głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [15] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [15]

Czas szalonego sexu minął 10lat temu pragnełam sexu co dzień nieraz nie wychodziłam z łuzka kilka dni mnóstwo kochanków kolegów męża również a usłyszałam jak o mnie mówią że kurwa. Korzystali z mojego ciała a mieli za kurwe skończyło się.

jola75 dodano: 2 maja 2023

Czas szalonego sexu minął 10lat temu pragnełam sexu co dzień nieraz nie wychodziłam z łuzka kilka dni mnóstwo kochanków kolegów męża również a usłyszałam jak o mnie mówią że kurwa. Korzystali z mojego ciała a mieli za kurwe skończyło się.

 Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego najmocniejszego najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku pięćset kwasów worek grzybków tubę kleju większą od ciężarówki basen benzyn tak duży żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć.

jednorazowagra dodano: 2 maja 2023

"Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi.Chcę pięćdziesiąt butelek. Chce cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile tylko się da by zapomnieć."

pamiętasz jeszcze te wieczory w których leżeliśmy oboje na podłodze wijąc się ze śmiechu? obok łóżka leżała zawsze pusta butelka taniego wina z głośników leciała nasza piosenka a my potrafiliśmy tak leżeć... trzymając się za ręce gapiąc w sufit i co jakiś czas wybuchać śmiechem. do dziś nic się nie zmieniło. każdy wieczór jest taki sam. tylko że ciebie gdzieś wcięło. od pewnego czasu leżę sama na podłodze w tle nasza melodia pusta butelka i jeszcze twój śmiech który przypomina mi martwa podświadomość.

ansomia dodano: 2 maja 2023

pamiętasz jeszcze te wieczory, w których leżeliśmy oboje na podłodze, wijąc się ze śmiechu? obok łóżka leżała zawsze pusta butelka taniego wina, z głośników leciała nasza piosenka, a my potrafiliśmy tak leżeć... trzymając się za ręce, gapiąc w sufit i co jakiś czas wybuchać śmiechem. do dziś nic się nie zmieniło. każdy wieczór jest taki sam. tylko, że ciebie gdzieś wcięło. od pewnego czasu leżę sama na podłodze, w tle nasza melodia, pusta butelka i jeszcze twój śmiech, który przypomina mi martwa podświadomość.

przyjaciel? powiedz kurwa jak mogłeś?

ansomia dodano: 2 maja 2023

przyjaciel? powiedz kurwa jak mogłeś?

moje serce pękło na milion kawałków w chwili gdy powiedział: mam dylemat albo ty albo ona .

ansomia dodano: 2 maja 2023

moje serce pękło na milion kawałków w chwili, gdy powiedział: "mam dylemat, albo ty albo ona".

przecież on nawet nie wie że płaczę. że w każdą noc duszę się tym uczuciem z trudem łapiąc powietrze. że tęsknie i tak cholernie boli mnie serce. nie wie że straciłam kontakt z przyjaciółmi i każdy dzień spędzam samotnie w swoim pokoju. że nie jem już tak dużo że schudłam a mama nakazuje mi iść do lekarza. nie wie że go kocham. więc jakim prawem ma wrócić? przecież myśli że mam dostatnie życie. ułożone szczęśliwe i pełne miłości.

ansomia dodano: 2 maja 2023

przecież on nawet nie wie, że płaczę. że w każdą noc duszę się tym uczuciem z trudem łapiąc powietrze. że tęsknie i tak cholernie boli mnie serce. nie wie, że straciłam kontakt z przyjaciółmi i każdy dzień spędzam samotnie w swoim pokoju. że nie jem już tak dużo, że schudłam, a mama nakazuje mi iść do lekarza. nie wie, że go kocham. więc jakim prawem ma wrócić? przecież myśli, że mam dostatnie życie. ułożone, szczęśliwe i pełne miłości.

boli mnie moja naiwność. dajmy na to że cofniemy czas do chwili w której go poznałam... znów podałabym mu rękę tym razem ze świadomością tego co zrobił. i wiesz znów bym pokochała. czuję to.

ansomia dodano: 2 maja 2023

boli mnie moja naiwność. dajmy na to, że cofniemy czas do chwili, w której go poznałam... znów podałabym mu rękę, tym razem ze świadomością tego co zrobił. i wiesz, znów bym pokochała. czuję to.

Tak będziesz moją motywacja nawet gdybyś nigdy nie była moją. Będę przynajmniej lepszy niż teraz kiedy się to okaże.

darko dodano: 2 maja 2023

Tak, będziesz moją motywacja, nawet gdybyś nigdy nie była moją. Będę przynajmniej lepszy niż teraz kiedy się to okaże.

Z łopatą w dłoni z piwem w dłoni ze słońcem na twarzy z uśmiechem na twarzy z wysiłku wali serce pragnieniem wali serce krok za krokiem do nikąd myśl za myślą do Ciebie.

darko dodano: 2 maja 2023

Z łopatą w dłoni, z piwem w dłoni, ze słońcem na twarzy, z uśmiechem na twarzy, z wysiłku wali serce, pragnieniem wali serce, krok za krokiem do nikąd, myśl za myślą do Ciebie.

Więc powiedz na głos co czujesz  to pomaga teksty acriacorda dodał komentarz: Więc powiedz na głos co czujesz, to pomaga do wpisu 2 maja 2023
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV