głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion ty już nie patrzysz na mnie tak samo. już nie palą się w twoich oczach te magiczne świeczki. twoje oczy już nie są tak samo bladoniebieskie. ty mnie już nie ko

abstracion

abstracion.moblo.pl
ty już nie patrzysz na mnie tak samo. już nie palą się w twoich oczach te magiczne świeczki. twoje oczy już nie są tak samo bladoniebieskie. ty mnie już nie kochasz
 ty już nie patrzysz na mnie tak... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- ty już, nie patrzysz na mnie tak samo. już nie palą się w twoich oczach, te magiczne świeczki. twoje oczy, już nie są tak samo bladoniebieskie. ty mnie już nie kochasz. - nigdy nie kochałem. nie Ciebie.

 czy bierzesz sobie tą panią za... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- czy bierzesz sobie tą panią, za żonę? - skoro już tu jestem, niech będzie. - czy bierzesz, sobie tego pana za męża? - skoro nalega.

 obiecuję Ci miłość wierność... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- obiecuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską ... - miłość? obiecywać, coś co nie istnieje ... dość absurdalne. wierność? mówisz, to rozbierając wzrokiem jedną z druhen? uczciwość? nigdy, nie byłeś uczciwy. jestem pełna wątpliwości, czy to się zmieni, po włożeniu obrączki na palec.

rzuciłam się na nią. popatrzyła... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

rzuciłam się na nią. popatrzyła na Ciebie tym wymownym wzrokiem. chciała dać, mi do zrozumienia, że będzie o Ciebie walczyć. odczytałam jej sygnały i zaczęłam działać. to wszystko.

siadam i piszę : . niektóre są odnośnie mojej 'sytuacji życiowej' więc takie z życia wzięte można powiedzieć : . genialne? myślę że to za dużo powiedziane ale bardzo bardzo się cieszę że Ci się podobają! naprawdę to wiele dla mnie znaczy. pozdrawiam  . teksty abstracion dodał komentarz: siadam i piszę : ). niektóre, są odnośnie mojej 'sytuacji życiowej', więc takie z życia wzięte, można powiedzieć : ). genialne? myślę, że to za dużo powiedziane, ale bardzo, bardzo się cieszę, że Ci się podobają! naprawdę, to wiele dla mnie znaczy. pozdrawiam ; *. do wpisu 12 marca 2010
zorientowałam się że jestem... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

zorientowałam się, że jestem zakochana, kiedy pewnego poranka, zalałam moje ulubione płatki sokiem pomarańczowym, zamiast mlekiem.

 tęskniłeś?  spytała drżącym... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- tęskniłeś? - spytała, drżącym głosem. - nie. - odpowiedział z szyderczym uśmieszkiem. - odeszła zanosząc się płaczem, nie usłyszała jak powiedział, że za bardzo kocha, aby się przyznać do tęsknoty.

 zabiłaś ją?!  ja tylko... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- zabiłaś ją?! - ja tylko zaznaczyłam, swój teren. o mężczyzn, trzeba walczyć. - czy oni, są tego warci?! - nie. ale moje serce, nie kieruje się wartościami. tylko uczuciami. - to teraz, sobie za te uczucia, posiedzisz. - miłość mnie udupiła. zdążyłam się przyzwyczaić.

muszę się pospieszyć z wyznaniem... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

muszę się pospieszyć, z wyznaniem Ci miłości. zanim, Ty to zrobisz. w stronę innej.

dobrze się ukrywam. ale będzie... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

dobrze się ukrywam. ale będzie wstyd, jak przy sekcji zwłok, wyjdzie w końcu na jaw, że nie posiadam serca.

wyimaginowałam sobie Twoją... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

wyimaginowałam sobie Twoją miłość w moją stronę.

nie zdajesz sobie sprawy z tego jak... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo mnie kochasz. szczególnie, po tym jak zasypiam. mówię Ci. jesteś nieziemsko zakochany.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV