głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion obiecaj że odwiedzisz mnie na cmentarzu chociaż jeden raz. odchodząc chcę mieć pewność że przy mnie będziesz. obiecujesz.? zanim zdążył odpowiedzieć jej już nie

abstracion

abstracion.moblo.pl
obiecaj że odwiedzisz mnie na cmentarzu chociaż jeden raz. odchodząc chcę mieć pewność że przy mnie będziesz. obiecujesz.? zanim zdążył odpowiedzieć jej już nie
obiecaj że odwiedzisz mnie na... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

obiecaj, że odwiedzisz mnie na cmentarzu, chociaż jeden raz. odchodząc, chcę mieć pewność, że przy mnie będziesz. obiecujesz.? - zanim zdążył odpowiedzieć, jej już nie było ... odeszła, z brakiem świadomości i jakiejkolwiek nadziei. a tak bardzo chciała umierając, poczuć się szczęśliwą, chociaż ten jeden raz.

chcę być dla ciebie istotną... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

chcę być dla ciebie istotną, chociaż w tym stopniu, że kiedy już mnie nie będzie, odwołasz randkę z nią i przyjdziesz na mój pogrzeb. chociaż raz zrezygnujesz z niej, dla mnie.

najgorsze są wieczory. w... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

najgorsze, są wieczory. w szczególności te deszczowe. kiedy siadasz na parapecie z kubkiem gorącego kakao i nie wiesz, czy masz się śmiać czy płakać z tego co cię dzisiaj spotkało.

 przysięgłam przed samą sobą... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

- przysięgłam przed samą sobą, że przestanę o tobie myśleć. - i jak ci idzie.? - nie licząc 60 myśli na minutę z Tobą w roli głównej- świetnie.

 ja ci o miłości ty mi o ufo.... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

- ja ci o miłości, ty mi o ufo. - pytam, co ma piernik do wiatraka, do cholery.?! - ani jedno, ani drugie nie istnieje, kochanie.

ona wstaję każdego deszczowego... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

ona wstaję, każdego deszczowego dnia i żyje. bez ciebie. nie jest jej łatwo, ale udaje szczęśliwą i idzie jej całkiem nie źle. najgorzej jest, kiedy jest sama ze sobą. nie ma przed kim udawać, nie oszukuje samej siebie. staje przed lustrem i zaczyna płakać z bezsilności. wszystko za twoją zasługą.

zachłannie zatracam się twoją... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

zachłannie zatracam się twoją osobą. odbierz mi siebie, a odejdę. bez powietrza żyć nie można.

 nienawidzę na ciebie patrzeć!... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

- nienawidzę na ciebie patrzeć! - dlaczego? - bo przypomina się mi każda z chwil spędzonych z Tobą. - patrzę na usta, przypomina mi się jak całowałeś, jak wymawiałeś najpiękniejsze słowa pod słońcem. - patrzę w oczy, które tyle razy przekonywały mnie, że kochają. - patrzę na twoje ramiona, które dawały mi poczucie bezpieczeństwa jak żadne inne. - a kiedy odchodzisz, znów sobie przypominam, że jesteś oszustem. że ty i całe twoje ciało - kłamało.

znów widzę twój wzrok tak... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

znów widzę twój wzrok, tak opiekuńczy, kochający, dający bezpieczeństwo samym spojrzeniem. jedyny w swoim rodzaju. szkoda tylko, że już nie jest skierowany na mnie, lecz na inną. że teraz innej mówi jak bardzo kocha, że już zawsze może być bezpieczna i, że już do końca dni może czuć się spokojna. - ciekawe, czy ona też się da nabrać.

a ja chcę Cię całować na jej... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

a ja chcę Cię całować na jej oczach. szeptać słodkie słówka do ucha, tak żeby widziała. chcę aby umierała z zazdrości. po prostu chcę się z nią zamienić, rolami.

 masz.?  ale co.?  taki... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

- masz.? - ale co.? - taki mięsień pompujący krew w lewej stronie klatki piersiowej. - nie mam. - ale jak to.? podobno każdy ma! - każdy. dopóki, ktoś inny go nie zabierze. albo dopóki, sami go nie wyrzucimy, bo sprawia zbyt wiele kłopotów.

kłamiesz że kochasz inną tylko... teksty

abstracion dodano: 5 stycznia 2010

kłamiesz, że kochasz inną, tylko dlatego by mnie zranić. wciąż zapominając, że potrafię perfekcyjnie czytać z twoich oczu, które nie potrafią mnie oszukać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV