głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion obiecuję Ci miłość wierność i uczciwość małżeńską ... miłość? obiecywać coś co nie istnieje ... dość absurdalne. wierność? mówisz to rozbierając wzrokiem jedną

abstracion

abstracion.moblo.pl
obiecuję Ci miłość wierność i uczciwość małżeńską ... miłość? obiecywać coś co nie istnieje ... dość absurdalne. wierność? mówisz to rozbierając wzrokiem jedną
 obiecuję Ci miłość wierność... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- obiecuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską ... - miłość? obiecywać, coś co nie istnieje ... dość absurdalne. wierność? mówisz, to rozbierając wzrokiem jedną z druhen? uczciwość? nigdy, nie byłeś uczciwy. jestem pełna wątpliwości, czy to się zmieni, po włożeniu obrączki na palec.

rzuciłam się na nią. popatrzyła... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

rzuciłam się na nią. popatrzyła na Ciebie tym wymownym wzrokiem. chciała dać, mi do zrozumienia, że będzie o Ciebie walczyć. odczytałam jej sygnały i zaczęłam działać. to wszystko.

siadam i piszę : . niektóre są odnośnie mojej 'sytuacji życiowej' więc takie z życia wzięte można powiedzieć : . genialne? myślę że to za dużo powiedziane ale bardzo bardzo się cieszę że Ci się podobają! naprawdę to wiele dla mnie znaczy. pozdrawiam  . teksty abstracion dodał komentarz: siadam i piszę : ). niektóre, są odnośnie mojej 'sytuacji życiowej', więc takie z życia wzięte, można powiedzieć : ). genialne? myślę, że to za dużo powiedziane, ale bardzo, bardzo się cieszę, że Ci się podobają! naprawdę, to wiele dla mnie znaczy. pozdrawiam ; *. do wpisu 12 marca 2010
zorientowałam się że jestem... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

zorientowałam się, że jestem zakochana, kiedy pewnego poranka, zalałam moje ulubione płatki sokiem pomarańczowym, zamiast mlekiem.

 tęskniłeś?  spytała drżącym... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- tęskniłeś? - spytała, drżącym głosem. - nie. - odpowiedział z szyderczym uśmieszkiem. - odeszła zanosząc się płaczem, nie usłyszała jak powiedział, że za bardzo kocha, aby się przyznać do tęsknoty.

 zabiłaś ją?!  ja tylko... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

- zabiłaś ją?! - ja tylko zaznaczyłam, swój teren. o mężczyzn, trzeba walczyć. - czy oni, są tego warci?! - nie. ale moje serce, nie kieruje się wartościami. tylko uczuciami. - to teraz, sobie za te uczucia, posiedzisz. - miłość mnie udupiła. zdążyłam się przyzwyczaić.

muszę się pospieszyć z wyznaniem... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

muszę się pospieszyć, z wyznaniem Ci miłości. zanim, Ty to zrobisz. w stronę innej.

dobrze się ukrywam. ale będzie... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

dobrze się ukrywam. ale będzie wstyd, jak przy sekcji zwłok, wyjdzie w końcu na jaw, że nie posiadam serca.

wyimaginowałam sobie Twoją... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

wyimaginowałam sobie Twoją miłość w moją stronę.

nie zdajesz sobie sprawy z tego jak... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo mnie kochasz. szczególnie, po tym jak zasypiam. mówię Ci. jesteś nieziemsko zakochany.

moja przewaga nad nią polega na tym... teksty

abstracion dodano: 12 marca 2010

moja przewaga nad nią polega na tym, że ja nie stoję co wieczoru pod latarnią. ale wybór, należy do niego.

potwornie się cieszę że się podobają : . dziękuję serdecznie i pozdrawiam cieplutko!  teksty abstracion dodał komentarz: potwornie się cieszę, że się podobają : ). dziękuję serdecznie i pozdrawiam cieplutko! ;* do wpisu 12 marca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV