głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [47] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [47]

 Musisz wytrzymać.   Przez całe życie nic tylko wytrzymuję i wytrzymuję.  Jan Himilsbach Monolog i inne zapiski

jednorazowagra dodano: 20 kwietnia 2022

- Musisz wytrzymać. - Przez całe życie nic tylko wytrzymuję i wytrzymuję. Jan Himilsbach, Monolog i inne zapiski

 Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność  że będę Cię mieć w środę piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno bo muszę też wiedzieć czy mam o co walczyć i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

jednorazowagra dodano: 20 kwietnia 2022

"Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet, które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność - że będę Cię mieć w środę, piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno, bo muszę też wiedzieć, czy mam o co walczyć, i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty."

 Mieliśmy osiemnaście lat i zaczęliśmy miłować świat i istnienie kazano nam do tego strzelać. Pierwszy granat który padł trafił w nasze serca.   Erich Maria Remarque Na Zachodzie bez zmian

jednorazowagra dodano: 20 kwietnia 2022

"Mieliśmy osiemnaście lat i zaczęliśmy miłować świat i istnienie; kazano nam do tego strzelać. Pierwszy granat, który padł, trafił w nasze serca." Erich Maria Remarque "Na Zachodzie bez zmian"

 Nie wierzę w przemoc. Mój ojciec bił mnie nawet wtedy gdy rozlałem mleko. Nie nauczyło mnie to nie rozlewać.  Sprawiło jedynie że bałem się mleka.   Fredrik Backman My przeciwko wam

jednorazowagra dodano: 20 kwietnia 2022

"Nie wierzę w przemoc. Mój ojciec bił mnie nawet wtedy, gdy rozlałem mleko. Nie nauczyło mnie to nie rozlewać. Sprawiło jedynie, że bałem się mleka." Fredrik Backman "My przeciwko wam"

Będziemy mieć dom malutki dom o którym nikt nie marzył. Nie będziemy się śmiać kochać i kląć by nikt nie zauważył nas.  kukon  julia mikuła

silversun dodano: 20 kwietnia 2022

Będziemy mieć dom, malutki dom, o którym nikt nie marzył. Nie będziemy się śmiać, kochać i kląć, by nikt nie zauważył nas. / kukon & julia mikuła

:

ketrzyn29 dodano: 20 kwietnia 2022

:)

wiesz co? nie poddałam się. zacznę spełniać swoje marzenia chyba już nigdy nie wyznam ci miłości ale kurde kocham twoje prześliczne oczy no.

ansomia dodano: 18 kwietnia 2022

wiesz co? nie poddałam się. zacznę spełniać swoje marzenia, chyba już nigdy nie wyznam ci miłości, ale kurde, kocham twoje prześliczne oczy no.

sprzątałam w szafce znalazłam tam mój stary telefon. włączyłam go. pierwsze co zrobiłam to weszłam w smsy było ich tam sporo w większości od ciebie. zaczęłam je wszystkie czytać wraz z kolejną otwieraną wiadomością na mojej twarzy widniał coraz szerszy uśmiech. cieszyłam się że mogło mnie spotkać takie szczęście.

ansomia dodano: 18 kwietnia 2022

sprzątałam w szafce, znalazłam tam mój stary telefon. włączyłam go. pierwsze co zrobiłam to weszłam w smsy, było ich tam sporo, w większości od ciebie. zaczęłam je wszystkie czytać, wraz z kolejną otwieraną wiadomością na mojej twarzy widniał coraz szerszy uśmiech. cieszyłam się, że mogło mnie spotkać takie szczęście.

kochałam jego słodkie brązowe oczy choć przepełnione są jakąś wrednością. uwielbiam jego dołeczki ukazujące się w jego słynnym uśmiechu. jestem fanką jego wyrazu twarzy kiedy mnie widzi jest wtedy szczęśliwy  szczęśliwy jak dziecko. no co tu dużo mówić.. całego cię kocham.

ansomia dodano: 18 kwietnia 2022

kochałam jego słodkie, brązowe oczy, choć przepełnione są jakąś wrednością. uwielbiam jego dołeczki, ukazujące się w jego słynnym uśmiechu. jestem fanką jego wyrazu twarzy, kiedy mnie widzi, jest wtedy szczęśliwy - szczęśliwy jak dziecko. no co tu dużo mówić.. całego cię kocham.

kiedyś w parku wpadłam na dziwny pomysł. włożyłam do czerwonego balona kartkę z napisem szczęście pilnie poszukiwane! jeśli znalazłeś tę informację to oznacza że to przeznaczenie. zapraszam na piątą ławkę od początku szeregu dnia 20 września o godzinie 16 . nadmuchałam go i zawiesiłam gdzieś na krzakach w parku. jak wielkie było moje zdziwienie gdy o odpowiedniej porze usiadłeś ty. przystojny i czarujący. jeszcze bardziej zdziwiłam się gdy zaczęliśmy nadawać na tych samych falach.

ansomia dodano: 18 kwietnia 2022

kiedyś w parku wpadłam na dziwny pomysł. włożyłam do czerwonego balona kartkę z napisem "szczęście pilnie poszukiwane! jeśli znalazłeś tę informację to oznacza, że to przeznaczenie. zapraszam na piątą ławkę od początku szeregu, dnia 20 września o godzinie 16". nadmuchałam go i zawiesiłam gdzieś na krzakach w parku. jak wielkie było moje zdziwienie gdy o odpowiedniej porze, usiadłeś ty. przystojny i czarujący. jeszcze bardziej zdziwiłam się, gdy zaczęliśmy nadawać na tych samych falach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV