głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dlaczego ona wciąż milczy.? przecież kiedyś była pełna życia było jej wszędzie pełno zawsze uśmiechnięta ciesząca się życiem dziewczyna a teraz.? wrak człowieka

abstracion

abstracion.moblo.pl
dlaczego ona wciąż milczy.? przecież kiedyś była pełna życia było jej wszędzie pełno zawsze uśmiechnięta ciesząca się życiem dziewczyna a teraz.? wrak człowieka. co
dlaczego ona wciąż milczy.?... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

dlaczego ona wciąż milczy.? przecież kiedyś była pełna życia, było jej wszędzie pełno, zawsze uśmiechnięta, ciesząca się życiem dziewczyna, a teraz.? wrak człowieka. co się z nią stało.? - standardowa historia ... nieszczęśliwa miłość i inne duperele.

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice a jej ręce drżały jak nigdy dotąd, stanęła w deszczu na środki ulicy i zaczęła krzyczeć, że miłości nie ma. ówcześnie czytając sms'a, zakończającego jej związek.

nie chcę Cię szantażować  nie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

nie chcę Cię szantażować, nie chcę abyś był ze mną z litości, ale wiedz, że jeżeli mnie zostawisz to się zabiję. jesteś moim życiem, więc możesz mi je odebrać tylko na własne życzenie.

  może mnie zwyzywać  może... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- może mnie zwyzywać, może poniżać, może mnie ośmieszać, tylko niech mnie nie zostawia. - czy ty kobieto oszalałaś.? - nie. zakochałam się.

serce wyłączyłam  już Cię nie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

serce wyłączyłam, już Cię nie kocha. ale podświadomości nie potrafię, jest mi potrzebna. więc wciąż o tobie myślę i analizuję każde twoje słowo, każdy twój gest, każde twoje spojrzenie - jednym słowem rozmyślam o przeszłości.

jestem samowystarczalna. ale jakimś... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

jestem samowystarczalna. ale jakimś księciem na białym koniu, bym nie pogardziła.

aktualnie chodzę na terapię. leczę... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

aktualnie chodzę na terapię. leczę się z Ciebie. jestem na odwyku. możesz nie utrudniać i nie patrzyć tym pochłaniającym mnie doszczętnie wzrokiem.?

teraz idę w deszczową noc przez... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

ja powiedziałam  że kocham  a Ty... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

ja powiedziałam, że kocham, a Ty odszedłeś bez słowa. słyszałam tylko Twój beznamiętny chichot z oddali ...

chcę Cię mieć  już na zawsze... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

chcę Cię mieć, już na zawsze oddychać Twoją obecnością i patrzeć Twoimi oczyma. czy wymagam tak wiele.? to wszystko czego pragnę. spraw mnie szczęśliwą. chociaż przez chwilę.

wpatrując się w okno  znów... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wpatrując się w okno, znów przypominam, sobie każde słowo, każde te najpiękniejsze, które wypowiadałeś w moją stronę. nie zależnie od pogody, godziny, pory roku. - myślę o Tobie. nie ważne, czy właśnie wywieszam pranie, czy idę w deszczu przez polanę. i tak zawsze jesteś ze mną. nie miałabym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że już nie mogę Cię mieć. chciałabym się Ciebie pozbyć z mojej podświadomości i móc żyć. życiem, nie Tobą. jednak jestem zbyt naiwna i nie potrafię.

wybrałeś ją.  kiedy powiedziałam... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wybrałeś ją. kiedy powiedziałam, że już jestem gotowa i możemy spróbować, powiedziałeś, że już znalazłeś sobie inną. chciałabym Ci tylko szczerze pogratulować, bo ja nie potrafię się odkochać w niecałe 2 tygodnie, chociaż bardzo bym chciała. owacje na stojąco, skarbie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV