głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion chcę Cię mieć już na zawsze oddychać Twoją obecnością i patrzeć Twoimi oczyma. czy wymagam tak wiele.? to wszystko czego pragnę. spraw mnie szczęśliwą. chociaż

abstracion

abstracion.moblo.pl
chcę Cię mieć już na zawsze oddychać Twoją obecnością i patrzeć Twoimi oczyma. czy wymagam tak wiele.? to wszystko czego pragnę. spraw mnie szczęśliwą. chociaż przez
chcę Cię mieć  już na zawsze... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

chcę Cię mieć, już na zawsze oddychać Twoją obecnością i patrzeć Twoimi oczyma. czy wymagam tak wiele.? to wszystko czego pragnę. spraw mnie szczęśliwą. chociaż przez chwilę.

wpatrując się w okno  znów... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wpatrując się w okno, znów przypominam, sobie każde słowo, każde te najpiękniejsze, które wypowiadałeś w moją stronę. nie zależnie od pogody, godziny, pory roku. - myślę o Tobie. nie ważne, czy właśnie wywieszam pranie, czy idę w deszczu przez polanę. i tak zawsze jesteś ze mną. nie miałabym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że już nie mogę Cię mieć. chciałabym się Ciebie pozbyć z mojej podświadomości i móc żyć. życiem, nie Tobą. jednak jestem zbyt naiwna i nie potrafię.

wybrałeś ją.  kiedy powiedziałam... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wybrałeś ją. kiedy powiedziałam, że już jestem gotowa i możemy spróbować, powiedziałeś, że już znalazłeś sobie inną. chciałabym Ci tylko szczerze pogratulować, bo ja nie potrafię się odkochać w niecałe 2 tygodnie, chociaż bardzo bym chciała. owacje na stojąco, skarbie.

mam nadzieję  że w końcu role się... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

mam nadzieję, że w końcu role się odwrócą. że to Ty będziesz kochał, a ja będę Cię miała gdzieś ... mam nadzieję, że poczujesz się jak śmieć, bo ja właśnie tak się czuję. - nadzieja matką głupich.

już nie mogę tego słuchać. w... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

już nie mogę tego słuchać. w kółko, tylko miłość i miłość. czuję się każdego dnia, jak byłby 14 luty i to durnowate, komercyjne święto. ludzie OPANUJCIE SIĘ! miłość nie istnieje! - tak brzmiały jej ostatnie słowa. bardzo chciała dotrzeć do każdego człowieka. zanim byłoby za późno, tak jak w jej wypadku.

a ona wciąż była rozdarta nie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

a ona wciąż była rozdarta nie wiedząc, czy woli kochać, czy być szczęśliwą.

pragnę  aby moje sny stały się... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

pragnę, aby moje sny stały się rzeczywistością. szczególnie, te z Tobą w roli głównej.

  muszę od Ciebie odetchnąć.... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- muszę od Ciebie odetchnąć. - sugerujesz, że powinniśmy sobie zrobić przerwę.? - nie. sugeruję, że byłeś moim powietrzem, jednak wszystkimi swoimi kłamstwami - zatruwasz mnie. muszę odetchnąć, nowym świeżym powietrzem.

bo ja myślałam  że nasze spotkanie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

bo ja myślałam, że nasze spotkanie było przeznaczeniem ... a Ty uznałeś, to za zwykły zbieg okoliczności.

ale ja nic do Ciebie nie czuję.... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

ale ja nic do Ciebie nie czuję. musiałaś źle odczytać moje sygnały. co Ty nazywasz tymi sygnałami, kurw_a.? słowa 'kocham Cię' - rzeczywiście, trudne do odczytania, wybacz pomyłkę.

  mam! mam swojego księcia!... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- mam! mam swojego księcia! nareszcie jestem szczęśliwa! - księcia.? nie rozśmieszaj mnie. porozmawiamy za jakiś miesiąc, kiedy otworzą Ci się oczy.

książę na białym koniu! prawił... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

książę na białym koniu! prawił komplementy, jak żaden inny! przysięgał, że kocha jak nikogo wcześniej. - i co.? - bańka mydlana prysła. książę, rumaka zamienił na mercedesa, a komplementy na wyzwiska. - a co z miłością.? - przyznał się, że żartował.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV