głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [20] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [20]

You're messing with my head and it is not right. This is getting too dangerous... I'm scared.

sweetdefeat dodano: 18 września 2021

You're messing with my head and it is not right. This is getting too dangerous... I'm scared.

 I did IT while thinking about him and that was the worst thing I could have done...

sweetdefeat dodano: 18 września 2021

"I did IT while thinking about him and that was the worst thing I could have done..."

 If you would get pregnant with your husband I would be half happy and half sad. Happy  because you would be happy as a future mom and sad  because it wouldn't be mine...

sweetdefeat dodano: 18 września 2021

"If you would get pregnant with your husband I would be half happy and half sad. Happy - because you would be happy as a future mom and sad - because it wouldn't be mine..."

 If you would get pregnant with your husband I would be half happy and half sad. Happy  because you would be happy as a future mom and sad  because it wouldn't be mine. And if you would be pregnant I want this child to be mine...

sweetdefeat dodano: 18 września 2021

"If you would get pregnant with your husband I would be half happy and half sad. Happy - because you would be happy as a future mom and sad - because it wouldn't be mine. And if you would be pregnant I want this child to be mine..."

'Najtrudniejsze decyzje do podjęcia to te które przedstawiają ścieżki na końcu których nie będziesz już tą samą osobą. Przez całe życie będziesz musiał dokonywać wyborów które poprowadzą cię ścieżką do wewnętrznego spokoju lub samozniszczenia. Słuchaj siebie słuchaj tego małego wewnętrznego głosu który szepcze ci że jedyne dobre decyzje to te które leżą poza kłamstwem które możesz podjąć wobec siebie i innych.  Dąż do prawdy uczciwości i autentyczności. Wymaga to dużo ciężkiej pracy odwagi ale przede wszystkim miłości do siebie. Spójrz na siebie z miłością i słuchaj czego naprawdę potrzebuje twoja dusza. To z miłości do siebie rodzi się pokój i wewnętrzny spokój.'  Nelson Mandela

jednorazowagra dodano: 17 września 2021

'Najtrudniejsze decyzje do podjęcia to te, które przedstawiają ścieżki, na końcu których nie będziesz już tą samą osobą. Przez całe życie będziesz musiał dokonywać wyborów, które poprowadzą cię ścieżką do wewnętrznego spokoju lub samozniszczenia. Słuchaj siebie, słuchaj tego małego wewnętrznego głosu, który szepcze ci, że jedyne dobre decyzje to te, które leżą poza kłamstwem, które możesz podjąć wobec siebie i innych. Dąż do prawdy, uczciwości i autentyczności. Wymaga to dużo ciężkiej pracy, odwagi, ale przede wszystkim miłości do siebie. Spójrz na siebie z miłością i słuchaj, czego naprawdę potrzebuje twoja dusza. To z miłości do siebie rodzi się pokój i wewnętrzny spokój.' Nelson Mandela

 If I could kiss you trust me  I would do that straight away....

sweetdefeat dodano: 17 września 2021

"If I could kiss you, trust me - I would do that straight away...."

 You know when I told you that I like to look at you your body? Well I've done it again. And what is wrong with it? At least I can look at it because I cannot touch it. No matter how much I would love to do that. And I would even love to do the other thing which usually happens after the touching. But what it is  you have to figure it out yourself... :

sweetdefeat dodano: 17 września 2021

"You know when I told you that I like to look at you, your body? Well, I've done it again. And what is wrong with it? At least I can look at it, because I cannot touch it. No matter how much I would love to do that. And I would even love to do the other thing, which usually happens after the touching. But what it is - you have to figure it out yourself... :)"

na ustach oczojebny róż oczy pomalowane na czarno podarte rajstopy czerwone dziesięciocentymetrowe buty. podkrążone oczy na ustach żadnego uśmiechu. stoisz naprzeciwko mnie śmiejesz się szyderczo w twarz bo wiesz że znowu zrobiłam dla ciebie coś czego nie chciałam.

ansomia dodano: 16 września 2021

na ustach oczojebny róż, oczy pomalowane na czarno, podarte rajstopy, czerwone dziesięciocentymetrowe buty. podkrążone oczy, na ustach żadnego uśmiechu. stoisz naprzeciwko mnie, śmiejesz się szyderczo w twarz, bo wiesz, że znowu zrobiłam dla ciebie coś, czego nie chciałam.

w sylwester o 0:10 przy fajerwerkach z szampanem w ręce życzyłam sobie szczęścia. tak szczęścia. nie jego nie jego miłości. szczęścia chce być szczęśliwa już nie ważne czy z tobą ale chce do cholery.

ansomia dodano: 16 września 2021

w sylwester, o 0:10, przy fajerwerkach, z szampanem w ręce, życzyłam sobie szczęścia. tak, szczęścia. nie jego, nie jego miłości. szczęścia, chce być szczęśliwa, już nie ważne czy z tobą, ale chce do cholery.

spóźniłeś się. kilkanaście łez wcześniej byłabym w stanie ci wybaczyć.

ansomia dodano: 16 września 2021

spóźniłeś się. kilkanaście łez wcześniej byłabym w stanie ci wybaczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV