głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion przychodzi w życiu moment kiedy zaczyna do nas dochodzić że zależy nam na kimś za bardzo. stanowczo za bardzo. zbyt przywiązujemy się do danej osoby. zaczynamy

abstracion

abstracion.moblo.pl
przychodzi w życiu moment kiedy zaczyna do nas dochodzić że zależy nam na kimś za bardzo. stanowczo za bardzo. zbyt przywiązujemy się do danej osoby. zaczynamy się ba
przychodzi w życiu moment  kiedy... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

przychodzi w życiu moment, kiedy zaczyna do nas dochodzić, że zależy nam na kimś za bardzo. stanowczo za bardzo. zbyt przywiązujemy się do danej osoby. zaczynamy się bać, że po raz kolejny będziemy tego żałować. wiemy, że nic dobrego z tego nie wyniknie, a konsekwencje które przyjdzie nam ponosić, są niezwykle bolesne. zaangażowanie się w znajomość i poświęcenie dla drugiej osoby, a czasami nawet oddanie się jej, niesie za sobą wiele ryzyka. właśnie wtedy nachodzi kulminacyjny moment, kiedy zadajemy sobie pytanie czy warto. czy te wszystkie nieprzespane noce pełne przemyśleń, są warte związków między ludzkich. związków pełnym zakłamania i podłości. wbrew naszemu rozumowi. według naszego serca. serca, które jest marnym doradzą. nie zważającym na późniejsze konsekwencje.

popatrzyła w jego beznamiętne... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

popatrzyła w jego beznamiętne źrenice, a jej serce stanęło. nie mogła zrozumieć swoich uczuć w stronę kogoś takiego jak on. kogoś bez serca, kto traktował ją jak nikogo. poniżał. on był dla niej wszystkim. ona dla niego nikim. wyciągnęła delikatnie dłonie ku jego twarzy i delikatnie przejechała opuszkiem palca po jego wardze. gwałtownie się odsunął patrząc na nią, jak na jakąś desperatkę. - co ty sobie wyobrażasz? - wykrzyczał. - spuściła wzrok, biorąc do dłoni papierosa. - przecież wiesz, że mam inną. to ona jest dla mnie wszystkim. - wyszeptał. - zmierzyła go wzrokiem i wybuchła spazmatycznym płaczem z niemocy. chwycił ją za rękę i delikatnie mierzwiąc jej splątane loki dłonią, pochylił się nad nią i wyszeptał ciche - 'wybacz'. wyszedł poirytowany całą sytuacją, pozostawiając ją samej sobie. nalała kieliszek czerwonego wina i usiadła na tarasie. popijając duszkiem napój zaczęła się szyderczo śmiać z niedowierzaniem o własnej naiwności i złudnej nadziei.

schowam się w szafie przed światem.... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

schowam się w szafie przed światem. tu wszystko jest zdecydowanie zbyt brudne. zbyt złe. ucieknę przed problemami. zapomnę.

ta szydercza pustka. brak... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

ta szydercza pustka. brak jakichkolwiek koncepcji na najbliższe sekundy. na jutro. na resztę życia.

ten paraliżując strach przed... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

ten paraliżując strach przed poczuciem czegoś, czego będę później żałować, ponosząc najbardziej bolesne konsekwencje jakie, są możliwe. m.in. nieustający płacz, co za tym idzie - wciąż rozmazany tusz.

zero ckliwych marzeń o księciu na... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

zero ckliwych marzeń o księciu na białym koniu. pora dorosnąć. pora zamienić swojego pluszowego misia na mężczyznę, którego należy zostawić zanim On zrobi to jako pierwszy.

chciałabym robić dwie zamiast... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

chciałabym robić dwie zamiast jednej kawy o poranku. po przebudzeniu ubierać Twoją koszulę, zamiast mojego za dużego swetra. ogrzewać się w Twoich ramionach, zamiast pod kocem.

zdarza mi się płakać tak  że... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

zdarza mi się płakać tak, że dławię się łzami. zdarza mi się śmiać tak, że nie mogę złapać oddechu. nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. mogę powiedzieć, że dążę do szczęścia ze łzami w oczach.

dziękuję :  . bardzo mnie cieszy fakt  że czytasz je tak długi okres czasu. mam nadzieję  że nadal będziesz   . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję : ). bardzo mnie cieszy fakt, że czytasz je tak długi okres czasu. mam nadzieję, że nadal będziesz ;*. do wpisu 24 kwietnia 2010
nawet kanapki z nutellą  nie... teksty

abstracion dodano: 24 kwietnia 2010

nawet kanapki z nutellą, nie smakują tak samo po Twoim odejściu.

jej oczy były przepełnione niemą... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

jej oczy były przepełnione niemą prośbą o pomoc. nikt nie potrafił zrozumieć krzyku jej źrenic.

być zazdrosną o faceta  który ma... teksty

abstracion dodano: 23 kwietnia 2010

być zazdrosną o faceta, który ma dziewczynę jest dosyć absurdalnym uczuciem. ale ostatnimi czasy, tylko owe czuje. same absurdy w moim sercu. w podświadomości też się przewijają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV