głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [16] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [16]

To nie jest taki proste zapominać o ludziach..

muszelkaaa dodano: 20 kwietnia 2024

To nie jest taki proste zapominać o ludziach..

zaczęło mi zależeć na niosącym ukojenie cieple jego uśmiechu

naayaan dodano: 20 kwietnia 2024

zaczęło mi zależeć na niosącym ukojenie cieple jego uśmiechu

Jeśli ktoś odszedł z twojego życia to pomyśl o tej sytuacji jako o kroku naprzód. Chwast który jest przy naszym boku zabija w nas wszystko co najlepsze. Teraz masz możliwość rozkwitnąć i znów pokochać siebie..

muszelkaaa dodano: 19 kwietnia 2024

Jeśli ktoś odszedł z twojego życia, to pomyśl o tej sytuacji jako o kroku naprzód. Chwast, który jest przy naszym boku, zabija, w nas wszystko, co najlepsze. Teraz masz możliwość rozkwitnąć i znów pokochać siebie..

Wszyscy jesteśmy nieco zniszczeni przez los ale to nic. Ostatnio sprawdziłam  połamane kredki wciąż kolorują w ten sam sposób.

i_needyou dodano: 18 kwietnia 2024

Wszyscy jesteśmy nieco zniszczeni przez los, ale to nic. Ostatnio sprawdziłam - połamane kredki wciąż kolorują w ten sam sposób.

Dlaczego tak na mnie patrzysz czemu czekałaś na mnie tyle czasu nie znasz mnie nie mów mi że kochasz bo widziałaś tylko zjawę ze swoich snów wymyśliłaś mnie w swoich wyobrażeniach gdy ja na jawie szukam śmierci między ucieczkami od rzeczywistości. Tyle potrafię tyle talentów a nie mam Ci nic do zaoferowania prócz rozczarowania. Odejdź póki możesz póki nie przekonasz mnie ustami że wszystko jest możliwe.

darko dodano: 17 kwietnia 2024

Dlaczego tak na mnie patrzysz, czemu czekałaś na mnie tyle czasu, nie znasz mnie, nie mów mi, że kochasz, bo widziałaś tylko zjawę ze swoich snów, wymyśliłaś mnie w swoich wyobrażeniach gdy ja na jawie szukam śmierci między ucieczkami od rzeczywistości. Tyle potrafię, tyle talentów a nie mam Ci nic do zaoferowania prócz rozczarowania. Odejdź póki możesz, póki nie przekonasz mnie ustami, że wszystko jest możliwe.

Zostawcie mnie złe duchy nawiedza mnie dawny ja to wystarczy aby stracić wiarę aby zgubić siły z każdym łykiem trucizny. Przestańcie szeptać mam już dosyć zachęt nadziei co przychodzi ze słońcem a potem boli w deszczu oskarżeń niech nastanie cisza uparta jak ta tęsknota. Niech ktoś wyłączy tę piosenkę którą wraca by zagłuszyć ból a nie daje ucieczki tylko złudzenie że jest coś pięknego w cierpieniu.

darko dodano: 16 kwietnia 2024

Zostawcie mnie złe duchy, nawiedza mnie dawny ja, to wystarczy aby stracić wiarę, aby zgubić siły z każdym łykiem trucizny. Przestańcie szeptać, mam już dosyć zachęt nadziei, co przychodzi ze słońcem a potem boli w deszczu oskarżeń, niech nastanie cisza uparta jak ta tęsknota. Niech ktoś wyłączy tę piosenkę, którą wraca by zagłuszyć ból a nie daje ucieczki, tylko złudzenie, że jest coś pięknego w cierpieniu.

Nie trać czasu na gonienie za kimś komu jest bez Ciebie dobrze..

muszelkaaa dodano: 16 kwietnia 2024

Nie trać czasu na gonienie za kimś, komu jest bez Ciebie dobrze..

Czekam na słowa które będą zbędne bo zastąpią je gesty czekam na dreszcze które zostaną zapamiętane gdy wywołają je słowa.

darko dodano: 15 kwietnia 2024

Czekam na słowa, które będą zbędne bo zastąpią je gesty, czekam na dreszcze, które zostaną zapamiętane gdy wywołają je słowa.

Czy widzisz jakie słoneczne są wieczory jak uśmiecham się do Ciebie Twój głos pieści moje uszy. Czy widzisz gdzie zmierzamy jak uległem twoim spojrzeniom Twoje myśli krążą wokół możliwych scenariuszy. Widzę nas razem tam gdzie powinniśmy stać jak blisko możesz być jeśli czuję już jedność moje ramiona chciały Cię zatrzymać ale wcale nie zamierzasz uciekać.

darko dodano: 15 kwietnia 2024

Czy widzisz jakie słoneczne są wieczory, jak uśmiecham się do Ciebie, Twój głos pieści moje uszy. Czy widzisz gdzie zmierzamy, jak uległem twoim spojrzeniom, Twoje myśli krążą wokół możliwych scenariuszy. Widzę nas razem, tam gdzie powinniśmy stać, jak blisko możesz być jeśli czuję już jedność, moje ramiona chciały Cię zatrzymać, ale wcale nie zamierzasz uciekać.

Pogadaliśmy. Udało mi się wywołać Twój uśmiech. Zadanie wykonane. Nawet nie zauważyłem kiedy przestało wiać. Mam nadzieję że jesteś szczęśliwsza bardziej niż przed godziną tak jak ja.

darko dodano: 15 kwietnia 2024

Pogadaliśmy. Udało mi się wywołać Twój uśmiech. Zadanie wykonane. Nawet nie zauważyłem kiedy przestało wiać. Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza bardziej niż przed godziną, tak jak ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć