głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [18] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [18]

pamiętasz kiedyś ci powiedziałam że się boję. obiecałeś że nigdy mnie nie skrzywdzisz nie zadasz bólu że wyjedziemy że będziemy razem bo świat jest okrutnie zły i przerażający. obiecałeś że mnie uratujesz dlaczego kłamałeś? myślisz że złamane serce swędzi albo łaskocze?

ansomia dodano: 20 czerwca 2024

pamiętasz, kiedyś ci powiedziałam, że się boję. obiecałeś, że nigdy mnie nie skrzywdzisz, nie zadasz bólu, że wyjedziemy, że będziemy razem, bo świat jest okrutnie zły i przerażający. obiecałeś, że mnie uratujesz, dlaczego kłamałeś? myślisz, że złamane serce swędzi albo łaskocze?

w tym odcinku dnia jesteś zjebanym chujem.

ansomia dodano: 20 czerwca 2024

w tym odcinku dnia jesteś zjebanym chujem.

kiedyś zapytałeś czy kiedykolwiek byłam przez ciebie smutna. to był chyba jeden z niewielu momentów kiedy zastanawiałam się jaka odpowiedź cię zadowoli.

ansomia dodano: 20 czerwca 2024

kiedyś zapytałeś, czy kiedykolwiek byłam przez ciebie smutna. to był chyba jeden z niewielu momentów, kiedy zastanawiałam się, jaka odpowiedź cię zadowoli.

nie miałam przyjaciół wszystkich nienawidziłam bo byli tacy fałszywi.

ansomia dodano: 20 czerwca 2024

nie miałam przyjaciół, wszystkich nienawidziłam, bo byli tacy fałszywi.

chciałabym odejść natychmiast najlepiej jeszcze wczoraj.

ansomia dodano: 20 czerwca 2024

chciałabym odejść natychmiast, najlepiej jeszcze wczoraj.

Dlaczego płaczesz ??? Nie płacze ... A te łzy które Ci z oczu płyną ?? To nie są moje łzy ... A czyje ??? Przyłóż dłoń do mojej piersi ...Czujesz ?? Dlaczego Ci tak serce kołacze ?? To właśnie ono płacze ....... Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi . Są słowa które będą wywoływać morze łez .I są takie osoby na myśl o których zawsze nas zasypie lawina wspomnień ...

mam_wyjebane_lol dodano: 19 czerwca 2024

Dlaczego płaczesz ??? Nie płacze ... A te łzy, które Ci z oczu płyną ?? To nie są moje łzy ... A czyje ??? Przyłóż dłoń do mojej piersi ...Czujesz ?? Dlaczego Ci tak serce kołacze ?? To właśnie ono płacze ....... Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi . Są słowa ,które będą wywoływać morze łez .I są takie osoby ,na myśl o których zawsze nas zasypie lawina wspomnień ...

. Mimo wszystko usypiam z myślą o Tobie jakby była jakimś talizmanem który ma sprowadzić Cię do mich snów. Tam nie muszę się bać tam będziemy mogli wszystko czego pragniemy aż ta radość zapadnie się w jedną chwilę zapomnienia zaraz za po otwarciu powiek. Nawet gdybym tylko miał Cię gonić bez końca w koszmarnym biegu wolę nie zbudzić się do świata w którym nie wolno mi wystartować.

darko dodano: 19 czerwca 2024

. Mimo wszystko usypiam z myślą o Tobie, jakby była jakimś talizmanem, który ma sprowadzić Cię do mich snów. Tam nie muszę się bać, tam będziemy mogli wszystko czego pragniemy aż ta radość zapadnie się w jedną chwilę zapomnienia zaraz za po otwarciu powiek. Nawet gdybym tylko miał Cię gonić bez końca w koszmarnym biegu, wolę nie zbudzić się do świata, w którym nie wolno mi wystartować.

Czego ode mnie chcesz? Czy pragniesz mnie tylko po to żeby triumfować? A może jesteś tak naiwna wierząc że miłość pokona wszytko. Wiesz że sprawiasz mi radość i ból? Czuję nagle że żyję aby co chwila umierać dotknięty ciężką pięścią rzeczywistości. Jesteś piękna na tyle sposobów a Twój niestłumiony myślą uśmiech rozbroił mnie dziś z rozsądku. Tylko na chwilę może dwie a potem wetknąłem ostrze głośnego NIE w sam środek moich trzewi. Uwierz mi wolałbym prawdziwą ranę niż ten ból niemocy. Powiększam dziurę w mojej duszy a nadzieja wciąż się sączy słodka jak myśli o twoich ustach ciepła jak twoja opalona skóra pachnąca przygodą na którą nie mogę pozwolić.

darko dodano: 18 czerwca 2024

Czego ode mnie chcesz? Czy pragniesz mnie tylko po to, żeby triumfować? A może jesteś tak naiwna, wierząc, że miłość pokona wszytko. Wiesz, że sprawiasz mi radość i ból? Czuję nagle, że żyję aby co chwila umierać dotknięty ciężką pięścią rzeczywistości. Jesteś piękna na tyle sposobów, a Twój niestłumiony myślą uśmiech rozbroił mnie dziś z rozsądku. Tylko na chwilę, może dwie a potem wetknąłem ostrze głośnego NIE w sam środek moich trzewi. Uwierz mi, wolałbym prawdziwą ranę niż ten ból niemocy. Powiększam dziurę w mojej duszy a nadzieja wciąż się sączy, słodka jak myśli o twoich ustach, ciepła jak twoja opalona skóra, pachnąca przygodą, na którą nie mogę pozwolić.

Fajne. teksty darko dodał komentarz: Fajne. do wpisu 18 czerwca 2024
https: youtu.be fil7T3YMaqs?si=R6E4VDB0MSF2k7Es

julita0711 dodano: 18 czerwca 2024

https://youtu.be/fil7T3YMaqs?si=R6E4VDB0MSF2k7Es

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć