziewczynę, to jeszcze ją zdradza. w dodatku z nie jedną.

ajaj. dzięki! nie przesadzajmy ale dziękuję : . teksty abstracion dodał komentarz: ajaj. dzięki! nie przesadzajmy, ale dziękuję : ). do wpisu 23 kwietnia 2010
rozhisteryzowana upuściła palącego... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

rozhisteryzowana upuściła palącego się papierosa na swoje ulubione rajstopy. wypaliła dziurę. jak na złość, układała się w kształt serca.

dla każdego z nas szczęście jest... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

dla każdego z nas szczęście jest czymś innym. każdy ma zupełnie inną teorię na jego temat. dla każdego jego definicja, oznacza zupełnie coś innego. dla jednych są to pieniądze, lans, seks. dla innych miłość, dobroć i pokój. są ludzie, których cieszą również inne rzeczy. dla nich niesamowicie ważne dla innych zupełnie błahe. życie polega na dążeniu do szczęścia. wszystko co robimy skupia się na realizacji naszych celów co w gruncie rzeczy prowadzi do naszego spełnienia i radości. właśnie dlatego nie można się poddawać. jeżeli chcesz żyć to walcz. a ja mogę dać sobie rękę uciąć, że nadejdzie dzień kiedy będziesz krzyczeć bez opamiętania jakie życie jest piękne, a Ty szczęśliwy.

są złudzenia które warto mieć.... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

są złudzenia, które warto mieć. nadzieje, które sprawiają naszą świadomość bardziej naiwną, ale życie znacznie przyjemniejszym.

zamknęłam oczy a ona kazała mi... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

zamknęłam oczy, a ona kazała mi wyobrazić sobie szczęście. przed oczyma widziałam tylko Jego. nie mogłam się do tego przyznać w końcu to źródełko uśmiechu jest zarezerwowane dla niej.

budząc się rano zapalam porannego... teksty

abstracion dodano: 22 kwietnia 2010

budząc się rano, zapalam porannego papierosa i ubierając za duży sweter otwieram okno na oścież. zachłystuję się powietrzem z myślą o Tobie. wiatr delikatnie podwiewa moje splątane loki. a ja zaciągam się z nadzieją, że ten dzień będzie choć w minimalnym calu lepszy od poprzedniego. biorę w dłonie filiżankę kawy i pijąc ją duszkiem, analizuję Twoje wczorajsze spojrzenia. czerwonymi paznokciami wystukuję na parapecie rytm naszej piosenki. zagryzam wargę, próbując przypomnieć sobie Twój zapach, któremu oddaję się bezpowrotnie.

Twoje kłamstwa pulsują w moich... teksty

abstracion dodano: 22 kwietnia 2010

Twoje kłamstwa pulsują w moich skroniach. a ja wierzę Ci z nadzieją, że w końcu przestaniesz łgać.

do końca dni będę się w Tobie... teksty

abstracion dodano: 22 kwietnia 2010

do końca dni, będę się w Tobie platonicznie kochać bez odwzajemnienia. będę wpatrywać się w Twoje czekoladowe patrzałki bez opamiętania ze świadomością, że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój.

życiowe bo z życia wzięte.  genialna to chyba za dużo powiedziane ale dziękuję  . teksty abstracion dodał komentarz: życiowe bo z życia wzięte. (; genialna to chyba za dużo powiedziane, ale dziękuję ;*. do wpisu 22 kwietnia 2010
będę oszukiwać samą siebie że... teksty

abstracion dodano: 22 kwietnia 2010

będę oszukiwać samą siebie, że jestem szczęśliwa dopóki w to nie uwierzę. plastikowe szczęście, jest lepsze niż żadne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV