głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion nie chcę Cię szantażować nie chcę abyś był ze mną z litości ale wiedz że jeżeli mnie zostawisz to się zabiję. jesteś moim życiem więc możesz mi je odebrać tylko

abstracion

abstracion.moblo.pl
nie chcę Cię szantażować nie chcę abyś był ze mną z litości ale wiedz że jeżeli mnie zostawisz to się zabiję. jesteś moim życiem więc możesz mi je odebrać tylko na
nie chcę Cię szantażować  nie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

nie chcę Cię szantażować, nie chcę abyś był ze mną z litości, ale wiedz, że jeżeli mnie zostawisz to się zabiję. jesteś moim życiem, więc możesz mi je odebrać tylko na własne życzenie.

  może mnie zwyzywać  może... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

- może mnie zwyzywać, może poniżać, może mnie ośmieszać, tylko niech mnie nie zostawia. - czy ty kobieto oszalałaś.? - nie. zakochałam się.

serce wyłączyłam  już Cię nie... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

serce wyłączyłam, już Cię nie kocha. ale podświadomości nie potrafię, jest mi potrzebna. więc wciąż o tobie myślę i analizuję każde twoje słowo, każdy twój gest, każde twoje spojrzenie - jednym słowem rozmyślam o przeszłości.

jestem samowystarczalna. ale jakimś... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

jestem samowystarczalna. ale jakimś księciem na białym koniu, bym nie pogardziła.

aktualnie chodzę na terapię. leczę... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

aktualnie chodzę na terapię. leczę się z Ciebie. jestem na odwyku. możesz nie utrudniać i nie patrzyć tym pochłaniającym mnie doszczętnie wzrokiem.?

teraz idę w deszczową noc przez... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam Cię, a Ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało.!? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi Ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa.? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną Twoim odejściem.

ja powiedziałam  że kocham  a Ty... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

ja powiedziałam, że kocham, a Ty odszedłeś bez słowa. słyszałam tylko Twój beznamiętny chichot z oddali ...

chcę Cię mieć  już na zawsze... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

chcę Cię mieć, już na zawsze oddychać Twoją obecnością i patrzeć Twoimi oczyma. czy wymagam tak wiele.? to wszystko czego pragnę. spraw mnie szczęśliwą. chociaż przez chwilę.

wpatrując się w okno  znów... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wpatrując się w okno, znów przypominam, sobie każde słowo, każde te najpiękniejsze, które wypowiadałeś w moją stronę. nie zależnie od pogody, godziny, pory roku. - myślę o Tobie. nie ważne, czy właśnie wywieszam pranie, czy idę w deszczu przez polanę. i tak zawsze jesteś ze mną. nie miałabym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że już nie mogę Cię mieć. chciałabym się Ciebie pozbyć z mojej podświadomości i móc żyć. życiem, nie Tobą. jednak jestem zbyt naiwna i nie potrafię.

wybrałeś ją.  kiedy powiedziałam... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

wybrałeś ją. kiedy powiedziałam, że już jestem gotowa i możemy spróbować, powiedziałeś, że już znalazłeś sobie inną. chciałabym Ci tylko szczerze pogratulować, bo ja nie potrafię się odkochać w niecałe 2 tygodnie, chociaż bardzo bym chciała. owacje na stojąco, skarbie.

mam nadzieję  że w końcu role się... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

mam nadzieję, że w końcu role się odwrócą. że to Ty będziesz kochał, a ja będę Cię miała gdzieś ... mam nadzieję, że poczujesz się jak śmieć, bo ja właśnie tak się czuję. - nadzieja matką głupich.

już nie mogę tego słuchać. w... teksty

abstracion dodano: 4 stycznia 2010

już nie mogę tego słuchać. w kółko, tylko miłość i miłość. czuję się każdego dnia, jak byłby 14 luty i to durnowate, komercyjne święto. ludzie OPANUJCIE SIĘ! miłość nie istnieje! - tak brzmiały jej ostatnie słowa. bardzo chciała dotrzeć do każdego człowieka. zanim byłoby za późno, tak jak w jej wypadku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV