głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [16] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [16]

 Kolońska i szlugi to piosenka o nas tylko zamiast lipca u nas był luty to takie zabawne bo słuchaliśmy tego oboje i skończyliśmy jak w piosence... Ps. Za każdym razem gdy jej słucham cofam się do naszych wspólnych chwil mam nadzieję że ty również.

lovciaaa448 dodano: 26 kwietnia 2023

"Kolońska i szlugi"to piosenka o nas tylko zamiast lipca u nas był luty to takie zabawne bo słuchaliśmy tego oboje i skończyliśmy jak w piosence... Ps. Za każdym razem gdy jej słucham cofam się do naszych wspólnych chwil mam nadzieję że ty również.

chcę się wyspać więc nie wysyłaj mi wiadomości w środku nocy skoro nie muszę ewakuować się z łóżka. nie podchodź znienacka  tak dla swojego dobra bo nie wykluczam że przypadkiem mogę zaliczyć łokciem twój nos. nie całuj mnie ciągle nie łap non stop za rękę i nie mów za dużo o uczuciach. na powitanie muśnij tylko wargami mój policzek szepnij do ucha jakieś proste cześć . chodź czasem ze mną ramię w ramię bez splatania dłoni i uśmiechaj się tylko dla mnie. wystarczy  oddam ci serce.

ansomia dodano: 25 kwietnia 2023

chcę się wyspać, więc nie wysyłaj mi wiadomości w środku nocy, skoro nie muszę ewakuować się z łóżka. nie podchodź znienacka - tak dla swojego dobra, bo nie wykluczam, że przypadkiem mogę zaliczyć łokciem twój nos. nie całuj mnie ciągle, nie łap non stop za rękę i nie mów za dużo o uczuciach. na powitanie muśnij tylko wargami mój policzek, szepnij do ucha jakieś proste "cześć". chodź czasem ze mną ramię w ramię, bez splatania dłoni i uśmiechaj się tylko dla mnie. wystarczy - oddam ci serce.

na początku był ból. ogromny niewyobrażalny ból. łzy popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca gdy zobaczę go gdzieś przypadkiem. i tylko walczę ze wspomnieniami których jest za dużo.

ansomia dodano: 25 kwietnia 2023

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy zobaczę go gdzieś przypadkiem. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo.

gdy chciała go mieć przy sobie on nie miał ochoty przyjść. gdy pragnął kochać nie była w nastroju do wybaczenia.

ansomia dodano: 25 kwietnia 2023

gdy chciała go mieć przy sobie, on nie miał ochoty przyjść. gdy pragnął kochać, nie była w nastroju do wybaczenia.

pokaż że jesteś inny że nie jesteś jak inni faceci. pokaż że jestem warta twojego czasu albo ja pokażę ci że nie jesteś wart mojego.

ansomia dodano: 25 kwietnia 2023

pokaż, że jesteś inny, że nie jesteś jak inni faceci. pokaż, że jestem warta twojego czasu albo ja pokażę ci, że nie jesteś wart mojego.

zasługujesz na kogoś kto cię uszczęśliwi kto nie skomplikuje ci życia kto cię nie zrani. ona jest lepsza zostań z nią.

ansomia dodano: 25 kwietnia 2023

zasługujesz na kogoś, kto cię uszczęśliwi, kto nie skomplikuje ci życia, kto cię nie zrani. ona jest lepsza, zostań z nią.

 Oboje w głębi duszy wiedzieliśmy że nie mogę być w 100 jej... Bo nigdy nie przestałem być Twój. ... Nasza miłość jest niezaprzeczalna jesteś moja.  A Ty jesteś mój. 🥺🥺❤️

malenka94 dodano: 25 kwietnia 2023

"Oboje w głębi duszy wiedzieliśmy że nie mogę być w 100% jej... Bo nigdy nie przestałem być Twój. (...) Nasza miłość jest niezaprzeczalna, jesteś moja. - A Ty jesteś mój." 🥺🥺❤️

moje zmysły pracują na zwielokrotnionych obrotach całkowicie wybudziłam się z letargu. przymusowa retardacja nie zdołała powstrzymać nawiedzających mnie nieustannie myśli jakże pięknych obezwładniających. czuję na koniuszku języka ich intensywny smak.

ognistowlosa dodano: 25 kwietnia 2023

moje zmysły pracują na zwielokrotnionych obrotach, całkowicie wybudziłam się z letargu. przymusowa retardacja nie zdołała powstrzymać nawiedzających mnie nieustannie myśli, jakże pięknych, obezwładniających. czuję na koniuszku języka ich intensywny smak.

myślałam że wiem na czym polega mocne doświadczanie. byłam w błędzie ale to wyjątkowo fortunna pomyłka. całą sobą czuję coś o czym nie wypada mówić głośno. a może wypada?

ognistowlosa dodano: 25 kwietnia 2023

myślałam, że wiem, na czym polega mocne doświadczanie. byłam w błędzie, ale to wyjątkowo fortunna pomyłka. całą sobą czuję coś, o czym nie wypada mówić głośno. a może wypada?

Mam pewien pomysł...tylko nie wiem co ty na to ? I wogule czy się odezwiesz czy napisałeś tylko znowu jednorazowo...

forever-you dodano: 25 kwietnia 2023

Mam pewien pomysł...tylko nie wiem co ty na to ? I wogule czy się odezwiesz czy napisałeś tylko znowu jednorazowo...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV